سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » پیشنهاد صفارهرندی برای مناظره با تاج‌زاده...

پیشنهاد صفارهرندی برای مناظره با تاج‌زاده

چکیده :درخواست صفار‌هرندی در حالی مطرح شده كه پیش‌تر فخرالسادات محتشمی‌پور، همسر تاج‌زاده پس از دیدار با وی اعلام كرد كه همسرش از برگزاری مناظره‌ها در صدا‌و‌سیما حمایت كرده و آمادگی‌اش را برای حضور در مناظره اعلام كرده...


کلمه: شنیده شده كه اخیرا از محمدحسین صفارهرندی، وزیر سابق ارشاد برای حضور در مناظره‌های تلویزیونی دعوت شده و او برای حضور در جام‌جم شرط جالبی گذاشته است.

به گزارش تهران امروز، وی خواستار این شده كه به مصطفی تاج‌زاده، عضو شورای مركزی جبهه مشاركت كه هم‌اكنون در زندان به سر می‌برد، مرخصی داده شود تا با هم مناظره كنند.

درخواست صفار‌هرندی در حالی مطرح شده كه پیش‌تر فخرالسادات محتشمی‌پور، همسر تاج‌زاده پس از دیدار با وی اعلام كرد كه همسرش از برگزاری مناظره‌ها در صدا‌و‌سیما حمایت كرده و آمادگی‌اش را برای حضور در مناظره اعلام كرده است.

هرچند که مصطفی تاج‌زاده و صفار هرندی از اقوام نزدیک یکدیگر به شمار می‌روند اما از نظر خط و مشی سیاسی با یکدیگر قابل مقایسه نیستند!Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.