سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » دانشگاه آزاد مشهدكشته شدن در تجمعات را كذب خواند...

دانشگاه آزاد مشهدكشته شدن در تجمعات را كذب خواند

چکیده :در جریان این تجمع‌های دانشجویان هیچ مجروحی و زخمی نداشتیم ضمن اینكه شایعه هفت كشته‌ شده نیز كذب محض...


کلمه: معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد گفت: در دانشگاه آزاد تاكنون به 50 نشریه مجوز انتشار داده شده كه این نشریات مورد استفاده همه دانشجویان است.

حسین احمری، در گفتگو با ایسنا، با بیان این كه تاكنون هیچ نشریه توفیقی نداشتیم، تصریح كرد: البته برخی از نشریات تخلف جزیی داشته‌اند كه طبق مصوبات به آنها تذكر لازم داده شد.

وی در ادامه از برگزاری جشنواره نشریات دانشگاه‌های كشور در اردیبهشت ماه سال آینده خبر داد.

وی با اشاره به تجمع‌های اخیر در دانشگاه آزاد مشهد با رد برخی اخبار و شایعات در این باره، گفت: در جریان این تجمع‌های دانشجویان هیچ مجروحی و زخمی نداشتیم ضمن اینكه شایعه هفت كشته‌ شده نیز كذب محض است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

3 پاسخ به “دانشگاه آزاد مشهدكشته شدن در تجمعات را كذب خواند”

 1. امید V گفت:

  پس این رفقای ما که اونجا زخمی شدند و بی واسطه جریان رو واسه ما تعریف کردند، دروغ می گفتند! ای رفقای دروغگو!!!

 2. نگران گفت:

  مجروح که حتما داشتیم. کشته رو هم خدا نکنه داشته باشیم، ولی به تایید و تکذیب این مسئولان اعتباری نیست. منتظر اطلاع رسانی منابع مستقل می مانیم.

 3. سکوت گفت:

  دروغ میگن یعنی راست میگن توی دانشگاه کسی نمرده امبولانسی که پاش ازدر گذاشته بیرون از درب دانشگاه طرف تموم کرده راست به حضرت عباس باورکنید همه خوب هستند شعارهای پاک شده توی دستشویی ها را بچه ها ازخودشون مینویسند. فعلا هم جولان بسیجیان بی معرفت و سکوت همگی دست به دست داده اینگار که همه خوابیم من بیدارم به قول دانشجویان سبز ما بی شماریم بیشمار