سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » نامه ای برای احمدزیدآبادی؛جناب لاریجانی تا به کجا این راه را ادامه خواهید داد؟...

نامه ای برای احمدزیدآبادی؛جناب لاریجانی تا به کجا این راه را ادامه خواهید داد؟

چکیده :براستی این راهتان تا به کجا ادامه خواهد یافت؟؟براستی علی نیز اینگونه با مخالف خود برخورد می کرد؟علی در حکومتش اینگونه با مجرم (هر چند ما ایشان را مجرم نمی دانیم بلکه او را منتقد دلسوز می نامیم) بر خورد می کرد.والله که چنین...


کلمه:جمعی از دوستداران احمد زید آبادی دبیرکل ادوار تحکیم وحدت ،روزنامه نگار و تحلیلگر مسایل سیاسی  که بیش از هفت ماه در بازداشت است و در روزهای اخیر او را از اوین  به زندان رجایی شهر منتقل کرده اند ، در نامه ای خطاب به رییس قوه قضائیه نسبت به نادیده گرفتن حقوق قانونی او اعتراض کرده اند.

به گزارش کلمه در این نامه آمده است:

ریاست محترم قوه قضائیه جناب آقای لاریجانی

این تذهبون ؟

با سلام .اینجانبان جمعی از دوستداران دکتر احمد زیدآبادی برای دومین بار پس از بازداشت دکتر زیدآبادی از تاریخ 23 /3/88 مرقومه ای را در خصوص این در بند مظلوم خدمتتان ارسال می داریم و خواستار حقوق قانونی و اجرای صحیح قانون درباره ایشان وآزادی هر چه سریعتر او می باشیم.

جناب آیت الله لاریجانی. اگر بیاد داشته باشید در نامه قبلی از ستمهای رفته شده بر دکتر زیدآبادی سخن گفتیم و اکنون نیز نا امیدانه دست به قلم برده ایم که به عنوان شهروندان این جامعه هم تذکری از باب مسلمانی و هم از دیدگاه حقوق شهروندی به جنابعالی داده باشیم.

براستی در حکومت اسلامی که به عدالت (علی گونه) می نازد نه تنها قانون آن بدرستی اجرا نمی شود بلکه باید برای بدست آوردن حقوق مسلم انسانی زجر فراوان کشید.باز داشت وحشیانه .ضرب و شتم در زندان. چندین ماه انفرادی شبیه به قبر.عدم دسترسی به وکیل.عدم ارتباط با خانواده.آن حکم فضاحت بار که کمتر سراغ آن را در دستگاه قضا می توان سراغ گرفت چه رسد به دستگاه قضای اسلامی.دریافت وثیقه وعدم آزادی علیرغم دستور صادره و اکنون انتقال به زندان رجایی شهر کرج که خود از وضعیت وسابقه آن بهتر باخبرید.

تا کجا تا کجا؟؟؟؟؟

براستی این راهتان تا به کجا ادامه خواهد یافت؟؟براستی علی نیز اینگونه با مخالف خود برخورد می کرد؟علی در حکومتش اینگونه با مجرم (هر چند ما ایشان را مجرم نمی دانیم بلکه او را منتقد دلسوز می نامیم) بر خورد می کرد.والله که چنین نبود.

تا به کجا ادامه خواهید داد؟تا به کجا می خواهید دل فرزندان خردسال این عزیز را به درد آورید؟

شادشان که نمی کنید بر دردشان نیافزایید.

کمی به خدای خود و به آنچه عمل میکنید بیاندیشید.

جمعی از دوستداران دکتر احمد زید آبادیDeprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

7 پاسخ به “نامه ای برای احمدزیدآبادی؛جناب لاریجانی تا به کجا این راه را ادامه خواهید داد؟”

 1. احسان گفت:

  اين هزينه نوشتن نامه سر گشاده به بعضی هاست که خود را مافوق بشر و مافوق خطا ميدانند و انتقاد از عملکردشان يعنی زندان، شکنجه، تبعييد، مرگ،..

  سبز باشيد

 2. negar گفت:

  با نظر احسان موافقم. زيد آيادي و زيد آبادي ها در راه مبارزه با ديكتاتوري در زندانند. كاش سايت شما نامه آقاي زيد آبدي را منتشر ميكرد ! چرا نمي گذاريد همه اون چند خط جرم رو بخونند؟؟ آخه تا كي سكوت ؟تا كي تنها نقد بر احمدي نژاد و جنتي؟!!…. آقاي زيد آبادي منو ببخش كه صدايم بيشتر از اين به جايي نمي رسد. آهاي اصلاح طلبان اگر ميخواهيد مردم حقانيت شما رو براي رسيدن به دموكراسي و آزادي باور كنند در مورد نامه زيد آبادي موضع گيري كنيد.اگر او اين نقد رو بر احمدي نژاد نوشته بود كه تا حالا آسمان و زمين رو صداي اعتراضتون پر كرده بد.پس حالا چرا چيزي نمي گيد؟!!!!

 3. teyseh گفت:

  خانمها و آقایان تو رو خدا دیگر اینها را با اهل بیت مقایسه نکنید، مگر جای شکی هم هست که اینها بویی از اسلام و مسلمانی نبرده اند. به خدا سوگند که هیچ قوم و ملتی چنین هم وطن خود را به بند نکشید و خون بی گناه به زمین نریخت.

 4. اميد گفت:

  وقتي بنابه گفتهء برخي آزادشدگان اوين ايشان تنهاكسي بوده كه ورزش مي كرده،خب معلومه براي شكستن روحيه ءبالاش مي فرستندش زندان رجايي شهر.وصدالبته براي جلوگيري ازانتقال اين روحيه به ساير زندانيان اوين.

 5. ناشناس گفت:

  فقط امیدمان به خدا ست. ای کاش ناامیدمان نکند.

 6. فرزانه گفت:

  نامه نوشتن به انها فقط یک تاثیر دارد آنهم اینکه ظلمشون رو بیش از پیش آشکار میکنه.وگرنه اگر منتظر اقدامی از سوی اینها باشم اشتباه است.کسی که دست به هر کاری میزنه و به همه چیز حتی اعتقادات پشت میکنه و از طرفی خون مردم بیگناه رو میریزه اونهم نه یکبار بلکه چند بار دیگه امیدی به بازگشتش نیست چون اگه وجدانی بود تا حالا باید بیدار میشد اینها وقتی به یک مریض و یا یک فرد مسن رحم نمیکنن احمقانه است بخواهیم به آقای زید آبادی رحم کنن.از کسی که ظلم میکنه اونهم به بدترین شکل و بعد به دروغ نام خدا و اسلام رو هم وسط میکشه انتظاری نیست.

 7. ناشناس گفت:

  حق بعضی هاست که زندان باشند
  تازه آقا اسمشو هم گذاشته روشن فکر

  برو بینیم بابا………………..