سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » حجت‌الاسلام محمدتقی خلجی آزاد شد...

حجت‌الاسلام محمدتقی خلجی آزاد شد

چکیده :این روحانى ، پس از انتخابات ریاست جمهورى ایران در قم و تهران از اعتراضها به نتیجه انتخابات دفاع و از برخورد با معترضان انتقاد كرده...


کلمه: حجت‌الاسلام والمسلمین محمدتقی خلجی با قرار وثیقه آزاد شد.

مهدی خلجی پسر این زندانی سیاسی آزاد شده در وبلاگ خود در این باره نوشته است:پدرم، محمد تقی خلجی، امشب (دوشنبه، یکم فوریه) به همراه شماری دیگر از زندانیان سیاسی، به قرار وثیقه از زندان اوین آزاد شد. وثیقه، سند خانه‌ی ما در قم است که تنها دارایی پدرم است.

مقامات اطلاعاتی و قضایی، هنوز هیچ اطلاعی درباره‌ی اتهامات احتمالی وی یا زمان برگزاری دادگاه او به خانواده نداده‌اند.

پاسپورت پدر به همراه کامپیوتر و سی‌دی‌ها و نیز یادداشت‌های او هم‌چنان در ضبط وزارت اطلاعات است، اما پاسپورت باقی اعضای خانواده برگردانده شده است.

محمد تقى خلجى  که از شاگردان مرحوم آیت الله العظمی منتظری است شب تاسوعا در منزل آیت الله صانعى سخنرانى كرد و همچنین در ماه‌هاى اخیر در دارالزهرا در تهران (متعلق به على اكبر محتشمى پور) كه عموما محل گردهم‌آیى اصلاح‌طلبان بود، سخنرانى مى‌كرد.

این روحانى ، پس از انتخابات ریاست جمهورى ایران در قم و تهران از اعتراضها به نتیجه انتخابات دفاع و از برخورد با معترضان انتقاد كرده بود.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “حجت‌الاسلام محمدتقی خلجی آزاد شد”

  1. بسیجی سبز گفت:

    حاج آقا خوش آمدی برایت در نماز شبهام دعا میکردم.