سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » اعتراض محمد شريف به انتقال موكلانش به زندان رجایی شهر...

اعتراض محمد شريف به انتقال موكلانش به زندان رجایی شهر

چکیده :طبق اصول حقوقي محكوم بايد در زنداني تحمل كيفر كند كه جرم در آن حوزه قضايي رخ داده است.وكيل احمد زيد‌آبادي و مسعود باستاني از انتقال موكلان خود از زندان اوين به زندان رجايي شهر...


کلمه:وكيل احمد زيد‌آبادي و مسعود باستاني از انتقال موكلان خود از زندان اوين به زندان رجايي شهر خبرداد.

محمد شريف در گفت‌وگو با ايلنا بااعلام اين مطلب‌اظهارداشت:علي‌القاعده همواره زندانيان بايد در محل ارتكاب جرم،محكوميت را تحمل كنند.

وي با بيان اينكه اتهام موكلانم بگونه‌اي نيست كه‌آنها به حبس در تبعيد محكوم شوند،گفت: حبس در تبعيد چه براساس قانون باشد و چه براساس فتوا ، تنها درباره اتهام محاربه صادق است.

وكيل زيدآبادي و باستاني تصريح كرد:هنوز از اينكه توسط چه مرجعي موكلانم به زندان رجايي شهر منتقل شده‌اند خبري ندارم، اما طبق اصول حقوقي محكوم بايد در زنداني تحمل كيفر كند كه جرم در آن حوزه قضايي رخ داده است.

وي در پاسخ به اين پرسش كه آيا حكم مسعود باستاني در مرحله تجديد نظر قطعي شده است؟گفت: همچنان اين پرونده در مرحله تجديد نظر است و در مورد پرونده وي هنوز تصميمي گرفته نشده است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.