سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

آراء مردم را هم اینگونه شمردید؟

چکیده :ادعای وجود حجم انبوه اسلحه در این روزنامه نیز جالب توجه است، اگر به ازای هر 500 فشنگ تنها یك مسلسل وجود داشته باشد، ‌باید حدود 1500 مسلسل نیز در این دریچه‌ها پنهان شده باشد كه با توجه به ظرفیت چهار مسلسل در یك جعبه باید، 350 جعبه اسلحه یا 10 كامیون اسلحه نیز جاسازی شده باشد كه پنهان كردن 20 كامیون مهمات و اسلحه در زیر دریچه زیر فرش یك مسجد، معجزه‌ای است كه تنها از گردانندگان روزنامه جوان ساخته...


کلمه: روزنامه “جوان” كه از سوی یك نهاد خاص حمایت می‌شود، در خبری مدعی شد در بازرسی از مسجد هادی غفاری علاوه بر تسلیحات، 600 تا 800 هزار فشنگ یوزی از دریچه زیر فرش‌های مسجد كشف شده است.

به گزارش«آینده»، این روزنامه كه پیش از این به شدت از سلامت انتخابات دفاع و حملات تندی به معترضان كرده بود، با این‌گونه اخبار بهانه‌ای برای معترضان به انتخابات ایجاد می‌كند تا به استناد به دروغ بودن این‌گونه اخبار این روزنامه یا اشتباه آنها در شمردن فشنگها، بقیه مواضع آن را نیز زیرسؤال ببرند.

ادعاهای روزنامه جوان در حالی بیان می‌شود كه با توجه به جای گرفتن حدود 2 هزار فشنگ در یك جعبه مهمات، این حجم ادعایی برابر با حدود 350 جعبه مهمات می‌شود و از آن‌جا كه یك كامیون گنجایش حدود 35 جعبه مهمات را دارد، این به معنای جاسازی 10 كامیون مهمات در زیر دریچه فرش مسجد الهادی(ع) است.

از سوی دیگر، ادعای وجود حجم انبوه اسلحه در این روزنامه نیز جالب توجه است، اگر به ازای هر 500 فشنگ تنها یك مسلسل وجود داشته باشد، ‌باید حدود 1500 مسلسل نیز در این دریچه‌ها پنهان شده باشد كه با توجه به ظرفیت چهار مسلسل در یك جعبه باید، 350 جعبه اسلحه یا 10 كامیون اسلحه نیز جاسازی شده باشد كه پنهان كردن 20 كامیون مهمات و اسلحه در زیر دریچه زیر فرش یك مسجد، معجزه‌ای است كه تنها از گردانندگان روزنامه جوان ساخته است.

جالب اینجاست كه نویسنده این روزنامه با تقلید از گفت و شنودهای پدر معنوی شایعه‌پراكنان ارزشی! كه دیروز خبر دروغ بازداشت‌ هادی غفاری را منتشر كرده بود، در مطلبی با عنوان «اون پادگانه نه پایگاه»، اظهار كرده حجم اسلحه موردنظر آن‌ها نه در پایگاه بسیج، بلكه در پادگان قابل نگهداری است كه البته باید پرسید، بالاخره این میزان سلاح در پادگان بوده یا در دریچه زیرفرش مسجد؟!

گفتنی است علاوه بر صدها مطلب كذب این روزنامه، در یكی از جالب‌ترین آن‌ها گردانندگان جوان مدعی شده بود كه محمد قوچانی، سردبیر سابق اعتماد ملی به همراه اقوام خود در كشورهای حاشیه خلیج فارس دوره دیده است كه با اطلاع یافتن قوچانی از این اتهام در زندان، وی گفت كه اصولاً از كشور خارج نشده و فاقد پاسپورت است و پس از آزادی وی مشخص شد این موضوع حتی در اتهامات پرونده وی نیز وجود ندارد و صرفاً جهت جنگ‌ روانی اعضای ارزشی! این روزنامه صادر شده است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

15 پاسخ به “آراء مردم را هم اینگونه شمردید؟”

 1. ناشناس گفت:

  shoma chetori mishmarid?

 2. حسین گفت:

  وقتی حدیث معصوم وجود دارد که به دشمنان می توان هر اتهامی زد، این سخنها که چیزی نیست، آقای شجونی که گفت گنجی در سالهای پس از انقلاب به روی دخترها اسید می پاشید هم البته در مذهبِ اینها نه قذف است و نه باعث فسق می شود بلکه ثواب هم دارد چنین دروغهائی که در زبان قرآنی افک نامیده شده است. اَفّاکون اَفّاکون اَفّاکون

 3. ناشناس گفت:

  اقلا 100 تاش رو 20:30 راستگو نشون مي داد تا باورمون بشه.

 4. کرد سبز گفت:

  اندیشمند یگانه کشورمان ارد بزرگ می گوید : آنهایی که آمادگی برای پاسخگویی به تجاوز دشمن را با گفتن این سخن که : ” جنگ بد است و باید مهربان بود ، درگیری کار بدیست” را رد می کنند ، ساده لوحانی هستند که خیلی زود در تنور دشمن خواهند سوخت .

 5. حسين گفت:

  سلام وخسته نباشيد اينهمه دروغ وتهمت ايا واقعا براي چيه من از بزرگان انها ميیرسم كه واقعا انها ميدانند كه روز اخرتي هم هست يا نه والله قسم به ان خدائي كه همه كل جهان ان رو الان مي یرستند انها نمي ترسند والله ماها تو اين كشور هاي خارج از ايران تو اين مشكل مانديم كه چرا اينها يه كاري ميكنند كه يك عرب سني وووو بيايد والان ما شيعه ها رو در مقابل اسرائيل يكي ويا بد تر از انها بكنند وبه اين چشم ما شيعه ها رو ميبينند واقعا اين بزرگان اصوالگرا به تا بحال فكر كردنند يا نه وقت تو اين هستند كه اسلام واقعي رو ول كنند وبه حجتيه فكر كنند كه ما هم در مقابل وهابيت قد عمل كنيم ويك حجتيه بسازيم واقعا به قيمت چند اين ايرانيها رو به اين چيزيها مي فروشند خدا از عاقبت بخير كنه كار اين بزرگ ارين رو ؟؟؟؟

 6. ناشناس گفت:

  خواستم بگویم میرحسین امیر کبیر زمانه است … دیدم که میر حسین نیست.

  خواستم بگویم میرحسین مدرس زمانه است … باز دیدم که میر حسین نیست.

  خواستم بگویم میرحسین مصدق زمانه است … باز دیدم که میر حسین نیست.

  نه ، این ها همه هست و این همه ی میر حسین نیست.

  میرحسین،میرحسین است.

 7. مهران گفت:

  صد البته روزی که برادر عزیز هادی غفاری نامه سرگشاده مینوشت که فلانی تو ابروی روحانیت را بردی من مطمئن بودم که چند صباحی دیگر یک پرونده درست وحسابی در انتظرش هست این هم شروع ان اما ….بدانند که مردم حواسشان جمع است شما بفر ما ئید در کدامیک از مساجد اسلحه پنهان نکرده اید

 8. ایمان گفت:

  چطور ه که نیروهای امنیتی از ورود اینهمه سلاح و فشنگ به کشور باخبر نشده اند زمانیکه در تی ثانیه معترضان رو شناسایی میکنن؟؟؟؟؟؟

 9. سبز ترین پسر قزوین گفت:

  مرگ بر دروغ گو
  کافر همه را به کیش خود پندارد

 10. افشاگر گفت:

  من که می گم همتون دارین دست به یکی می کنین تا این نظام رو نگه دارین و اصلا تو قلب هیچ کدومتون هیچ دلسوزی برای ملت نیست دلتون به حال خودتون و این انقلابتون سوخته

 11. روشنفکر گفت:

  چه یک فشنگ پیدا شده یا صد هزارتا. اصل خبر که درسته و موثق که ایشون تعداد زیادی اسلحه رو تو مسجدشون مخفی کرده بودن که مامورین بازرگانی که برای بازدید از اونجا به خاطر خبری که حاکی از احتکار اجناس بهش داده بودن رفته بود کشف کردن.البته این کار کار درستی نیست که یک کلاغ چهل کلاق بشه که باید با اون روزنامه برخورد بشه شما هم به جای اینکه برید به اون دسته از روزنامه هایی که خبر درستو انتشار دادن استناد کنید و این آقا رو که بدون هیچ مسئولیت قانونی تعداد زیادی اسلحه و مهمات رو مخفی کرده رو محکوم کنید دارید از این فرد دفاع می کنید آخه جنبش سبر چقدر انحراف به خود بیاین.

 12. ناشناس گفت:

  ناقلا این اطلاعات روز از کجا آوردی معلومه خودتون اینکاره اید

 13. ناشناس گفت:

  درود بر هادی غفاری

 14. ناشناس گفت:

  تحریم حکومت آری اما تحریم مردم نه!! دولتهای غربی فقط مردم را تحریم می کنند خواهش می کنم موصع گیری کنید این همه مردم در حوادث هوایی و ریلی می میرند این تحریم را ما مخالفیم…

 15. ايراني سبز گفت:

  درود
  vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv