سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » چاپ عکس ميرحسين ناشر را از نمايشگاه کتاب محروم کرد...

چاپ عکس ميرحسين ناشر را از نمايشگاه کتاب محروم کرد

چکیده :علي بابايي مدير مسوول انتشارات اميد فردا به رسانه هاي جمعي و گروهي، نشريات وسايت هاي اينترنتي، ناشر مذکور از شرکت در بيست وسومين نمايشگاه کتاب بين المللي تهران در ارديبهشت ماه سال 89 محروم...


کلمه:روزنامه مردمسالاری نوشت : در پي اعتراض مدير مسوول انتشارات اميد فردا -که نويسنده مجموعه ده جلدي «25 سال در ايران چه گذشت؟ از بازرگان تا خاتمي» است- مبني بر ممانعت از قرار گرفتن تصوير ميرحسين موسوي نخست وزير دوران جنگ بر روي جلد نهم اين مجموعه و توقيف و جلوگيري از توزيع آن از سوي حراست و اداره کتاب و کتابخواني وزارت فرهنگ و ارشاد اسلا مي و اطلا ع رساني داوود علي بابايي مدير مسوول انتشارات اميد فردا به رسانه هاي جمعي و گروهي، نشريات وسايت هاي اينترنتي، ناشر مذکور از شرکت در بيست وسومين نمايشگاه کتاب بين المللي تهران در ارديبهشت ماه سال 89 محروم شد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

9 پاسخ به “چاپ عکس ميرحسين ناشر را از نمايشگاه کتاب محروم کرد”

 1. خط سبز گفت:

  درود بر مرد بزرگ اصلاحات ایران، میرحسین موسوی که این چنین رعبی در اقتدارگرایان ایجاد می کند…. زنده و پاینده باشی مرد!
  خیلی دوستت دارم

 2. محمد گفت:

  در زمان پیامبر هم کفار نمیذاشتن با صدای بلند قرآن خواند ، چون شنیدن قرآن هم جذب می کرد آدم رو . الان هم همین طور : عکس میر حسین هم نمیذارن جایی باشه ، چون عکس میر حسین هم زیبا ترین احساس ها رو به آدم میده .

  یا حسین میر حسین

 3. بزغاله محارب جلبک سبز (ملت غیور سابق) گفت:

  پس مشکلشون با میر حسین نیست، که البته از ابتدا هم پیدا بود. این ها با انقلاب اسلامی و ایران مشکل دارند… ولی ما نمیذاریم این انقلاب رو به اسم خودشون مصادره کنند… ما از پا نمی نشینیم تا انقلاب اسلامی را به روزهای اوج و اقتدار خود بازگردانیم.

  راه امام خمینی (ره) / راه سبز حسینی

  امام رفتی ندیدی / دولت به این پلیدی

 4. وقتی عکس یک مرد بتواند چنین رعب و وحشتی ایجاد کند که از چاپ عکس جلوگیری کنند ،ببینید وقتی‌ آنهمه رای مردم را دیدند چه هراسی کردند،وقتی‌ آنهمه سبز را دیدند چه سکته صد در صدی کردند ،بیخود نیست رنگ سبز از پرچم حذف میشه،الهی قربون تو میرحسین عزیز بشم که اگه اون بیست سال سکوت نمی‌کردی اینها انقدر پر رو نمیشدند،بیست سال تحملشون کردی،ولی‌ اونها یک ثانیه نمیتونند تورو ببینند ،بزرگی‌ میرحسین را ببین و حقارت آنها را.چقدر فرق است بین اصل و بدل.

 5. سبز فقط سبز علی / با میر حسین موسوی گفت:

  بسم الله الرحمن الرحیم

  من خدایی رو ستایش میکنم که پیامبران و امامان رو برای بشریت فرستاد تا مردم هدایت بشوند.
  من خدایی رو ستایش میکنم که پروردگار همه ی آدمهای خوب و عادل و همچنین آدمهای بد است.
  من خدایی رو ستایش میکنم که عزت و اعتبار همه ی هستی از اوست و قوم سلمان فارسی نیز محبوب اوست.
  من خدایی رو ستایش میکنم که با وجود افرادی ظالم و ستمگر در ایران، افراد با عدالتی رو فرستاد تا مردم رو از ظلم و ستم نجات بدهند.
  من خدایی رو ستایش میکنم که امام خمینی (ره) رو برای ما تربیت کرد تا بتوانیم در مملکتی آزاد و سربلند زندگی کنیم.
  من خدایی رو ستایش میکنم که میر حسین موسوی رو برای ما تربیت کرد تا دوباره بعد از سی سال بتونیم انقلاب اسلامی رو از انحراف نجات بدهیم.

 6. سکوت سبز گفت:

  در سکوتی سبز، یاد امام و شهدای موج سبز را گرامی میداریم. اوج سکوت در موج حضور

 7. سکوت بلند سبز گفت:

  سکوت سبز، عظمت حضور. تجدید میثاق با آرمانهای امام. دست در دست، تصویر امام در دست، سبز سبز، عظمت سکوت

 8. سکوت سکوت سکوت گفت:

  ســــــــــــــــــــــکـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوت، ســــــــــــــــــــــکـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوت سبز به همراه خانواده و دوستان، گل در دست، لبخند بر لب، حضور سبز،

 9. د ا نـشـجـو ی سـبـز گفت:

  آگر ساکت باشیم از کجا مردم میفهمند که ما طرفدار کی هستیم؟؟؟ ما باید شعارهای طرفدارانه بدیم . سکوت برای راه پیمایی ای خوبه که دولتی نیست. اینجا ما باید صدامون رو به مردم برسونیم که ما طرف کی هستیم….