سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » تماس تلفنی لی لی فرهادپور با خانواده اش...

تماس تلفنی لی لی فرهادپور با خانواده اش

چکیده :فرهادپور به خانواده اش گفته است که درزندان یک بار موفق به ملاقات با پسرش شده است،اما از دلیل فراهم شدن این دیدار توضیحی نداده...


کلمه: لی لی فرهادپور نویسنده،روزنامه نگار و فعال زنان که اول بهمن ماه ازسوی ماموران امنیتی بازداشت و به زندان اوین منتقل شده یود،عصر روز یکشنبه12 بهمن با خانواده اش تماس گرفت.

به گزارش سایت کانون زنان ایرانی، این اولین تماس فرهادپور پس از بازداشت بود،فرهادپور در این تماس کوتاه تلفنی به خانواده اش خبر داده است که وضعیت جسمانی مناسبی دارد.همچنین فرهادپور به نقل از مسئولان زندان خبر داده است که پرونده اش روز شنبه 11 بهمن به شعبه 28 دادگاه انقلاب ارسال شده است،.

با این حال پیگیری های وکیل او«زهرا ارزنی»در چند روز گذشته نتیجه ای نداشته است و مسئولان دادگاه انقلاب اعلام کرده اند که هیچ پرونده ای ازاو به این دادگاه نیامده است.ليلی فرهادپور، مادر بهرنگ تنکابنی، سردبيرنشريه “فرهنگ و آهنگ” است که روز ۱۵ دی در محل دفتر اين نشريه بازداشت شده و هنوز در بازداشت به سر می برد.فرهادپور به خانواده اش گفته است که درزندان یک بار موفق به ملاقات با پسرش شده است،اما از دلیل فراهم شدن این دیدار توضیحی نداده است.

پيشتر ليلی فرهادپور که برای پيگيری بازداشت پسرش به دادگاه انقلاب رفته بود دچار مشکل قلبی شد و به همين دليل به بيمارستان منتقل شد ه بود،او روزهای 29 و 30 دی ماه در اورژانس مرکز قلب تهران بستری بود و درست فردای روزی که از بیمارستان به خانه آمد،از سوی ماموران وزارت اطلاعات درمنزلش بازداشت شد.

او در دو هفته ای که از زمان بازداشت پسرش بهرنگ تنکابنی می گذشت بارهابه مراجعه قضایی مراجعه کرده بود و نتوانسته بود خبری از محل نگهداری اوبه دست بیاورد.با وجود گذشت نزدیک به یک ماه از بازداشت بهرنگ تنکابنی اوتنها یک بار و درست چند ساعت پیش از بازداشت مادرش با خانواده اش تماس گرفته است و همچنان هیچ پرونده ای از وی به مراجع قضایی ارسال نشده است.بهرنگ تنکابنی روز 15 دی ماه در دفتر مجله فرهنگ و آهنگ به همراه کیوان فرزین منتقد و روزنامه نگار بازداشت شده است و هر دو همچنان درشرایط نامعلومی به سر می برند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.