سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » ممانعت حراست مجلس از حضور خانواده های زندانیان سیاسی در خانه ملت؛جلسه با اقلیت برگ...

ممانعت حراست مجلس از حضور خانواده های زندانیان سیاسی در خانه ملت؛جلسه با اقلیت برگزار نشد

چکیده :حراست هیچ دلیلی را برای جلوگیری از حضور این خانواده ها در مجلس علای رغم پیگیری های فراکسیون خط امام اعلام نکرده...


کلمه:خانواده های زندانیان سیاسی بازداشت شده حوادث پس از انتخابات از حضور در خانه ملت منع شدند.

به گزارش خبرنگار کلمه صبح امروز جمعی از خانواده های زندانیان سیاسی که قرار بود با فراکسیون خط امام (ره)مجلس دیدار کنند به دلیل ممانعت حراست مجلس نتوانستند در خانه ملت حضور پیدا کنند.

با ممانعت حراست مجلس از ورود این خانواده ها جلسه ای که از هفته پیش هماهنگی آن صورت گرفته بود تشکیل نشد.

یکی از خانواده های بازداشت شدگان حوادث پس از انتخابات که در مقابل مجلس حضور یافته بود به کلمه گفت: محورهای این جلسه رایزنی برای آزادی خانوم های زندانی و نگرانی از شرایط آنها بود .در این جلسه همچنین قرار بود در خصوص ادامه بازداشت غیر قانونی دستگیر شدگان روزهای بعد از عاشورا صحبت شود.

خانواده های این بازداشت شدگان به سکوت مجلس در مورد ادامه این بازداشت های غیر قانونی معترض هستند.

امروز همچنین جمعی از خانواده های روزنامه نگاران و خبرنگاران بازداشتی برای حضور در جلسه فراکسیون اقلیت و اعتراض به حکم های سنگین برای اهالی مطبوعات به مجلس رفته بودند که با ممانعت حراست برای حضور در فراکسیون مواجه شدند.

از جمله خانواده هایی که برای حضور در جلسه فراکسیون خط امام به مجلس رفته بودند همسران آقایان قدیانی باقی مظفر تاجزاده میردامادی رسولی و همسران روزنامه نگارانی چون احمد امویی حکمت کاظمیان و باستانی بودند.

حراست هیچ دلیلی را برای جلوگیری از حضور این خانواده ها در مجلس علی رغم پیگیری های فراکسیون خط امام اعلام نکرده است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “ممانعت حراست مجلس از حضور خانواده های زندانیان سیاسی در خانه ملت؛جلسه با اقلیت برگزار نشد”

  1. مگه ما مجلس یاخانه ملت داریم؟مجلس که خیلی‌ وقته درش تخته شده ،حالا فکر کنم اجاره دادند به یک عده بیکار که صبح تا شب فقط رو صندلی‌ مینشینند و غیبت میکنند ،گاهی هم یکی‌ قهر میکنه و بقیه نازکشی میکنند ،گاهی‌ هم رئیس دولت سرزده به مهمونیشون وارد میشه،بعضی‌ وقتها هم که خسته میشن از بس رو صندلی‌ نشستند یک راه پیمایی کوتاه انجام میدن که شاید مال مردمی رو که خوردند هضم کنند.