سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » تماس دو دقیقه ای دکتر عرب مازار با خانواده...

تماس دو دقیقه ای دکتر عرب مازار با خانواده

چکیده :خانواده ایشان با اشاره به بیماری کمر درد و ناراحتی قلبی دکتر عرب مازار نسبت به سلامت او همچنان نگران...


کلمه:خانواده دکترعلی عرب مازار از تماس تلفنی روز گذشته مشاور میرحسین موسوی خبر دادند.

خانواده دکتر عرب مازار در گفت و گو با کلمه با بیان اینکه این تماس تلفنی کوتاه و حدود دو دقیقه بود گفتند: در این صحبت که مدت 2دقیقه بیشتر طول نکشید ایشان از سلامت وضعیت جسمی خود خبر دادند.

به گفته خانواده ایشان در تماس های قلبی دکتر عرب مازار وضعیت جسمی خوبی نداشته است.

خانواده ایشان با اشاره به بیماری کمر درد و ناراحتی قلبی دکتر عرب مازار نسبت به سلامت او همچنان نگران هستند.

همچنین شنیده شد کلاس های درس دکتر عرب مازار این ترم به دلیل بازداشت ایشان لغو شده و اساتید دیگری دروس ایشان رو ارائه می دهند.

چندی پیش جمعی از استادان اقتصاد دانشگاه های سراسر کشور در نامه ای خطاب با قوه قضاییه خواستار آزادی وی شدند .پس از آن رییس دانشگاه علامه طباطبایی این اساتید را مورد فشار قرار داده و برخی اساتید بازنشسته اعلام شدند.

تاکنون مراجعه های متعدد علیزاده طباطبایی ،وکیل مدافع عرب مازار نیز برای دسترسی به پرونده و اطلاع از اتهامات موکلش به نتیجه ای نرسیده است.



Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “تماس دو دقیقه ای دکتر عرب مازار با خانواده”

  1. دوست گفت:

    خدایا قسمتان می دهم اینقدر ظلم نکنید یاد حرف قران باشید که حکومت با ظلم نمی ماند … به ستت های الهی توجه کنید خواهش می کنم ما نمی خواهیم هزینه مردم بیشتر شود…