سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » بهشتی شیرازی همچنان در انفرادی بدون تفهیم اتهام و وکیل...
» با گذشت بیش از یک ماه از بازداشت

بهشتی شیرازی همچنان در انفرادی بدون تفهیم اتهام و وکیل

چکیده :چه به او اجازه تماس با خانواده خود را بدهند چه او را از این حق محروم کنند و یا حتی او را تحت فشار بگذارند، وی مطمئنا از روحیه بالایی در زندان برخوردار خواهد بود چرا که در راه حق قدم برداشته است.تا کنون هیچ اطلاعی از وضعیت پرونده او در دست ندارند.علیرضا بهشتی شیرازی پس از انقلاب در حزب جمهوری اسلامی فعالیت داشت و مدتی نیزدر روزنامه جمهوری اسلامی مشغول به فعالیت بود.در آستانه انتخابات نیز وی سردبیر روزنامه "کلمه سبز"...


کلمه:با گذاشت بیش از یک ماه از بازداشت سید علیرضا بهشتی شیرازی، وی همچنان در انفرادی به سر می برد و از داشتن وکیل محروم است.

به گزارش “کلمه” بهشتی شیرازی که یکی از مشاوران و از حلقه ی یاران میر حسین موسوی است یک ماه پیش و در روزی که اکثر یاران موسوی را دستگیر کردند؛بازداشت شد.

در این مدت وی با خانواده خود تماس تلفنی داشته است.

به گفته خانواده بهشتی وی از روحیه بالایی برخوردار است.

خانواده بهشتی همچنین تاکید کردند:” چه به او اجازه تماس با خانواده خود را بدهند چه او را از این حق محروم کنند و یا حتی او را تحت فشار بگذارند، وی مطمئنا از روحیه بالایی در زندان برخوردار خواهد بود چرا که در راه حق قدم برداشته است.”

این خانواده همچنین اضافه کردند که تا کنون هیچ اطلاعی از وضعیت پرونده او در دست ندارند.

دبیر هیئت دولت دوران نخست وزیری میر حسین موسوی،با اعلام کاندیداتوری یک بار دیگر در مقام مشاور در کنار موسوی قرار گیرد.

گفتنی است علیرضا بهشتی شیرازی پس از انقلاب در حزب جمهوری اسلامی فعالیت داشت و مدتی نیزدر روزنامه جمهوری اسلامی مشغول به فعالیت بود.

در آستانه انتخابات نیز وی سردبیر روزنامه “کلمه سبز” شد.

مقالات انتقادی و مشفقانه ی وی به دلیل اینکه همواره همراه با نگاه دینی و مذهبی نگاشته شده است می تواند یکی از دلایل بازداشت بهشتی باشد.

در یک ماه گذشته تقریبا اکثر کسانی که با نگاه اصولی و مذهبی به نقد وضع موجود پرداخته اند به حاشیه رانده شد و یا بازداشت شده اند.

آخرین نوشته بهشتی شیرازی قبل از بازداشتDeprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

3 پاسخ به “بهشتی شیرازی همچنان در انفرادی بدون تفهیم اتهام و وکیل”

 1. احسان گفت:

  امیدواریم زودتر آزاد شود و راه حق و حق خواهی هموار…

 2. بهرام گفت:

  که گفتت برو دست رستم ببند
  نبندد مرا دست چرخ بلند «فردوسی»

 3. سبز حسینی گفت:

  جنبش سبز تا نابودی فتنه سیاه اموی ادامه داره.تا همیشه تاریخ این مبارزه ادامه داشته.و خدا وعده داده که پیروزی با سبزهاست و نه سیاهکاران تاریخ.ما یقین داریم که خون بر شمشیر پیروز است.پس صبور باشید ای رهروان سبز حسین..بر مصائب حسین بیاندیشید و صبر کنید که همانا حسین (ع) بهترین آموزگار ماست.خون بر شمشیر و اندیشه بر زندان و شکنجه پیروزه…

  ( یا حسین.. میرحسین )