سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » افزایش فشارها بر بهزادیان نژاد ،رییس ستاد انتخاباتی موسوی...

افزایش فشارها بر بهزادیان نژاد ،رییس ستاد انتخاباتی موسوی

چکیده :خبرهای رسیده از زندان اوین حاکی از افزایش فشارها بر قربانعلی بهزادیان نژاد، رييس ستاد انتخابات مير حسين موسوي است .وی در موج بازداشتهای پس از عاشورای تهران دستگیر و روانه زندان شد.منابع نزدیک به بهزادیان نژاد به خبرنگار کلمه گفته اند که او حتی قبل از بازداشت و درهمه چند ماه گذشته تحت فشارهای شدید قرار داشته تا جایی که محل کارش از پرداخت حقوق وی خودداری می کرده...


کلمه :خبرهای رسیده از زندان اوین حاکی از افزایش  فشارها بر قربانعلی بهزادیان نژاد، رييس ستاد انتخاباتی مير حسين موسوي است .وی در موج بازداشتهای پس از عاشورای خونین تهران دستگیر و روانه زندان شد.

به گزارش کلمه ، چند روز پیش ماموران وزارت اطلاعات بهزادیان نژاد را برای تفتیش منزلش  از زندان همراه خود برده اند . حال جسمی او در این دیدار نامساعد توصیف شده و بسیار رنگ پریده و لاغر به نظر می رسیده است .

منابع نزدیک به بهزادیان نژاد  به خبرنگار کلمه گفته اند  که او حتی قبل از بازداشت و درهمه چند ماه گذشته تحت فشارهای شدید قرار داشته تا جایی که حتی محل کارش از پرداخت حقوق وی خودداری  می کرده است.

قربان بهزادیان نژاد، استاد میكروبیولوژی در دانشگاه تربیت مدرس است که در سال های اخیر فعالیت های فرهنگی زیادی داشته است.  بهزادیان نژاد معاونت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در دولت محمد خاتمی و مشاور وزیر بهداشت در انتخاب رؤسای دانشگاه های علوم پزشکی را در کارنامه مسئولیت های خود جای داده است. در سال های اخیر بهزادیان نژاد در موسساتی که نزدیک به میر حسین موسوی بوده، در زمینه علوم انسانی و مطالعات ایرانشناسی فعالیت می کرده است و از مشاوران ارشد او محسوب می شود.

علیرضا حسینی بهشتی ،علیرضا بهشتی شیرازی،  مصطفی عرب مازار ،محمد باقریان و قربانعلی بهزادیان نژاد از مشاوران و اعضای ارشد ستاد انتخاباتی مهندس موسوی هستند  که در موج دوم بازداشت های پس از انتخابات روانه زندان شده اند. همچنین فروزنده مسئول دفترموسوی نیز در بازداشت به سر می برد. اتهام هیچ کدام از مشاوران ارشد موسوی تاکنون مشخص نشده است و خانواده و وکلای مدافع آنها هیچ گونه دسترسی به پرونده موکلان خود ندارند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

4 پاسخ به “افزایش فشارها بر بهزادیان نژاد ،رییس ستاد انتخاباتی موسوی”

 1. محمد باقریان گفت:

  علیرضا حسینی بهشتی ،علیرضا بهشتی شیرازی، مصطفی عرب مازار

 2. ناشناس گفت:

  دعا می کنم خدا به ایشان و خانواده اش صبر عطا کند. مژده می دهم به ایشان پاداش خداوند بزرگ را به خاطر جهاد در راه خدا و حق.

 3. علیرضا گفت:

  کمی صبر سحر نزدیک است,خداوند به خانواده مهترم آنها صبر بدهد و ظالمان را حلاک

 4. ناشناس گفت:

  شرم آور است که اشخاصی چون فرزند شهید بهشتی .محمد باقریان وصدها تن دیکر که خدمت به کشور ونظام وانقلاب را در کارنامه دارند در زندان باشند وآنهائ که نه سهمی در انقلاب ونظام وجنگ و خدمت نداشته اند حاکم شده اند وجالب است مخا لفین انقلاب سخنگوی انقلاب وخاطره گو شده اند بعید نیست سال دیگر آقای مصباح از نزدیکیش به امام خمینی وخدماتش در انقلاب داد سخن دهد و آقای روح….حسینیان هم تاریخ نگارش شود!!!!!