سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » تلاش برای اعدام علنی 5 متهم حوادث عاشورا قبل از 22بهمن...

تلاش برای اعدام علنی 5 متهم حوادث عاشورا قبل از 22بهمن

چکیده : علاوه بر 3 نفری كه بخشی از محاكمات آنها از صداوسیما در زمینه رفتن به اردوگاه اشرف و فیلمبرداری از اعتراضات پخش شد، یك زن و شوهر بالای 50 سال هم بین متهمانند كه گویا فرزندشان در اردوگاه اشرف اقامت داشته.. تلاشهایی در جریان است تا اعدام این 5 نفر قبل از 22 بهمن در تهران، به ویژه مسیر خیابان انقلاب و آزادی انجام...


کلمه:سایت “آینده”  گزارش داده بر اساس شنیده ها  تلاشهایی برای اجرای علنی حکم 5 تن از متهمان حوادث عاشورا كه توسط قاضی صلواتی به اعدام محكوم شده اند، در جریان است.

بنا بر این گزارش، با توجه به این كه دو محكوم كه اعلام شد در سحرگاه پنجشنبه گذشته اعدام شده‌اند، از محكومان پرونده بمبگذاری در حسینیه رهپویان وصال شیراز بوده‌اند، احكام اولین گروه از متهمان حوادث عاشورا كه شامل 5 نفر می‌باشد، از سوی قاضی صلواتی ، رییس شعبه 15 دادگاه انقلاب صادر شده و این 5 نفر به اشد مجازات محكوم شده‌اند.

در بین این 5 نفر علاوه بر 3 نفری كه بخشی از محاكمات آنها از صداوسیما در زمینه رفتن به اردوگاه اشرف و فیلمبرداری از اعتراضات پخش شد، دو مرد و زن بالای 50 سال هم حضور دارند.

گویا فرزند این زن و شوهر در اردوگاه اشرف اقامت داشته و برادران مرد نیز در ابتدای انقلاب به دلیل عضویت در گروه تروریستی مجاهدین خلق اعدام شده‌اند.

گفته می‌شود تلاشهایی در جریان است تا اجرای اعدام این 5 نفر قبل از 22 بهمن در سطح شهر تهران ، به ویژه مسیر خیابان انقلاب و آزادی انجام شود كه موافقت یا مخالفت با این امر بر عهده رییس قوه قضائیه است.

لازم به ذكر است محاكمه گروه دوم متهمان حوادث عاشورا كه شامل 14 تن است، از امروز در همین شعبه آغاز شده و پیش بینی می‌شود برای اكثر این افراد هم حكم اشد مجازات صادر شود.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

8 پاسخ به “تلاش برای اعدام علنی 5 متهم حوادث عاشورا قبل از 22بهمن”

 1. سالار گفت:

  خدایا این جانیان دوباره کارهاشون رو شروع کردند. خودت یه کاری بکن.

 2. ناشناس گفت:

  به ذات اقدس الهی سوگند این اعدامها اثبات خواهد کرد که این جماعت نه تنها مسلمان نیستند بلکه عوامل بیگانه و تفرقه انداز بین مسلمین و افراطیون جنگ طلب هستند که قصد تضعیف همه کشورهای مسلمان را دارند شما اگر تا پارسال در این سرزمین حرمتی داشتید به جهت تشبث به خاندان نبوت بود حال که دشمنی شما با خاندان رسول اله (ص) وسعی در بدنام ان اسوه های محبت وعطوفت به اثبات رسید خواهید دید که ملت سلحشور ایران چگونه تادیبتان خواهد کرد تا درسی برای همگان باشد این گوی واین میدان

 3. رضا گفت:

  خدایا ما رو از این همه ظلم و خشونت نجات بده. الهی آمین

 4. asafnak گفت:

  az in monafega che kheyri didand ke zendegishuno hadar dadand. shayad ellat nyaze mali bashad

  fekr nemikonam kasi be marame anha etegad dashte bashad

 5. اعظم گفت:

  نترسين ماهمه با هم هستيم و ما بيشماريم.

  مرگ مال همه است، دير و زود داره سوخت وسوز نداره و زندگي در خفت ارزش چنداني نداره.

  ما درخت آزادي را با خون بهترين و شجاعترين فرزندان اين آب و خاک آبياري خواهيم کرد باشد که جهان بداند و فراموش نکند که آزادي در اين سرزمين بس گرانبهاست.

 6. وای خدای من ،اینها چقدر کثیفند ،چقدر باید خجالت بکشیم و شرمنده باشیم که چنین کسانی‌ در کشور ما هستند ،آقای سنگدل ،این حرف تو باعث ترس نمیشه ،باعث شرمندگی میشه ،باعث میشه که مرگ از خدا بخوای که این حرفهای قرون وسطایی رو نشنوی،وای خدای من اینها چقدر حقیرند.

 7. sabze yar گفت:

  مرگ بر اين ……مردم فريب.

 8. کی؟ گفت:

  بکشید مارا ما قویتر می شویم