سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » نامه دانشجویان دانشگاه علم و صنعت در پی کشته شدن یک دانشجو...

نامه دانشجویان دانشگاه علم و صنعت در پی کشته شدن یک دانشجو

چکیده :مسئولیت حقوقی تمام اتفاقاتی که در دانشگاه رخ می دهد با رئیس دانشگاه دانسته شده و با اشاره به اینکه احتمال فریبکاری مدیران دانشگاه و فرار آنها از قانون وجود دارد، از رئیس قوه قضائیه خواسته شده است "با پیگیری خداپسندانه این وقایع، متخلفین را به مجازات...


کلمه:بعد از آنکه کامیون یکی از دانشجوبان دانشگاه علم و صنعت را در صحن این دانشگاه زیر گرفت، جمعی از دانشجویان این دانشگاه با فرستادن نامه ای سرگشاده به رئیس قوه قضائیه خواهان برخورد با مدیران متخلف این دانشگاه شدند.

به گزارش وب سایت ندای سبز آزادی،روز دوشنبه یک کامیون که در حال حمل مصالح ساختمانی بود، یک دانشجوی دختر مقطع کارشناسی ارشد دانشکده کامپیوتر دانشگاه علم و صنعت را زیر گرفت و او را کشت.

در نامه دانشجویان دانشگاه علم و صنعت آمده است: “شنیدیم مسئولی از نامسئولین دانشگاه افاضه کرده که آن دختر اجلش رسیده بود، اگر زیر کامیون نمی رفت سکته می کرد. شنیدیم مدیران دانشگاه جلسه ای تشکیل داده اند و با بی شرمی تمام راه های فریب خانواده مقتول وخبرسازی جعلی -ازجمله این که هنس فری در گوش دانشجو بوده- را بررسی کرده اند. شنیدیم وکیل دانشگاه را فرا خوانده اند تا راه های دور زدن قانون را نشانشان بدهد. این بود که بر آن شدیم تا داد دانشجویان را از بیداد این مدیران بی حیا با شما در میان بگذاریم.”

در این نامه مسئولیت حقوقی تمام اتفاقاتی که در دانشگاه رخ می دهد با رئیس دانشگاه دانسته شده و با اشاره به اینکه احتمال فریبکاری مدیران دانشگاه و فرار آنها از قانون وجود دارد، از رئیس قوه قضائیه خواسته شده است “با پیگیری خداپسندانه این وقایع، متخلفین را به مجازات برسانند.”Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “نامه دانشجویان دانشگاه علم و صنعت در پی کشته شدن یک دانشجو”

  1. suzan گفت:

    in khabara kheyli dardnakand. to ruze roshan dakhele ye mohite elmi va aram chera in ettefag bayad byoftad