سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » خانواده دکتر بهشتی:سر آمدن این روزهای تلخ را انتظار می کشیم...
» پیام تشکر خانواده دکتر بهشتی برای همدردی ها در طول دوران بازداشت

خانواده دکتر بهشتی:سر آمدن این روزهای تلخ را انتظار می کشیم

چکیده :در سی امین روز بازداشت یادگار شهید بهشتی و در روزهایی که سی و یکمین سال پیروزی انقلاب اسلامی با تلاش اشخاصی چون آیت الله شهید بهشتی رقم خورد،بیت او از ابراز همدردی ها در دوران زندانی بودن علیرضا بهشتی تشکر کرده و اعلام داشتند "روزهای بسیار سخت و دشواری را می گذرانیم که گذر از آن جز با همراهی دوستان مهربان و یاران دیرین ممکن نیست و ابراز می داریم و به سر آمدن این روزهای تلخ را انتظار می کشیم"علیرضا بهشتی فرزند شهید آیت الله بهشتی از بنیانگذاران انقلاب اسلامی و مشاور ارشد میر حسین موسوی یک روز پس از عاشورای حسینی از سر کلاس درس در دانشگاه تربت مدرس بازداشت و به اوین منتقل...


کلمه:خانواده دکتر سید علیرضا حسینی بهشتی ،با صدورنامه ای از تمام کسانیکه در طول دوران بازداشت فرزند شهید آیت الله بهشتی با خانواده او ابراز همدردی داشته اند‏، تشکر و قدردانی کرده و اعلام داشتند” به سر آمدن این روزهای تلخ را انتظار می کشیم”.

دکتر علیرضا بهشتی فرزند شهید آیت الله بهشتی از بنیانگذاران انقلاب اسلامی و مشاور ارشد میر حسین موسوی یک روز پس از عاشورای حسینی از سر کلاس درس در دانشگاه تربت مدرس بازداشت و به اوین منتقل شد.

در سی امین روز بازداشت یادگار شهید بهشتی و در روزهایی که سی و یکمین سال پیروزی انقلاب اسلامی  با تلاش  اشخاصی چون آیت الله شهید بهشتی رقم می خورد،بیت او از ابراز همدردی ها در دوران زندانی بودن علیرضا بهشتی تشکر کرده اند.

به گزارش کلمه متن این نامه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

روزهای بسیار سخت و دشواری را می گذرانیم که گذر از آن جز با همراهی دوستان مهربان و یاران دیرین ممکن نیست. تشکر و امتنان خود را ازهمراهی مهربانانی چون حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی وحضور سرکار حاجیه خانم هاشمی و خانواده محترمشان ،جناب آقای مهندس میر حسین موسوی، سرکار خانم دکتر زهرا رهنورد،جناب حجت الاسلام والمسلمین سید محمد خاتمی، جناب حجت الاسلام و المسلمین مهدی کروبی ، سرکارحاجیه خانم کروبی و خانواده محترمشان به ویژه جناب آقای دکتر محمد تقی کروبی، جمعی از خانواده های معزز شهدای هفتم تیر،سرکار خانم میردامادی، سرکار خانم تاج زاده، اساتید محترم دانشگاه، جمعی ازهمکاران ،دوستان و دانشجویان دکتر سید علیرضا حسینی بهشتی، کارکنان محترم بنیاد نشر آثار شهید آیت الله دکتر بهشتی وهمدلان بسیار دیگری  از مردم مومن و ظلم ستیزکه با تماسهای مکرر خود و حضور پربرکتشان در کنارمان طی طریق پرنشیب و فراز حق جویی را هموار میسازند، ابراز می داریم و به سر آمدن این روزهای تلخ را انتظار می کشیم.

خانواده دکتر سید علیرضا حسینی بهشتی


به گزارش کلمه بازداشت دکتر علیرضا بهشتی برای بار دوم در حالی رخ داده که شهریور ماه امسال ،پس از پنج روز بازداشت با تودیع وثیقه دوست میلیون تومانی از زندان ازاد شده بود.

در آن زمان ، دادگاه انقلاب برخلاف رویه معمول حاضر به پذیرش سند دویست میلیون تومانی از وی نشد و به همین دلیل تعدادی از دوستان و بستگان او با روی هم گذاشتن مبالغ خرد نسبت به تامین دویست میلیون تومان پول نقد به عنوان وثیقه آزادی او مبادرت كردند.

مشخص نیست چرا با وجود وثیقه دویست میلیون تومانی آن هم به صورت پول نقد ، ماموران امنیتی اقدام به بازداشت ناگهانی وی در دانشگاه كرده اند.تا کنون هیچ گونه اتهام جدیدی نیز برای فرزند شهید بهشتی اعلام نشده است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

10 پاسخ به “خانواده دکتر بهشتی:سر آمدن این روزهای تلخ را انتظار می کشیم”

 1. کمیل گفت:

  بخدا هممون مدیون این خونواده هستیم ، اول که خود شهید بهشتی برای نجات مردم از چنگال نظام ستم شاهی و بعدش احقاق حق و حقوم اونا اونهمه زحمت کشید و شهید شد ، الانم پسرش خودشو خونوادشو فدای حقوق این ملت کرده ، خدا هر چه زود تر موجبات آزادی با کرامت ایشون رو فراهم کنه ، ماهم وظیفه خودمونو واسه 22 بهمن وحضوری سبز فراموش نکیم . اونا واسه ما مبارزه میکنن ، لازمه که ما هم یه تکونی بخودمون بدیم . 

 2. ناشناس گفت:

  نمیدونم چرا حس می کنم کلمه یک مقداری داره غیر حرفه ای و احساسی عمل می کنه…

 3. خدا خواست این پسر رو هم مثل پدرش بزرگ کنه.

 4. اندکی صبر گفت:

  ما راست قامتان جاودانه تاریخ خواهیم ماند.
  خانواده و بیت معزز شهید بهشتی ، ما راست قامتانه در حمایت از مظلومیت شما ایستاده ایم . اندکی صبر سحر نزدیک است .

 5. امیر سبز گفت:

  دل قوی دار، سحر نزدیک است
  یا حسین میرحسین

 6. محمد گفت:

  ان الله مع الصابرین …. اجرکم عندالله …

 7. احسان گفت:

  انتظار کافی نیست باید تلاش کرد…

 8. حسین گفت:

  شیفتگان خدمت توسط شیفتگان قدرت به بند کشیده شده اند.پس ان الله مع الصابرین

 9. parvin گفت:

  من ضمن آرزوی هر چه زودتر آزادی دکتر علیرضا بهشتی و شادی روح شهید عالی مقام دکتر بهشتی از خداوند به اطلاع می رسانم که همیشه همراه شما خواهیم بود و از راست قامتان تاریخ حمایت خواهیم کرد

 10. z.r گفت:

  ما تا طلوع آزادی ایستادگی می کنیم.به امید آزادی تمام عزیزان دربندمان.