سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » رسالت خبر داد:‌احتمال تسخیر سفارت انگلیس در تهران...

رسالت خبر داد:‌احتمال تسخیر سفارت انگلیس در تهران

چکیده :اگر به این خواست توجه نشود ممكن است در پاسخ به شرارت انگلیسی ها حادثه ای همانند انقلاب دوم ملت - تسخیر لانه جاسوسی آمریكا - برای سفارت انگلیس نیز اتفاق...


کلمه:روزنامه رسالت از احتمال تسخیر سفارت انگلیس توسط دانشجویان خبر داد .

این روزنامه نوشت : موضوع نقش خصمانه دولت انگلیس در جلوگیری از پیشرفت ایران بویژه در مورد دستیابی به فناوری هسته ای و نقش تخریبی در حوادث بعد از انتخابات و مدیریت جنگ روانی توسط رسانه های تحت كنترل بویژه رادیو و تلویزیون بی بی سی و خارجكردن منافقین از فهرست تروریستها و استخدام آنها در آشوبهای خیابانی و مشاركت در تحریمها شكی باقی نمی گذارد كه رفتار دولت انگلیس با ملت ایران خصمانه تر شده است .

در ادامه این یادداشت به قلم انبارلویی امده است :‌ اكنون در سطح نخبگان بویژه در دولت و مجلس این سوال مطرح است كه چه دلیلی دارد با این همه دشمنی سطح روابط با انگلیس در وضعیت فعلی باقی بماند. مردم خواهان كاهش و حتی قطع روابط هستند . اگر به این خواست توجه نشود ممكن است در پاسخ به شرارت انگلیسی ها حادثه ای همانند انقلاب دوم ملت – تسخیر لانه جاسوسی آمریكا – برای سفارت انگلیس نیز اتفاق بیفتد.

لذا علاج واقعه قبل از وقوع باید كرد. دولت و مجلس نیز به وظایف قانونی خود در این مورد باید قیام كنند.

محمدصادق انبارلویی همچنین پیشنهاد كرد در فضای جدید بعد از رفراندوم 9 دی، به جای الفاظی نظیر آیت الله خامنه ای، رهبر انقلاب، ولی امر مسلمین یا مقام معظم رهبری، از عبارت “امام خامنه ای” در مكاتبات رسمی استفاده شود.

به باور نویسنده، آنچه در 9 دی ماه 88 اتفاق افتاده است مرحله جدیدی را در این تاریخ رقم زده است. مردم در این تاریخ و با آن راهپیمایی، آنچه را كه مجلس خبرگان به طور غیرمستقیم و به نمایندگی از مردم تصدیق كرده است، یعنی رهبری آیت الله خامنه ای، این بار به صورت مستقیم تایید و تصدیق كرده اند:

“چه ثمری بالاتر از این مهم كه آنچه را كه خبرگان قانون اساسی به صورت غیرمستقیم و به نمایندگی از مردم در رهبری آیت الله خامنه ای تصدیق كرده بودند در9 دی88 میلیونها نفر از مردم به صورت مستقیم ولایت معظم له رادر تائید و تصدیقی كه20 سال پیش مجلس خبرگان انجام داده بود ، تثبیت كردند.”

“بدین ترتیب از مقطع 9 دی88 به این سو عنوان مقام معظم رهبری از نظر مردم مسلمان ما امام خامنه ای می‌باشد، امامی كه بر امت مسلمان ما ولایت دارد و ندای قرآنی اطیعوالله و اطیعوا الرسول و اولی الامر منكم را در هزاره دوم بعثت پیامبر عظیم الشان اسلام تداوم بخشیده و درخروش عاشورایی ملت مسلمان ما در9 دی88 عظمت بخشیده است كه باید قدر دان آن باشیم.”

“پیشنهاد می كنم در مكاتبات و محاورات آن هم در آشفته بازار فضاسازی شده توسط فتنه گران كه بازار مرجع سازی چهره های مطرود و مردود توسط بوق های تبلیغاتی آمریكایی و انگلیسی گرم شده است ، به این نكته مهم توجه ویژه مبذول نموده و ضمن پالایش محیط های حوزوی از عناصر مسئله دار ، نسبت به روشنگری اقدام نمایند و مدیران و مقامات و مسئولین هم با درك شرایط روز منبعث از حركت میلیونی مردم در نهم دی ماه88 در مكاتبات رسمی عنوان واقعی معظم له را كه همانا امام خامنه ای است به كار برند.”

گفتنی است پیشتر نیز ویژه نامه نشریه همت چنین ایده ای را بیان كرده بود.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

4 پاسخ به “رسالت خبر داد:‌احتمال تسخیر سفارت انگلیس در تهران”

 1. مهدی گفت:

  منظور از دانشجو همان بسیجیان عزیز سازماندهی شده میباشد…

 2. علی از قم گفت:

  از این کلمه مردم مردم چقدر استفاده میکنید مردمی از ترس اخراج از کار یا ندادن حقوق واضافه کاری 9 دی اومدن بیرون چه فایده ای برای نظام داره فقط تبلیغات یک طرفه

 3. حمله به سفارت یک کشور در حکم تجاوز به خاک آن کشور محسوب می شود.
  اینها در نهایت کوته فکری اگر امروز با چماق به سفارت انگلیس و … حمله ور می شوند، فردا کشورهای دیگر دست بدست هم خواهند داد تا با بمب و موشک و با تجهیزاتی که دولت خوابش را هم نمی بیند، ما را هدف قرار دهند.
  معلوم نیست این چه مدیریتی است! کشور با سیاست و تکنولوژی اداره می شود نه با توهم خود بزرگ بینی …

 4. دوست گفت:

  مردم ما اینبار پشت شما نیستند که هر کاری کنید ها