سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » گزارش تصویری از دیدار سیدیاسر خمینی و عبدالله نوری با صفایی فراهانی...

گزارش تصویری از دیدار سیدیاسر خمینی و عبدالله نوری با صفایی فراهانی

چکیده :حجت الاسلام سید یاسر خمینی نوه امام (ره) و عبدالله نوری با محسن صفایی فراهانی دیدار...


کلمه:حجت الاسلام سید یاسر خمینی نوه امام (ره) و عبدالله نوری با محسن صفایی فراهانی دیدار کردند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

21 پاسخ به “گزارش تصویری از دیدار سیدیاسر خمینی و عبدالله نوری با صفایی فراهانی”

 1. يه خار سبز گفت:

  پس از انتشار اخبار در مورد نامه آقاي خاتمي و اظهارات امروز حضرت آيت الله كروبي سردر گمي در ميان حاميان جنبش مشاهده ميشود . گرچه صحبت هاي آقاي شيخ كروبي حقيقتي پذيرفته شده براي همه سبزهاست .

  طبيعيست كه در اين مواقع حرف اصلي و تعيين كننده را جناب مهندس ميرحسين خواهند زد . مراد بنده از اين تاپيك . همان درخواست از رييس جمهور محبوبم براي ارائه سخن آخر است .

  ما سرباز حسين اييم ………. ياور ميرحسين اييم

 2. به یاد بهزاد نبوی بزرگوار گفت:

  جناب صفایی فراهانی آنقدر با روحیه هستند که سایر کسانی که زندان نبودند باید به ملاقات ایشان بروند تا تجدید روحیه کنند :-) . جناب فراهانی همیشه باعث افتخار بودی، هستی و خواهی بود. دیر نیست روزی که اندیشه پاک شما و توانمندی های شما و امثال شما، ایرانی آباد و پیشرفته را در دنیا به رخ بکشد. به امید آزادی قطعی تمام زندانیان سیاسی از بند.

 3. ناشناس گفت:

  ما هنوز دل به بازماندگان خمینی و منتظری داریم

 4. سینا گفت:

  کروبی گفته احمدی نژاد را رییس دولت می دانم. این رو که قبلا هم گفته بود . حسین کروبی هم همینحرف رو تکرار کرد. فالس نیوز باز دست برده رییس دولت رو کرده رییس جمهور. با این هدف که چون کروبی رسانه ندارد تا فرست تکذیب پیدا بشود درون مردم دو دستگی بیافتد.
  مردم باید دقت کنند تا تاکتیک های جنگ روانی کودتا گران موثر نشود.

 5. hesam گفت:

  ei doost mazan zakhme zaban jaie nasihat bogzar bebarad be saram ashke mosibat

 6. سیامک گفت:

  هشدار به دوستان سبزم!! مهم /لطفا تا انتها منت گذارید مطالعه شود!
  پس از اینکه آقای موسوی به طور تلویحی در بیانیه ژرف هفتدهم خود دولت را پذیرفتند و امروز هم آقای کروبی در موضعی حکیمانه و به احترام آیت الله خامنه ای این دولت را به رسمیت شناختند( البته همچنان بر صحبت اولیه خود مبنی بر تقلب در انتخابات راسخ هستند) بعضی از افراد آگاهانه یا غیر آگاهانه موضعی را گرفتند که قطعا” به ضرر جنبش سبز مردم ایران است . رسانه های معلوم الحال بیگانه سعی کردند به این بهانه چهره ی موسوی و کروبی را مخدوش جلوه دهند تا افراد بی دین و ایمانی چون گنجی را جانشین آنها جا بزنند . جوانان باید هشیار باشند تنها دلسوزان واقعی این جنبش همانا موسوی و خاتمی و کروبی در کنار جوانان سبز ایران هستند و ما نباید به هیچ وجه اجازه دهیم افرادی از خارج با عنوان های دولت در تبعید یا دولت در سایه این جنبش را بربایند و به نام خود مصادره کنند(هر چند نظرات آنها محترم است).
  باید اسلام را احیا کرد .باید دین مهریانی را جاری ساخت …..
  سلام خمینی روح خدا
  و سلام شهدای راه آزادی
  و سلام بر یاران انقلابی مردم موسوی خاتمی کروبی

 7. reza گفت:

  استقلال آزادی جمهوری علی وار نه بدست ظلم گرفتار

 8. ناشناس گفت:

  سوال من اینکه چرا آقایان با خبرگزاریهای دروغگوی رژیم صحبت میکنند که بعد بگن تحریف شده.

 9. ناشناس گفت:

  به تاکتیک های سیاسی رهبران جنبش سبز اعتماد داشته باشید. هر حرفی کلمه به کلمه از روی حساب و کتاب هست. نه مثل احمدی نژاد …

 10. ناشناس گفت:

  آقای صفایی فراهانی. شما اگه به حبس 30 ساله هم محکوم شوی باز هم نتوانستی بر دل خون شده احمدی نژاد و علی آبادی رحم گذاری.. آری دل آنها از تو خون است. زمانی که توی کمیته انتقالی بودی تنهاکسی از جریان مخالف بودی که در 4 سال گذشته خار چشم دولت نهم بود و با شجاعت جلوی ورود اقتدارگرایان را به عرصه فوتبال گرفتی.. هر چند که باز هم بعد از تو به آن راه پیدا کردند…
  آقای صفایی فراهانی حکم زندانهای تو آن موقع صادر شد که تو در برنامه نود آن سال حاضر شدی و آن گونه دولت و علی آبادی را رسوا ساختی… آری تو تنها و تنها کسی بودی که در 4 سال گذشته توانسته بود دولت را بر سر جایش بنشاند حد اقل در یک زمینه. آنقدر از تو کینه به دل گرفته بودند که احمدی نژاد حتی در جریان مناظره های انتخابات، نام تو را آورد….
  به شجاعتت تبریک می گویم…. خسته نباشی

 11. G گفت:

  asabanyyate dolat az ebraze agideye khavas va amalkarde anha gabele dark ast

  anha hastand ke tanha shodeand va mahbubyyati nadarand. chub o chomag be dast be jane mardom taaroz mikonand o zendanyan ra shekanjeye ruhi midahand

  dorud bar emam khomeyni, rahbare engelab, agaye hashemi, khatami va musaviye aziz va hameye mardome geyratmand

 12. ایرانی گفت:

  با سیامک کاملا موافقم.
  یا حسین میر حسین

 13. سبز ایرانی گفت:

  دوستان سبز کلمه التوحید و توحید الکلمه را حفظ کنید.
  آنها به دنبال این هستند که همین توحید و همین کلمه را از ما سبزهای ایرانی بگیرند. پس نگذاریم یکدلیمان را با سخنان تحریف شده و دو دسته اندازیها از ما بگیرند.
  (در ضمن با نوشته های آقای سینا هم کاملا موافقم)
  ما سرباز حسین ایم…….یاور میر حسین ایم

 14. مهدی گفت:

  دوستان سبزم سلام
  چند نکته موجز:

  1- به رهبران اعتماد داشته باشید.
  2-سعی کنیم اینقدر سیاه و سفید نبینیم و در ارزش داوریها نکات منفی خودمان را- هر چند اندک- ببینیم و نکات مثبت را در طرف مقابل هرچند که به اندازه سرسوزن باشد.
  3-هیچوقت مذاکره به معنای سازش نبوده و نخواهد بود. مذاکره ابزاریست برای چانه زنی برای احقاق حق
  4-بهترین و پایدارترین نتیجه در مذاکره برد-برد است. نتیجه برد-باخت ممکن در لحظه پیروزی برای طرف برنده عالی باشد اما در ادامه و با گذشت زمان همه چیز تغییر میکند. انقلابها نتیجه نهایی بازی برد-باخت هستند.

  مثل همیشه هوشیار باشیم
  به امید ایرانی سبز

 15. امید V گفت:

  دوستان ما همه هستیم. این آرامش نسبی مان دلیلی بر رها کردن حقمان نیست. فرصتی شد تا عقلانی تر فکر کنیم و مصمم تر شویم و پایدارتر. ما هستیم… ما می مانیم…

 16. فرزانه گفت:

  درود بر کروبی و موسوی و خاتمی
  آقایان باید بدانند متاسفانه همه ما پذیرفته ایم که رییس جمهوری احمدی نژاد یک واقعیت تلخ است اما این حقیقت نیست و ما جنبش سبزیها دنبال حقیقت هستیم.

 17. رسول گفت:

  حرف آقای کروبی این بود که اگر ما شیوه روی کار آمدن این دولت را مشرزوع نمی دانیم، این چیزی از مسئولیت دولتی که با زور و سرکوب روی کار است، کم نمی کند. دولت باید وظایف خود را انجام دهد.
  در این شرایط به حرف فریب خوردگان خارج نشین تحریک نشویم.

 18. محمدV گفت:

  قابل توجه آقای ناشناس، آقای کروبی در جلسه حزب مردمسالاری صحبت کرذده است. ولی خبرگزاری فارس گزارس آن جلسه را به دلخواه تغییر داده است.

 19. ناشناس گفت:

  آقای صفایی فراهانی از مدیران برجسته کشور است. وای به حال دولتی که به جای میدان دادن به مدیران بزرگ و کارآمد، آنان به به حبس و سختی دچار می کند.

 20. شهاب گفت:

  بسم الله الرحمن الرحيم

  (((فاصبرو و صابرو و رابطو واتقوالله لعلكم تفلحون)))
  قرآن كريم

  شكيبا باشيد،يكديگر را به شكيبايي دعوت كنيد،رابطه هاتان را حفظ كنيد و تقوا پيشه كنيد
  كه قطعا” پيروزي از آن شماست

 21. مهدی گفت:

  ما بیشماریم و البته بیدار
  از حق خود صرف نظر نمی کنیم