سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » كمیته ویژه:چهارمین قربانی کهریزک هم احتمالا براثرشكنجه فوت كرده است...

كمیته ویژه:چهارمین قربانی کهریزک هم احتمالا براثرشكنجه فوت كرده است

چکیده :رسیدگی به پرونده مرگ «رامین آقازاده» در راستای ماموریت كمیته ویژه مجلس نبوده است با این حال به عنوان نماینده ملت پیگیر این موضوع خواهیم...


کلمه:سروری در واكنش به اظهارات روح الله حسینیان در برنامه رو به فردا گفت: قصد پاسخگویی به ایشان را ندارم و نمی‌خواهم موضوع وارد حاشیه شود.

پرویز سروری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به انتقادات روح‌الله حسینیان كه گزارش كمیته ویژه مجلس در مورد حوادث كهریزك را در راستای منحرف كردن اذهان عمومی از جرم بزرگ انتخابات خوانده بود گفت: آن چه برای اعضای كمیته ویژه مجلس در این پرونده مهم بود، دفاع از حیثیت نظام و حقوق شهروندان، فارغ از گرایشات سیاسی آنها بود.

سروری با اشاره به تلاش نمایندگان برای دفاع از حقوق قربانیان این حوادث، افزود: سیاسی كردن این گزارش از سوی تندروهای دو جناح موجب دشوارتر شدن پیگیری این موضوع از طریق مراجع قانونی خواهد شد.

سروری در واكنش به اظهارات عبدالحسین روح‌الامینی در مورد قربانی چهارم بازداشتگاه كهریزك نیز گفت: رسیدگی به پرونده مرگ «رامین آقازاده» در راستای ماموریت كمیته ویژه مجلس نبوده است با این حال به عنوان نماینده ملت پیگیر این موضوع خواهیم بود.

پرویز سروری نماینده تهران در گفت وگو با «فردا »، اظهار داشت: ماموریت كمیته ویژه مجلس فقط رسیدگی به مسائل داخل بازداشتگاه كهریزك و كسانی كه در داخل بازداشتگاه كشته شده‌اند بوده است، در حالی كه رامین آقازاده پس از آزادی از كهریزك فوت كرده است.

سروری تصریح كرد: به احتمال زیاد مرگ آقازاده بر اثر عوارض ناشی از حضور در بازداشتگاه كهریزك بوده است كه در این زمینه برای دفاع از حق ایشان خود را موظف می‌دانیم.

روح الامینی در گفتگو با هفته‌نامه پنجره اعلام كرده بود، رامین آقازاده قهرمانی چهارمین قربانی وقایع بازداشتگاه كهریزك است كه پس از آزادی از بازداشتگاه كهریزك بر اثر شدت جراحات وارده جان باخته است و گزارش آن به دلیل آنكه ممكن بود وجدان عمومی جامعه جریحه دار شود، از سوی مسوولان منتشر نشده است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “كمیته ویژه:چهارمین قربانی کهریزک هم احتمالا براثرشكنجه فوت كرده است”

  1. داوود گفت:

    اینا که می گفتن با تمام زندانیان کهریزک دیدار کردن! حالا میگه مأموریت ما رسیدکی به کشتگان داخل بازداشتگاه بود؟؟ اتفاقاً یکی از اون 3نفر هم بیرون کهریزک شهید شده!