سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » دعايي: امام(ره) می فرمود فحش ندهيد و دروغ نگوئید...

دعايي: امام(ره) می فرمود فحش ندهيد و دروغ نگوئید

چکیده :امام مي فرمود دو چيز را هيچ وقت فراموش نکنيد" يکي دروغ نگوييد و ديگري به هم ديگر فحش...


کلمه: حجت‌الاسلام والمسلمين”سيدمحمود دعايي”مديرمسئول روزنامه اطلاعات روز دوشنبه در مراسم تجديد ميثاق اصحاب فرهنگ و رسانه با آرمانهاي امام با بيان خاطره اي از امام پرداخت و گفت: امام مي فرمود دو چيز را هيچ وقت فراموش نکنيد” يکي دروغ نگوييد و ديگري به هم ديگر فحش ندهيد.

حجت‌الاسلام والمسلمين” سيدمحمود دعايي” در دوران مبارزه و قبل از پيروزي انقلاب، همراه امام خميني(ره) بوده و به همين دليل، خاطرات مهمي از آن دوران دارد.

وي پس از پيروزي انقلاب، شش دوره نماينده مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي بود و از سال هاي نخستين پيروزي انقلاب تاکنون اداره روزنامه اطلاعات را برعهده داشته است.

وي روز دوشنبه در مراسم تجليل اصحاب رسانه با آرمانهاي امام خميني (ره) با بيان خاطره اي گفت : امام هميشه سفارش مي کرد در کارهايتان فقط خدا را در نظر بگيريد و به آن عمل کنيد.

دعايي تاکيد کرد: امروز آمديم در کنار امام به اين شخصيت بزرگ اداي احترام کنيم و با ايشان تجديد پيمان ببنديم و بگويم ما اصحاب هنر ورسانه تا آخرين لحظه عمر با شما هستيم .

دعايي تصريح کرد: امام شخصيت بزرگي بود ،امام يک روشنفکر بود و هميشه به هنر و هنرمند ارج مي گذاشت .

مدير مسوول روزنامه اطلاعات ادامه داد:اگر بخواهيم يک جامعه هنري سالم وخوب داشته باشيم بايد آزموده هاي امام راحل را سرمشق کارهايمان قرار دهيم.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

4 پاسخ به “دعايي: امام(ره) می فرمود فحش ندهيد و دروغ نگوئید”

 1. قلم فرانسه گفت:

  هر دو مدیر مسئول هستند . هر دو مدیر مسئول روزنامه . هر دو مدیر مسئول کهن ترین روزنامه های موجود . هر دو در روزنامه های خود مقاله می نویسند . و هر دو به مناسبت های مختلف در مجامع مختلف سخنرانی می کنند . تفاوت اینجاست که این بزرگوار می اندیشد و می نویسد . و آن دگر می نویسد و پس از نوشتن یک بار هم نوشته خود را نمی خواند تا ببیند چه مطالب بی اساس و یاوه به روی کاغذ آورده ! این ادیب توانا نصیحت کم گوی و گزیده گوی چون در . آویزه گوش خود نموده و آن دگر چون طبل غازی مشغول بازی است . این است فرق مدیر مسئول روزنامه اطلاعات با مدیر مسئول روزی نامه کیهان ! قلم فرانسه

 2. سید گفت:

  مقایسه انسانهای ازاده با انسانهای خود فروخته بدور از عدل وانصاف است.

 3. درود بر شیر زن ایران...زهرا رهنورد گفت:

  جواب دندان‌شکن زهرا رهنورد به شایعات درمورد سازشهای پشت پرده : سازش نمی کنیم ـ۵۳ کلیک

  برداشت شخصی من از بیانیه، این نیست، چون بندهای دیگر همین بیانیه تاکید دارد که تقلبی در کار بوده و انتخابات سالم نبوده است؛ وقتی در بیانیه بر این موضوع تاکید می شود، چگونه چنین برداشتی می شود؟ من فکر میکنم و برداشت من این است که از متن همین بیانیه به وضوح می توان فهمید که آقای موسوی، دولت برآمده از تقلب را به رسمیت نمی شناسد./// این هزینه ها به خاطر آقای موسوی نیست بلکه به خاطر جنبش سبز است؛ ما فرد گرا نیستیم و فردگرایی نداریم و خانواده و فامیل ما نیز جدا از مردمی که هزینه میدهند نیستند. برادر من یک شخصیت کاملا علمی و متخصص است و هیچ نوع فعالیت سیاسی ندارد اما همچون سایر مردم هزینه میدهد. ما سینه مان را سپر کرده ایم و آماده برای هرگونه تیر و حمله و تروری هستیم/// آزادیخواهی و سلحشوری جزو آرمان های من در زندگی بوده و به خاطر همین از مرگ هم هیچ هراسی ندارم. قبلا گفتم سینه مان را سپر کرده ایم و من به شخصه آماده هرگونه تیر و حمله و تروری هستم

 4. فدايي امام خميني(ره) گفت:

  در عجبم كه چگونه ايشان (سيد محمود دعايي) هنوز آزادند!!!!