سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » احمد توكلی:برای کروبی متاسفم امیدوارم باز گردد...

احمد توكلی:برای کروبی متاسفم امیدوارم باز گردد

چکیده :راه توبه همیشه باز است و ایشان ظرفیتی را كه برای انقلاب می‌توانست داشته باشد را از دست داد و امیدوارم كه...


کلمه:عضو فراكسیون اصولگرایان مجلس گفت:ارزیابی مثبتی از معاونت مطبوعاتی وزیر ارشاد ندارم و بزودی در این رابطه اظهارنظر خواهم كرد.

به گزارش ایلنا، احمد توكلی در حاشیه هشتمین كنگره حزب مردم‌سالاری در جمع خبرنگاران در پاسخ به این پرسش كه آیا خروج شما از جلسه به دلیل حضور مهدی كروبی بود، گفت: هر چند كه با مواضع كروبی مخالف و برای او متاسفم و امیدوارم كه بازگردد، اما خروج از جلسه ربطی به حضور ایشان نداشت.

وی ادامه داد: به دلیل اینكه در آخر سخنان كواكبیان به جلسه رسیدم و از سخنرانی مجید انصاری نیز خبر نداشتم با این تلقی كه مباحث داخلی حزب مطرح خواهد شد، جلسه را ترك كردم.

نماینده مردم تهران در پاسخ به این پرسش كه چه توصیه‌ای برای كروبی دارید، گفت:‌راه توبه همیشه باز است و ایشان ظرفیتی را كه برای انقلاب می‌توانست داشته باشد را از دست داد و امیدوارم كه بازگردد.

توكلی در پاسخ به پرسش خبرنگار ایلنا مبنی بر اینكه روز گذشته رئیس قوه قضائیه در مورد حریم امن برخی مطبوعات كه به فتنه‌سازی مشغول هستند پرداخته و از آنان انتقاد كرد آیا در مطبوعات افرادی از حریم آن برخوردار هستند، اظهار داشت: بالاخره قانون باید در مورد همه یكسان اجرا شود.

وی در پاسخ به این پرسش كه آیا رعایت قانون برای همه در حال حاضر یكسان انجام نمی‌شود، گفت: از این امر اطلاعی ندارم.

توكلی در پاسخ به پرسش خبرنگاری مبنی بر اینكه ارزیابی‌اش از معاونت جدید مطبوعاتی چیست؟، اظهار داشت: مثبت نیست و بزودی در این رابطه اظهارنظر خواهم كرد.

رئیس مركز پژوهش‌های مجلس در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینكه آیا رسانه داشتن برای احزاب ضروری است یا خیر اظهار داشت: حزب مگر بدون رسانه می‌تواند وجود داشته باشد.

خبرنگاری به برخی از احزاب كه رسانه ندارند اشاره كرد كه توكلی در پاسخ به او گفت: ممكن است برخی افراد مشكلاتی داشته و در رسانه خود آنها را منعكس كنند و قانون را بشكنند كه در این خصوص قطعا تذكر می‌گیرند.

توكلی در پاسخ به این پرسش خبرنگار مهر كه جوانفكر معتقد است احزاب نباید رسانه داشته باشند، گفت: با این موضوع موافق نیستم و آن را یك فكر انحرافی می‌دانم.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

10 پاسخ به “احمد توكلی:برای کروبی متاسفم امیدوارم باز گردد”

 1. ناشناس گفت:

  فلسفة من : کلاً همه به انحراف رفته‌اند بجز من !

 2. منطق گفت:

  حالا خارج هم شده باشد به اعتراض، چه بهتر!

  اگر منطق دارند، در آزادی کامل با شیخ مباحثه کنند.

 3. محمد گفت:

  آقای توکلی بهتره برای خودشون متأسف باشند که حقیقت رو فدای مصلحت کذایی خود ساخته خوشون می کنند .

 4. یاشار گفت:

  جناب توکلی !
  ما هم عمیقا برای شما متاسفیم جناب توکلی . ولی باندازه شما امیدوار به بازگشتتان نیستیم !

 5. محمد گفت:

  مثل اینکه هنوز در دوران تفتیش عقاید زندگی میکنیم!! توبه کند! چقدر نمایندگان خدا در زمین زیاد شده اند.

 6. حمید گفت:

  هر کس می تواند نظرات خود را در مورد مسائل پیرامون بدهد اما نکته ای در مورد صحبت های آقای توکلی هست که امر بر ایشان مشتبه شده است . معمولا به افرادی که مرتکب گناهی می شوند به آنها پیشنهاد توبه می شود و در این اتفاقات گناهکاران اصلی افراد دیگر هستند که مسئولیت اداره نظام را دارند و در درجه بعد افرادی که در برابر ریختن خون مسلمان در روز عاشورا بی تفاوت هستند و به نظر نمی رسد در این سیاهه آقای کروبی جایی داشته باشند .

 7. دوست گفت:

  دوست محترم جناب آقای توکلی:
  ممکن است بفرمایید پنج سال قبل در آستانه و حین انتخابات ریاست جمهوری چه کسی برای اولین بار در جلسات درون گروهی شورای هماهنگی در صدو… آقای احمدی نژاد را فردی خطرناک برای کشور تشخیص دادند، همچنین بفرمایید در مرحله دوم انتخابات با وجود تضاد بسیار با آقای رفسنجانی به چه دلیل جناب عالی و رده های بالا و سرشاخه ها به ایشان رای مرحمت فرمودند؟
  لطف عالی مزید

 8. حاجي گفت:

  امثال توكلي كسايي هستند كه از اينجا مانده و از آنجا رانده هستند
  بيجاره ها مدت زياديه قدرت رو از دست دادن نميدونن چيكار كنن هي يكي به نعل ميزنن يكي به در

 9. جوان سبز گفت:

  آقای توکلی مشکل افرادی مانند شما اینه که با اطراافیان با موضع خودی و غیر خودی بر خورد می کنید…کمی تامل جایز است که شاید همه خودی هستند و همه متفاوت با دیگری…اگر کروبی از نظر شما گناهکار است شما از نظر بسیاری گناه کارید…و این سرچشمه نفاق است و خود را جای خدا نهادن و قضاوت در مورد بنده او…سبز باشید

 10. سبزینه گفت:

  آقای توکلی
  خجالت را سرکشیده وحیا را تف کرده ای؟خودت به سمت مردم برگرد.مردحسابی تو خودت هم همچین تحفه ای نیستی.وقتی وزیر صنایع بودی(جریان ایران خودرو) خیلی ها رو از نان خوردن انداختی.لطفا حدخودت را بدان.