سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » آقای کروبی گفتند کاملا بر این عقیده ام که در انتخابات تقلب روی داده است...
» واکنش حسین کروبی به خبر فارس نیوز

آقای کروبی گفتند کاملا بر این عقیده ام که در انتخابات تقلب روی داده است

چکیده :آقای کروبی گفتند من کاملا بر این عقیده که در انتخابات تقلب روی داده و شبهه انگیز بوده محکم ایستاده ام و اعتقاد دارم در شمارش آراء کاملاً دخالت شده است.لیکن چون آقای خامنه ای حکم آقای احمدی نژاد را تنفیذ کردند به همین خاطر وی(احمدی نژاد) را رئیس دولت این نظام...


کلمه: حسین کروبی فرزند مهدی کروبی در واکنش به خبر فارس نیوز گفت: آقای کروبی گفتند من کاملا بر این عقیده که در انتخابات تقلب روی داده و شبهه انگیز بوده محکم ایستاده ام و اعتقاد دارم در شمارش آراء کاملاً دخالت شده است.

به گزارش سهام نیوز حسین کروبی  به نقل از پدرش تاکید کرد:لیکن چون آقای خامنه ای حکم آقای احمدی نژاد را تنفیذ کردند به همین خاطر وی(احمدی نژاد) را رئیس دولت این نظام میدانم.

خبرگزاری فارس امروز در خبری اعلام کرده بود حجت الاسلام مهدي كروبي در گفتگو با خبرگزاري فارس در پاسخ به اين سئوال كه آيا شما رئيس جمهور قانوني و منتخب ملت ايران را به رسميت مي‌شناسيد؟ اظهار داشت: بنده اشكالات خود را همچنان وارد مي دانم اما در خصوص سئوال شما بايد بگويم بله رئيس جمهور را نيز به رسميت مي‌شناسم.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

56 پاسخ به “آقای کروبی گفتند کاملا بر این عقیده ام که در انتخابات تقلب روی داده است”

 1. ایرانی سبز گفت:

  اولا اینکه آقای کروبی گفتند احمدی نژاد را رئیس دولت میداند نه رئیس جمهور!! رئیس جمهور یعنی از طرف مردم مشروعیت خود را کسب کرده ولی رئیس دولت معنای انتصابی هم میتونه داشته باشه. ثانیا با توجه به شرایط موجود بهتره راه حل دیگری رو برای حل مشکل کنونی اتخاذ کرد و و اجازه نداد این گرد و خاک ادامه پیدا کنه چراکه نه بنفع ملت هست نه به نفع جناح اصلاح طلب.باید اجازه داد این مسئله در آرامش مطرح و تبادل نظر بشه چرا که خیلی از افراطیون منافع خودشون را در همین گرد و خاک ها جستجو میکنند.باحاکمیت آرامش نسبی بر جامعه یقینا این گونه افراد چاره ای جز خداحافظی همیشگی نخواهند داشت.

 2. عليرضا گفت:

  با توجه به اينكه در رسانه هاي حامي دولت از كوچكترين ابهامي در سخنان رهبران جنبش سبز به نفع خود تفسير مي كنند بايستي اين عزيزان به هوش باشند ، از طرفي ديگر چون اين جنبش به دنبال حق خواهي و ظلم ستيزي است و اگر رهبران جنبش سبز نتوانند رهبري اين جنبش را با انسجام كامل ادامه دهند ، رسانه های بیگانه سعی ميكنند به این بهانه چهره ی اين عزيزان را مخدوش نموده و افراد خارج نشين را جانشین آنها بنمايند. ملت مظلوم ايران بايستي هوشیار باشند كه تنها دلسوزان واقعی این جنبش همانا موسوی و کروبی و خاتمی همراه با ملت سبز ایران مي باشند . سرافراز باد ايران عزيز و آزاديخواه .

 3. revenger گفت:

  توجه کنید مطمئنا بعد از 22 بهمن و حظور میلیونی ملت سبز ایران رسانه و جناح ها ی حامی احمدی نژاد تبلیغات وسیعی علی جنبش را شروع می کنند به نظر من این اظها ر نظر آقای کروبی حکیمانه بوده تا بعد 22 بهمن تا حدی جلوی وراجی های رسانه و جناح ها ی ضد جنبش سبز را بگیره

 4. بنده خدا گفت:

  شفاف سخن بگویید تقیه تا کی؟

 5. هرمز-پ گفت:

  بنده دیروز در اظهار نظری عجولانه نسبت به گفته های جناب کروبی در همین ستون نظرات موضعی نابجا گرفتم، و شاید دقایقی بیشتر از آن موضع گیری نگذشته بود که به عمق و حقیقت گفته های جناب آقای کروبی پی بردم و از نگاشته خود شدیدا پشیمان شدم (و آرزو کردم که کاش نظرم بر روی سایت درج نشود که البته اینگونه نشد و از بخت بد به عنوان اولین نظر بر روی صفحه ظاهر شد!). خصوصا اینکه حس میکنم نظر اینجانب در شکل گیری نظرات بعدی دوستان که همسو با نوشته من بود بی تاثیر نبود. لازم میدانم در همین مجال از مردم و جناب آقای کروبی به خاطر این سطحی نگری ام پوزش بخواهم و از تمامی دوستانی که اظهار نظری مشابه به اینجانب داشته اند خواهش کنم در چنین مواقعی با هوشمندی و صبوری، ترفند جدید جریان افراطی حاکمیت که سناریو پردازی و تحریف خبرها است (و این سناریور را مکررا در قبال سایر بزرگان اصلاحات نیز انجام داده است و خواهد داد)، را خنثی کنند و نتیجه مکر آنها را به خودشان برگرداند.

 6. علي گفت:

  آقاي كروبي هم مثل 80 ميليون ديگر آزاد هستند كه حرف خود را بزنند اما اين حرف الزاما حرف بقيه هشتاد ميليون نيست ، اين خود ايشون هستند كه با كلامشان جايگاه خود را در ميان جامعه مشخص ميكنند. و اتفاقي بيشتر از اين نمي افتد.
  رياست دولت با تكيه بر راي مردم و انتخابات آز اد تعيين ميشه و نه تن فيذ ، حتي علي(ع) هم تا مردم با ايشان بيعت نكردن و به او راي ندادند رياست مردم را نپذيرفت.
  و آقاي كروبي هم به صرف تن فيذ رهبري نميتوانند حق كل ملت را ناديده بگيرند و دولت فعلي را تاييد كنند.
  پروژه حكومت اسلامي در ايران جواب نخواهد داد و تن ش هاي روز افزون آن را هم ميبينيد.
  آقاي كروبي البته چون مسلمان هستند ميتونند تقيه كنند و البته چون سياست مدار هم هستند از بركات اين ح ربه هم سود ببرند اما سياستمدار خوب كسي است كه دورتر از اتفاقات روز را ببينه و تصميم براي فردا بگيره و نه براي ديروز و امروز.
  و مسلمان خوب هم كسي است كه براي احقاق حق و رفع ظل م از ديگر مسلمانان كمك بگيره و بهشون ياري برسونه.
  از همه اينها بهتر انسان خوبه كه به نداي وج دانش گوش ميده و بر طبق مصالح جمع عمل ميكنه و نه فقط مصالح خودش.