سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » پرونده احمد قابل به دادگاه انقلاب رفت...

پرونده احمد قابل به دادگاه انقلاب رفت

چکیده :قرار بازداشت احمد قابل تمدید و بازجوی وی گفته است که چون آقای قابل دادگاه ویژه روحانیت را قبول ندارد و آنرا غیر قانونی می داند، پرونده او به دادگاه انقلاب ارسال خواهد...


کلمه: خانواده احمد قابل روز گذشته موفق به ملاقات با این فقیه و دین پژوه شدند.

به گزارش جرس، خانواده قابل وضعیت عمومی او را خوب توصیف کردند و از انتقال این زندانی سیاسی از انفرادی به بند عمومی خبر دادند.

بر اساس این گزارش، قرار بازداشت احمد قابل تمدید و بازجوی وی گفته است که چون آقای قابل دادگاه ویژه روحانیت را قبول ندارد و آنرا غیر قانونی می داند، پرونده او به دادگاه انقلاب ارسال خواهد شد.

احمد قابل روز یکشنبه 29 آذردر حالی که به اتفاق خانواده و برخی دوستان خود از مشهد به سمت قم در حرکت بود توسط ماموران امنیتی بازداشت و به مشهد بازگردانده شد. این مجتهد منتقد  که از شاگردان آیت الله منتظری می باشد, بارها به زندان  رفته است.  هادی قابل ، برادر وی بعد از تحمل چهار سال زندان، ماه گذشته آزاد شده است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

2 پاسخ به “پرونده احمد قابل به دادگاه انقلاب رفت”

 1. farhang گفت:

  عجب نظام مستحکمی ا گر شاگرد در مراسم تشییع استادش شرکت کند به لرزه می افتد

 2. خط سبز گفت:

  امروز چقدر به یاد احمد قابل بودم…انسان فرهیخته ای هستند…خدا حفظ شان کند

  قسمتی از سخنانشان را می گذارم:

  اسلامی که اقدامات آشکار بر علیه احکام نورانی قرآن و برخلاف هر گونه عهد و پیمان را تجویز کند و قانون شکنی و رفتارهای خلاف اخلاق انسانی و وحشی گری و شکنجه و هجوم به حیثیت و ناموس مردم را ببیند و سکوت کند و یا خود به آن اقدامات شنیع دست یازد، اسلامی است که حتی در تاریخ برخی حاکمان ستمگر بنی امیه و بنی عباس نیز دیده نشده است و ننگ آن، تنها بر چهره ی آنانی مانده است و می ماند که وقیحانه این اعمال زشت و و حشتناک را مرتکب می شوند و باز هم ادعای اسلامیت می کنند.
  ننگ و نفرین بر چنین ادعای دروغینی که عرق شرم را بر چهره ی هر مسلمانی می نشاند. تنها افراد بی غیرت اند که می توانند در برابر ظلم آشکار به ساحت اسلام و قرآن، ساکن و ساکت بنشینند و تماشاگر این فجایع ددمنشانه باشند و هیچ سخنی در ضدیت با این رفتارهای کثیف بر زبان نرانند و یا عملا اقدامی نکنند!