سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » سردار نقدی: یکی از اولویت‌های بسیج، حضور گسترده در فضای مجازی است...

سردار نقدی: یکی از اولویت‌های بسیج، حضور گسترده در فضای مجازی است

چکیده :یکی از مشکلات بی توجهی نسبت به رسانه ها و فضای مجازی است، در این راستا حتی قابلیت هایی که در بدنه بسیج وجود دارد را توسعه و گسترش ندادیم که در این مسئله باید تجدید...


کلمه: رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به مهم بودن نقش بسیج دانشجویی در دانشگاه ها گفت: کارکرد و وظیفه اصلی بسیج دانشجویی، اشاعه هرچه بیشتر ارزش ها و ارتقای بصیرت جامعه است.

سردار نقدی در گفت و گو با شبکه خبر دانشجو افزود : روشنگری نسبت به دشمنان نظام و تحکیم هرچه بیشتر روابط بین دانشجویان با نظام اسلامی و ارزش های آن به عهده بسیج دانشجویی است.

وی با بیان اینکه دانشگاه ها به علت تربیت نیروهای انسانی برای کشور مهم هستند، گفت: یکی از مراکزی که دشمنان برای نفوذ و تسلط در هر کشوری به آن چشم دارند محل کادرسازی کشور است.

نقدی تاکید کرد: سلطه گران به دنبال فرصتی هستند تا به این مراکز نفوذ و آینده کشورمان را از آن خودشان کنند.

وی در خصوص تکثر رسانه های ارزشی در جامعه گفـت: یکی از اولویت های اصلی ما در سازمان بسیج مستضعفین حضور گسترده در فضای مجازی است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین خاطرنشان ساخت: یکی از مشکلات بی توجهی نسبت به رسانه ها و فضای مجازی است، در این راستا حتی قابلیت هایی که در بدنه بسیج وجود دارد را توسعه و گسترش ندادیم که در این مسئله باید تجدید نظرشود.

وی با اشاره به حوادث بعد از انتخابات و ارائه طرح وحدت ملی گفـت: وحدت ملی باید حول محور ولایت فقیه و قانون اساسی باشد.

نقدی تاکید کرد: مردم ما وحدت دارند و درگیری عده ای از افراد که موقعیت هایشان را از دست داده اند نمی تواند وحدت مردم را از بین ببرد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین بیان داشت: نفوذ ولایت فقیه در جامعه به اندازه ای زیاد است که با بیان حرف های عده ای، اتفاق خاصی برای ولایت فقیه نمی افتد.

وی در خصوص هجمه شدید فتنه گران به سوی بسیج گفت: مردم ما به مقدسات و ارزش هایشان حساس هستند و اگر افرادی بخواهند این ارزش های حیاتی را زیر پا بگذارند مطمئناً رفتار تند مردم را به دنبال خواهد داشت.

نقدی تاکید کرد: حضور سازمان یافته بسیج در مقابله با حوادث اخیر باعث شد تا بسیاری از افراد از انجام دادن نقشه های خود پرهیز کنند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

5 پاسخ به “سردار نقدی: یکی از اولویت‌های بسیج، حضور گسترده در فضای مجازی است”

 1. کنتورچی گفت:

  خدا وکیلی شما بگید از کل این صحبتها که این آقا گفته همه یک معنی نمی دهند؟ که فقط کلمه هاش جابجا شده اند.

  اون یک جمله ای هم که درمورد رسانه ها و فضای مجازی اینترنت گفته؛ معلوم نیست که موقع تنظیم متن مصاحبه برای چاپ اصلاح کرده اند و – فضای مزاجی- را تصحیح کرده اند و فضای مجازی نوشته اند.

  دیگه نقدی هم واسه خرده فرمایش می تراوند. ای داد و بیداد

 2. یا حسین میرحسین گفت:

  بنده خدا چقدر سعی کرده ترس اش رو پنهون کنه!!!!
  همه با هم در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن
  و نشان دادن عزم و اراده ی ملت آزادی خواه و ظلم ستیز سبز ایران به همه ی جهانیان که چشم بر این راهپیمایی دوخته اند….

 3. یا حسین میرحسین گفت:

  بنده خدا چقدر سعی کرده ترس اش رو پنهون کنه!!!!
  همه با هم در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن و نشان دادن عزم و اراده ی ملت آزادی خواه و ظلم ستیز سبز ایران به همه ی جهانیان که چشم بر این راهپیمایی دوخته اند….

 4. ناشناس گفت:

  بسیجی واقعی همت بود و باکری .
  درود بر تمامی بسیجیان دوران جنگ
  درود بر تمامی بسیجیان دوران انقلاب

 5. هستی گفت:

  نقدی تاکید کرد: حضور سازمان یافته بسیج در مقابله با حوادث اخیر باعث شد تا بسیاری از افراد از انجام دادن نقشه های خود پرهیز کنند.

  متوجه مطلب شدید………………………………………………
  بسیج مستضعفین شده بسیج …