سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » توپولوف روسی در فرودگاه مشهد آتش گرفت...

توپولوف روسی در فرودگاه مشهد آتش گرفت

چکیده :بنا به گفته و تائید یك مقام آگاه قسمت انتهایی این هواپیما در هنگام فرود در فرودگاه هاشمی‌نژاد مشهد دچارمشكل شده و 29 نفر ازمسافرین هواپیما بر اثر این حادثه مجروح...


کلمه: هواپیمای متعلق به شركت هواپیمایی تابان ساعتی پیش در فرودگاه مشهد دچار حادثه شد.

به گزارش ایلنا، بنا به گفته و تائید یك مقام آگاه قسمت انتهایی این هواپیما در هنگام فرود در فرودگاه هاشمی‌نژاد مشهد دچارمشكل شده و 29 نفر ازمسافرین هواپیما بر اثر این حادثه مجروح شده‌اند.

عرفانیان مدیر حوادث غیر مترقبه استان خراسان رضوی در این باره گفت: یك سوم انتهای هواپیما از بین رفته و دچار آتش سوزی شده است.

وی ادامه داد: در حال حاضر هواپیما از روی باند خارج شده است و عملیات پروازی به این دلیل و همچنین مه گرفتگی فرودگاه متوقف شده است.

این هواپیما 157 مسافر و 13 خدمه پروازی داشته است.

فرودگاه هاشمی‌نژاد مشهد یكی از فرودگاه‌های مهم و البته پرحادثه كشور است كه چندی پیش نیز هواپیمای آریا قشم در آن دچار حادثه و 16 نفر از خدمه و مدیر عامل شركت هواپیمایی آریا قشم در آن كشته شدند.

این برای چندمین بار است كه هواپیمای توپولف روسی در ایران دچار حادثه می‌شود. جالب اینجاست كه چند روز پیش روس‌ها این هواپیما را از گردونه حمل‌ونقل خود خارج كردند اما هنوز در ایران توپولف‌ها جایگاهی ویژه در خطوط هوایی دارند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

8 پاسخ به “توپولوف روسی در فرودگاه مشهد آتش گرفت”

 1. رضا گفت:

  اگر اين حوادث زميني و هوايي در يك كشور غير مسلمان و حكومت غير از اسلام بود تا كنون پنج وزير عوض شده بود يا استفا ميكردند و ميرفتن پي كارشان

 2. navid pakdastan گفت:

  فرق این دولت با باطری در این كه باطری یك قطب مثبت هم داره.

 3. قابقونی گفت:

  اتفاقی که نیفتاده ، یه تعداد قلیلی زخم سطحی برداشته اند کسی هم که نمرده ، یه دو سه نفری غش کردند و یه تعدادی ، اندکی وحشت کردند سوغاتی ها و اسباب هاشون هم که خدا رو شکر آسیبی ندیده هواپیما هم قابل بازسازیه تازه مسافرا وخدمه ها باید گوسفند و گاو قربانی کنند از این که هواپیما تو آسمون آتیش نگرفته و سقوط نکرده وسرنوشت اون قطارو پیدا نکرده !

 4. وحيد گفت:

  اينجا اگر ژاپن بود حتما وزير راه و ترابري خودكشي مي كرد از اين همه خجالت !!!!

 5. احمد رضا گفت:

  احتمالا كار امريكاييها بوده…………….. يه روز قطار يه روز هواپيما يه روز هم اتوبوس…….. واي بر ما با اين كشورمون متاسفم فقط همين.

 6. MARDE AZAD گفت:

  BEBAKHSHID YE SOAL IN SHERKATE TABAN MALE CHEKASIYE? AGE KASI MIDONE BA MAHAM BEGE

 7. موسی گفت:

  حالا اتفاق خاصی نیفتاده دعا کنیم بعد از راندازی نیروگاه بوشهر توسط روسها، این نیروگاه خدای ناکرده منفجر نشود و مردم را میلیونی بکشند.
  خدای تو عاقبت ما رابا روسیه و دوستانش در ایران بخیر کن.

 8. می شنیدم بانگ رستم را میان روم و روس