سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » ارسال20پرونده حوادث دانشگاه اصفهان به دادگاه تجدیدنظر...

ارسال20پرونده حوادث دانشگاه اصفهان به دادگاه تجدیدنظر

چکیده :پرونده 20 نفر از دانشجویان بازداشت شده در حوادث دانشگاه اصفهان در دادگاه انقلاب در حال بررسی...


کلمه:رئیس کل دادگستری اصفهان با اشاره به اعتراض 20 نفر از بازداشت شدگان حوادث دانشگاه اصفهان به حکم دادگاه بدوی و ارجاع پرونده‌ها به دادگاه تجدیدنظر گفت: پرونده 20 بازداشتی دیگر در دادگاه انقلاب در حال بررسی است.

به گزارش ایسنا غلام رضا انصاری اظهار کرد: با تدابیر اتخاذی از سوی مسئولان استان در حوادث پس از انتخابات دستگیری زیادی صورت نگرفت.و در همان ابتدا افرادی که قصدی برای ایجاد درگیری نداشتند با اخذ تعهد آزاد شدند و پس از آن تعدادی با اخذ تامین آزاد شدند، تعداد اندکی در بازداشت بودند که در حال حاضر فردی از بازداشت شدگان حوادث پس از انتخابات در بازداشت به سر نمی برد.

وی درباره حوادث دانشگاه اصفهان گفت: 40 نفر در این حوادث بازداشت شدند که احکام نیمی از آنها صادر شد و محکومان نسبت به آرای صادره اعتراض کردند و پرونده‌های آنها به دادگاه تجدیدنظر ارجاع شده است.

رئیس کل دادگستری اصفهان در ادامه افزود: پرونده 20 نفر از دانشجویان بازداشت شده در حوادث دانشگاه اصفهان در دادگاه انقلاب در حال بررسی است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.