سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » یک دانشجو ۵۵ روز در زندان انفرادی...

یک دانشجو ۵۵ روز در زندان انفرادی

چکیده :ميلاد اسدی در آخرين ملاقات با خانواده اش از انتقال خود به بند ۲۴۰ زندان اوين خبر داده و تصريح کرده است از ابتدای بازداشت در يک سلول دو در دو نگهداری می شده و از چند روز قبل به سلول انفرادی بند ۲۴۰ که از سلول قبلی نيز کوچک تر است منتقل شده...


کلمه: ميلاد اسدی دانشجوی دانشگاه خواجه نصير و عضو شورای مرکزی دفتر تحکيم وحدت علبرغم گذشت ۵۵ روز از زمان بازداشت همچنان در سلول انفرادی نگهداری می شود.

به گزارش ادوارنيوز، ميلاد اسدی در آخرين ملاقات با خانواده اش از انتقال خود به بند ۲۴۰ زندان اوين خبر داده و تصريح کرده است از ابتدای بازداشت در يک سلول دو در دو نگهداری می شده و از چند روز قبل به سلول انفرادی بند ۲۴۰ که از سلول قبلی نيز کوچک تر است منتقل شده است.

بازجويی ها از ميلاد اسدی حول فعاليت های دانشجويی در دانشگاه خواجه نصير و همچنين دفتر تحکيم وحدت صورت گرفته و بازجويان او را برای استعفا از دفتر تحکيم يا غيرقانونی و منحله دانستن اين اتحاديه دانشجويی تحت فشار قرار داده اند. اسدی خطاب به خانواده خود تصريح کرده”زيربار چنين درخواست هايی نخواهد رفت اگرچه ممکن است او را ماه ها در زندان انفرادی تحت فشار قرار دهند” گفته می شود ساير اعضای بازداشت شده دفتر تحکيم وحدت از جمله بهاره هدايت،مهدی عرب شاهی و مرتضی سمياری تحت فشارهای مشابهی قرار دارند.

ميلاد اسدی در روز نهم اذرماه امسال در منزل پدری اش بازداشت شد و گفته می شود يکی از عوامل حراست دانشگاه خواجه نصير نيز هنگام بازداشت وی توسط ماموران امنيتی حضور داشته است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

7 پاسخ به “یک دانشجو ۵۵ روز در زندان انفرادی”

 1. پویا گفت:

  درود بر تمام دانشجویان آزاده
  علی، سهیل،جاوید، عباس، میلاد و بقیه که من نمیشناسمشون.

 2. روح الله گفت:

  >> درورد بر سه سيد فاطمي ………………………….. خميني و موسوي و خاتمي <<

  سبز سبزيم ريشه داريم ………..

 3. Azadi گفت:

  احمدی‌نژاد که در تلویزیون میگفت دانشجوی محروم از تحصیل وجود نداره، شاید منظورش این بود که وجودشون رو از بین می‌بریم…

 4. بهرام گفت:

  که گفتت برو دست رستم ببند
  نبندد مرا دست چرخ بلند
  “فردوسی”

 5. ناشناس گفت:

  سلام و چند نکته:
  ۱- از نکات ارزشمندی که آقای مطهری مطرح کرده و پیگیر آن است اینکه احمدی نژاد و گروه اندک همراهان وی در مسایل پس از انتخابات خود را در حاشیه‌ی امن قراردادند و متاسفانه اکثر هزینه‌های آبرویی و … از حساب نظام و … پرداخته شد و فکر می‌کنم تابناک هم اگر به حق وفادار است بایستی این جنبه را طرح و پیگیری نماید.
  ۲- واقعاْ از ظلمهای این مسایل این نکته بود که کسانی مانند محسن رضایی به هر دلیل موجه یا ناموجه (از دیدگاه نویسنده‌ی این مطلب) بنابر مصلحت نظام از حق خود کوتاه آمدند و سعی کردند ایثار کنند تا ارزشها و آبروی نظام کمتر لطمه بخورد اما در مقابل کسانی که نه تنها بر حق نبودند بلکه به تعبیر آقای مطهری بیشترین آتش‌بیاری معرکه را بر عهده داشتند، خود را فاتح اول و آخر این منازعه می‌انگترند و طلبکارانه همه‌ی آإرو و سوابق امثال محسن رضایی را به باد حملات ناجوانمردانه گرفتند و این ظلم از آنهاییست که تحملش دردناک است و بایستی در مقابل این فته‌گریها اقدام کرد.
  ۳- در مورد شناسنامه و سوابق و عملکرد احمدی‌نژاد و امثال آقای بذرباش چیزی نمی‌نویسم چون هم شما توان درحج آنها را ندارید و هم نیازی به توضیح برای مخاطبان شما ندارد. اما ایم مقدار لازم به ذکر است که همه‌ی سوابق فکری-اعتقادی- مبارزاتی- جبهه و جهاد و مدیریت ایشان را که با تقریب اضافی! جمع کنیم یک صدم کسانی که این جماعت به لعن و طعن آنها پرداختند نبوده و نیست. و العجب که کسی هم در این میانه میانداری نکرد که ایهاالناس به داد حق برسید و بزرگان ساکت و خواص از ترس جسارت این گروه به همه‌چیز یا بر هر مصلحتی عقب نشستند.
  ۴- امثال تابناک و آقای مطهری و بسیاری از افرادی که اصولگرایی را در معنای درست آن می‌شناسند و می‌خواهند منفعل و تابع اتفاقات شدند و همچمنان در سایه‌ی قدرت بدستان کم‌مایه و بی(کم) ریشه اندک نفسی در تنگنا می‌کشند.
  ۵- اگر این اوضاع محصول مدیریت ما و خروجی اینهمه ذخایر مکتبی و انقلابی و خونهای شهدا و مجاهدتهای امام(س) و پیروان راستین آن بزرگوار است! وای بر ما که آیندگان چه بگویند و اکنونیان! چه ناله کنند.
  از مسیولین سایت خواهشمندم که مطالب را به اطلاع افراد ذیربط برسانند.
  آرزومند آرزوهای امام(سلام الله علیه) و سربلندی جمهوری اسلامی و ملت شریف ایران.

 6. hosein گفت:

  ایشون از ابتدای بازداشت روحیه ی بسیار عالی داشتند ، و به من هم روحیه دادند ، منتظر آزادیت هستیم .

 7. roozbeh گفت:

  dorod bar sharafat ma ta akharin ghatreye khon istadeim. ta risheye estebdade diniy ra az keshvare azizeman joda sazim. zendebad nedaye iran