سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » قنبری: سردار رادان در حوادث کهریزک چه نقشی داشت؟...

قنبری: سردار رادان در حوادث کهریزک چه نقشی داشت؟

چکیده :با نظر به تایید نقش قاضی مرتضوی در حوادث كهریزك انتظار می‌رود دستگاه قضایی ضمن بررسی و برخورد هرچه سریعتر در این خصوص، برای روشن شدن نقش سردار رادان جانشین فرمانده نیروی انتظامی تلاش...


کلمه:داریوش قنبری، سخنگوی فراکسیون خط امام(ره)  مجلس طی یاداشتی با اشاره به قرائت گزارش کمیته ویژه مجلس پیرامون بازداشتگاه کهریزک نوشت: با نظر به تایید نقش قاضی مرتضوی در حوادث كهریزك انتظار می‌رود دستگاه قضایی ضمن بررسی و برخورد هرچه سریعتر در این خصوص، برای روشن شدن نقش سردار رادان جانشین فرمانده نیروی انتظامی تلاش شود.

وی افزود: همچنین افكار عمومی در پی آن هستند تا مشخص شود افرادی كه از آنها با عنوان «خودسرها»یاد می‌شود چه كسانی هستند؛ اینكه با افرادی كه هزینه‌هایی را برای مردم و نظام ایجاد كرده‌اند چگونه برخورد خواهد شد.

در یادداشت قنبری آمده است: زوایای پنهانی در ارتباط با حوادث در گزارش وجود دارد بخصوص در مورد پزشك كهریزك كه معمایی را مرگ او در ذهن افكار عمومی ایجاد كرده است. این گونه مسائل خوب بود در گزارش پیگیری شود. به هر حال شایعه‌هایی راجع به شخص خاصی مانند رادان هم مطرح شده بود كه اكنون بلاتكلیف مانده است. البته در گزارش به طور كلی به نیروی انتظامی پرداخته شد و اما نیاز جدی وجود دارد كه به صورت مصداقی توسط دستگاه قضایی مقصران نیروی انتظامی مشخص شوند. بی‌شك وقتی گفته می‌شود در نیروی انتظامی كوتاهی شده و در آنجا برخی فراتر از قانون اقداماتی انجام داده‌اند، بر اساس سلسله مراتب در نیروی انتظامی اگر نیرویی از دستورات مافوقش پیروی كرده این مافوق است كه در مظان اتهام است.

وی تاکید کرد:شایعاتی نیز درباره دفن دسته‌جمعی برخی در حوادث پس از انتخابات مطرح شده بود كه مورد اشاره قرار نگرفته است.باید به این شایعه‌ها برای رفع كدورت از ذهن افكار عمومی پاسخ داده می‌شد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

3 پاسخ به “قنبری: سردار رادان در حوادث کهریزک چه نقشی داشت؟”

 1. کاوه باش و آهنین واژه بگو
  تا بکوبد واژه ات صد یاوه گو
  مارهای اَژدها گر کاوه کشت
  شه فریدون باد و بادا فره پشت

 2. سبز گفت:

  sardar radan be ayandeh biyandish mardom digar be jano ostekhaneshan resideh az avagheb betars

 3. ایرانی گفت:

  رادان هنوز یک مهره سوخته نیست در آینده نه چندان دور اونم به جمع مهره های سوخته می پیونده و حساب اونم رسیده میشه.
  دنیا دار مکافات… همین و بس