سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » اعلام آمادگی مصطفی تاج‌زاده وفیض الله عرب سرخی برای حضور در مناظره«رو به فردا»...

اعلام آمادگی مصطفی تاج‌زاده وفیض الله عرب سرخی برای حضور در مناظره«رو به فردا»

چکیده :آقای تاج‌زاده بارها برای حضور در برنامه زنده تلویزیونی و رسانه میلی! اعلام آمادگی کرده است.اگر سانسور تهدید و ارعاب و تخریب بدون فرصت دفاع قبل و بعد از مناظره‌ها در رسانه ملی نباشد، عرب سرخی آمادگی شرکت در هر برنامه‌ای برای دفاع از عملکرد خود را...


کلمه: سیدمصطفی تاج‌زاده، عضو شورای مرکزی سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی و جبهه مشارکت ایران اسلامی برای حضور در برنامه رو به فردا اعلام آمادگی کرد.

فخرالسادات محتشمی‌پور در گفتگو با «پارلمان‌نیوز»، در پاسخ به این سئوال که آیا در صورتی که صدا و سیما بخواهد در برنامه رو به فردا یا یک برنامه مناظره دیگر از تاج‌زاده برای شرکت و گفت‌و‌گو درباره مسایل انتخابات که ایشان متهم هستند شرکت کند آمادگی دارند، گفت:« آقای تاج‌زاده بارها برای حضور در برنامه زنده تلویزیونی و رسانه میلی! اعلام آمادگی کرده است.»

وی تاکید کرد:« با توجه به شناختی که من از ایشان دارم، آقای تاج‌زاده آماده است با شرکت در برنامه مناظره از اتهاماتی که به او سایر اصلاح‌طلبان دربند زده شده دفاع کند و پاسخگو باشند.»

محتشمی‌پور با بیان اینکه وقتی آقایان عطریان‌فر، شریعتی و حجاریان را در زمانیکه متهم هستند به برنامه تلویزیونی می‌آورند تا درباره انتخابات و حوادث پس از آن حرف بزنند خوب است که اکنون تاج‌‌زاده و امین‌زاده و … را هم بیاورند تا درباره انتخابات و مسائل بعد از آن توضیح دهند گفت:«آقای تاج‌زاده آمادگی شرکت در هر برنامه زنده‌ای اما نه برنامه ضبط شده را دارد.»

همسر تاج‌زاده گفت:«در مدت بازداشت همسرم ایشان اعلام کرده است حاضر است در یک برنامه با حسین شریعتمداری شرکت کند و بدون اینکه هیچ سندی در اختیار داشته باشد اثبات کند چه کسانی در طول 25 سال گذشته بیشترین خدمت را به آمریکا و انگلیس کرده‌اند.»

محتشمی‌پور همچنین برنامه روز پنجشنبه رو به فردا که با حضور بروجردی و حسینیان برگزار شد را نه یک «مناظره» که یک «مراوده» خواند.

همسر فیض‌الله عرب سرخی نیز گفت:«اگر سانسور تهدید و ارعاب و تخریب بدون فرصت دفاع قبل و بعد از مناظره‌ها در رسانه ملی نباشد، همسرم آمادگی شرکت در هر برنامه‌ای برای دفاع از عملکرد خود را دارد.»

مریم قدس در گفتگو با پارلمان‌نیوز درباره آمادگی همسرش برای شرکت در برنامه رو به فردا و یا یک مناظره تلویزیونی برای دفاع از خود و همفکرانش، اظهار داشت:«اگر بر برگزاری علنی دادگاه‌ها تاکید داریم به این دلیل است که مطمئن هستیم دلایل و مستندات کافی برای اثبات بی‌گناهی و دفاع از عملکرد زندانیان سیاسی بازداشت شده پس از انتخابات وجود دارد.»

وی تاکید کرد:« فکر می‌کنم اگر تصمیم جمعی گرفته شود و تضمینی برای اجازه صحبت صریح به همسرم داده شود ایشان آمادگی دفاع از عملکردش در هر برنامه و دادگاهی را دارد.»

قدس با اشاره به مناظره‌ای که اطاعت در آن شرکت کرده بود، گفت:«بعد از آن مناظره دیدم که چگونه به تخطئه و تخریب آقای اطاعت پرداختند بدون آنکه فرصت دفاعی برای ایشان باشد.»

همسر عرب‌سرخی با تاکید براینکه رسانه ملی تاکنون جهت‌دار عمل کرده و بی‌طرف نبوده است، تصریح کرد:« این موضوع موجب نگرانی از شرکت در برنامه‌های صدا و سیما می‌شود اما اگر آقایان تعهد بدهند تهید وارعابی در کار نیست و بعد از مناظره به تخریب افراد بدون آنکه فرصت دفاع به آنها بدهند، نمی‌پردازند، بله همسرم در برنامه مناظره شرکت می‌کند.»Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

11 پاسخ به “اعلام آمادگی مصطفی تاج‌زاده وفیض الله عرب سرخی برای حضور در مناظره«رو به فردا»”

 1. ایرانی گفت:

  این مسلم است که اینان چنان از جانب خود هراس دارند که هیچگاه افراد برجسته و صاحب نظر از جناح مقابل را به مناظره دعوت نمیکنند،چون پاسخی در برابر ملت نخواهند داشت.کما اینکه در مناظره زاکانی و اطاعت سوال را با سوال پاسخ دادن و به کوچه علی چپ زدن متوسل شده بودند.و الا مباحثه و نه مناظره بروجردی و حسینیان که هنر نیست!!

 2. م.ت گفت:

  تاج زاده ی عزیز ! درود به آزادگی و شجاعت شما…بله شما آمادگی شو دارید… اما نمی دونید که اونها آمادگی شو ندارند؟

 3. میم گفت:

  از صدا و سیما می خواهم که نترسند و از اصلاح طلبان برای مناظره دعوت کنند و باور کنند که مردم ما فهمیده هستند و حق را از باطل تشخیص می دهند …
  شما فقط شجاعت به خرج دهید و به این آقایان اجازه ی مناظره و حضور در تلویزیون را بدهید…
  این که هفت ماه بنشینید و از خودتان بگویید و با خودتان مناظره و مشورت کنید و تنها به قاضی بروید و راضی برگردید و حکم بدهید و محکوم کنید …که هنر نیست…هنر این است که با مهارت و اقتدار کامل بتونید جواب های مستدلی به مخالفانتان بدهید و بگذارید که مردم خودشان قضاوت کنند…بد می گویم؟ آقای ضرغامی! آقایان مسئول! باور کنید که این چندین میلیون معترض و مخالف هم به خدا آدم هستند و حق دارند… احترام بذارین بهشون …بد نمی بینین به خدا

 4. ناشناس گفت:

  واقعا هر وقت اسم آقای تاج زاده میاد همیشه به وجود چنین فردی افتخار میکنم!

  درود بر جنبش سبز!

 5. یک ناشناس گفت:

  اگر امثال تاجزاده و موسوی در مناظرات شرکت کنند من به عنوان پیرو خط رهبری و ولایت فقیه تلویزیون را تحریم کرده و نگاه تخواهیم کرد.

 6. چی داره بیاد بگه

 7. روح الله گفت:

  >> درورد بر سه سيد فاطمي ………………………….. خميني و موسوي و خاتمي <<

  سبز سبزيم ريشه داريم ………..

 8. رند سبز گفت:

  تاجزاده سلامت باشي !! راستي دعا براي اميد و اطمينان قلبي اسراي سبز و خانوادة شهداي سبز يادتون نره !!

 9. سبز گفت:

  بالاخره روزی خون این جوانهای بی گناه دامن تک تک سران این نظام را خواهد گرفت. ازجمله خانواده شهید عرب سرخی که برادر ایشان به خاطر این نظام شهید شد و خود آقای فیض الله عرب سرخی که زمان شاه به دست ساواک شکنجه شد که انقلاب و اسلام واقعی پابرجا شود که الان این عزیزان به دست همین انقلاب بلعید شده اند. حتما آه مادران عزیز این افراد مستجاب خواهد شد چون خدای عادل و حقی ناظر بر تمام عملکرد آنهاست.

 10. نیمه کاره مانده خوان هفتمش
  مانده ام من با شما، ای مردمش!
  بشنوید از آنچه باید بشنوید
  گوش بسپارید شاید بشنوید
  جنگ من این است و گرز و تیشه ام
  واژه هایم این کلان اندیشه ام

 11. کلیشه گفت:

  زنده باد مصطفی تاج زاده