سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » تلاش برای راه اندازی جریانی فرهنگی هنری علیه جنبش مردمی سبز...

تلاش برای راه اندازی جریانی فرهنگی هنری علیه جنبش مردمی سبز

چکیده :این فرد برای عملی کردن اهداف خود به چند نفر از هنرمندان با گرایش اصول گرا مراجعه کرده واز آنان خواسته است تا متن هائی را بهسبک شاهنامه ودر قالب شعر تدارک ببینند تا در مناسبت های خاصی به شکل پرده خوانی ویا تعزیه برای مردم به نمایش درآورند ....


کلمه:بر اساس اخبار رسیده فردی که چندی پیش در مناظره تلویزیونی مقابل یکی از چهرهای منتقد اصولگرا شرکت داشت به دنبال راه اندازی جریانی فرهنگی- هنری علیه جنبش عدالت خواهانه مردمی-جنبش سبز – است .

به گزارش خبرنگار کلمه شنیده شده این فرد که برادر یکی از مسئولان دولتی است، برای عملی کردن اهداف خود به چند نفر از هنرمندان با گرایش اصول گرا مراجعه کرده واز آنان خواسته است تا متن هائی را به سبک شاهنامه ودر قالب شعر تدارک ببینند تا در مناسبت های خاصی به شکل پرده خوانی ویا تعزیه برای مردم به نمایش درآورند .

گویا برای اجرای این طرح هم هیچ محدودیت مالی وجود ندارد .

هم چنین شنیده شده مجری این طرح یکی از سردبیران  گروه مجلات همشهری است که البته چندی است از مجموعه همشهری جدا شده است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

16 پاسخ به “تلاش برای راه اندازی جریانی فرهنگی هنری علیه جنبش مردمی سبز”

 1. کرد سبز گفت:

  گفتگو با آدميان ترسو ، خواري بدنبال دارد
  از آه و نفرين بزرگان و ريش سفيدان هر ايلي بايد ترسيد
  مرد بزرگ
  مرد بزرگ , غمخواري و تشويش نشان نمي دهد , عاقل است و ترديد ندارد , شجاع است و نمي ترسد

  وقتي پا در رکاب اسب مي نهي بر بال تاريخ سوار شده اي شمشير و عمل تو ماندگار مي شود چون هزاران فرزند به دنيا نيامده اين سرزمين آزادي اشان را از بازوان و انديشه ما مي خواهند . پس با عمل خود مي آموزانيم که پدرانشان نسبت به آينده آنان بي تفاوت نبوده اند .و آنان خواهند آموخت آزادي اشان را به هيچ قيمت و بهايي نفروشند

 2. ناشناس گفت:

  بعید نیست هرکاری که بخواهند می کنند.

 3. az malezi گفت:

  in mozu yadavare shaerane doreye emam sajjad ast ke dar vasfe khalife hich dar basat nadashtand

 4. ناشناس گفت:

  منظورتون ….؟

 5. ناشناس گفت:

  منظورتون کاف لامه؟

 6. خط سبز گفت:

  به احتمال زیاد همون کاف لام باشه.

  یا حسین میر حسین عزیزم کجایی؟

 7. خب چرا اسمشو کامل نمیگین . اینها راست راست تو تلویزیون مستقیما هر بدو بیراهی میخوان میگن اونوقت شما از بیان اسم این فرد اکراه دارین؟

 8. به ناشناس گفت:

  نه عزیزم منظور و-ج است.

 9. az Australia گفت:

  جای بسی‌ تأسف که فردوسی‌ شاعر بزرگ و حماسی ایران با چه نیتی شاهنامه را نوشت و اینها با چه نیتی میخواهند تقلید کنند،فردوسی‌ بزرگ گفت:
  بسی رنج بردم درین سال سی عجم زنده کردم بدین پارسی
  و حالا شما مقلدوار با نیتی شوم تصمیم به تقلید گرفته آید
  ترسم نرسی به کعبه ای اعرابی این ره که تو میروی به ترکستان است

 10. سید سبز گفت:

  منظور شما آقای جلیلی است؟

 11. روح الله گفت:

  >> درورد بر سه سيد فاطمي ………………………….. خميني و موسوي و خاتمي <<

  سبز سبزيم ريشه داريم ………..

 12. ناشناس گفت:

  عجیبه چرا از 45 میلیون دلاری که سنای آمریکا اختصاص داد به مبارزه ابنترنتی علیه دولت ایران چیزی نمی گین!!!! توجه داشته باشین که این مبلغ فقط برای مبارزه اینترنتی هست حالا بماند که شبکه های ماهواره چه بودجه هایی رو گرفتن..
  بابا آمریکا از کی تا حالا دلش برای ما سوخته؟ مگه امام نگفت آمریکا شیطان بزرگه…مگه 30 ساله نمی گیم مرگ بر آمریکا..آمریکا چه نفعی میبره از کمک به جنبش سبز؟!
  تو رو خدا چشمهاتون رو باز کنید.

 13. نوید گفت:

  آقای ناشناس
  معلومه از دروغ پراکنی های تلویزیون دولتی بهره بردی.
  باید بگم که اصلا آمریکا بودجه واسه مقابله اینترنتی با ایران نداده.من خودم کامل مصاحبه زبان اصلی رو دیدم و الحمد الله انگلیسی رو خوب می فهمم.
  کلینتون گفت واسه رفع محدودیتها و رفع فیلترینگ این بودجه رو میده.حالا ما چیکار کنیم ایران تو این گروه هست؟
  این دولت اگه راست میگه سر پیمان آزادی سایت های اطلاع رسانی بمونه.

  یه کم فکر کنیم بهتره واسه هممون.

 14. ایمان گفت:

  جناب ناشناس
  چطوره که دوستان شما در پی مذاکره با این شیطان بزرگ هستند در ضمن این مبلغ سالهاست که اختصاص پیدا میکنه و همینطور شبکه های ماهواره یی، اگه شما تازه خبردار شده اید مشکل شماست ودر ضمن شما بایستی از دوستانتان بپرسید چرا همزمان شعار مرگ بر آمریکا میدند از اون طرف بدنبال مذاکره هستند
  شما بایستی چشمهاتو باز کنی که جنبش سبز چیه هست و حرفش چیه نه اینکه معترضان رو که از همین سرزمین هستند به بیگانه وابسته بدونی. یک گزاره اشتباهی رو مطرح کردی بعد هم بر پایه اون سوال می پرسی انتظار جواب هم داری؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!

 15. بهرام گفت:

  سبک شاهنامه تقلیدپذیر نیست؛ خیالتون آسوده باشه. هر کسی هم با همون وزن تقلید کرده رسوا شده؛ چه برسه به اینکه بخواد سفارشی ادای فردوسی رو در بیاره.

 16. ناشناس گفت:

  عجیبه ! بعضی ها تا حرف ضدآمریکایی می شنون چقدر برآشفته می شن!!!