سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » مناظره دو حامی احمدی نژاد با یکدیگر و حمله به کاندیداهای معترض به نتیجه اعلام شده ا...

مناظره دو حامی احمدی نژاد با یکدیگر و حمله به کاندیداهای معترض به نتیجه اعلام شده انتخابات

چکیده : حضور چهره هایی از دو جناح و با دیدگاه های متفاوت سبب استقبال از این برنامه شده بود که ظاهراً ترجیح بر این داده شده دوباره برنامه به روال گذشته خود برگردد....


کلمه: برنامه رو به فردا که قرار بود با حضور علی اکبرولایتی و محسن رضایی برگزار شود به دلیل انصراف ولایتی ، با حضور این دو برگزار نشد و سرانجام به حضور روح الله حسینیان و علاالدین بروجردی، دو تن از حامیان محمود احمدی نژاد منتهی شد.

براساس گزارش وب سایت شفاف، مجری برنامه نیز از حامیان مشهور محمود احمدی نژاد است .

این در حالی است که حضور چهره هایی از دو جناح و با دیدگاه های متفاوت سبب استقبال از این برنامه شده بود که ظاهراً ترجیح بر این داده شده دوباره برنامه به روال گذشته خود برگردد.

حسینیان و بروجردی، دو حامی محمود احمدی نژاد در این برنامه حضور یافته و به انتقاد شدید از میرحسین موسوی و سید محمد خاتمی پرداختند.

سایت شفاف گزارش داد دراین برنامه دو میهمان مشغول تأیید دیدگاه های یکدیگر هستند .

روح الله حسینیان، ستاد انتخاباتی میرحسین موسوی را به تشکیل استودیو مستقیم برای تلویزیون بی بی سی متهم کرد.

حسنییان هم چنین مدعی شد: ما به دلیل برخی مصلحت اندیشی ها مسائل مختلف را پیگیری نکردیم و آتش زیر خاکستر ماند . مسائلی مانند 18 تیر که معاونینی از وزارت کشور دولت خاتمی در آن دست داشتند . بعداً همانها مسئله خروج از نظام را مطرح کردند و بعداً نیز در مجلس ششم تحصن کردند . البته اکنون برخی از آنها دستشان رو شد و زندان هستند .

وی همچنین خواستار ریشه یابی ماجرای اخیر شد و اعلام کرد باید ریشه خشکانده شود.

یامین پور، مجری برنامه از حسینیان پرسید که شما معتقد نیستید که اینها با توبه سیاسی می توانند بازگردند که حسینیان گفت : اینها سبب کشته شدن عده ای از بهترین جوانان عزیز ما از جمله 10 بسیجی شدند.

وی با طرح ادعای حمایت خارجی ها از آنان گفت : طرح این مسئله که ما باید از اینها بگذریم اشتباه است . نباید به راحتی بگوییم که بر گذشته ها صلوات و بنده به عنوان کسی که تجربه سی ساله انقلابی دارم و به عنوان محقق تاریخی راه بازگشتی نمی بیینم.

بروجردی گفت : منظور جناب آقای حسینیان این است که هر کس که عامداً و آگاهانه به نظام ضربه می زند حذف شود و این مهم نیست که چه اسمی دارد و هر کس که می خواهد با هر نامی به نظام ضربه بزند تکلیف خیلی روشن است .

بروجردی همچنین به طرحی در مجلس اشاره کرد که به موضوع رابطه ایران با انگلیس می پردازد.

وی این طرح را کاری شبیه به طرح مجلس در الزام دولت به عدم اجرای پروتکل الحاقی خواند .

در همین حال یامین پور از حسینیان درباره برداشت وی از سخنان رهبری درباره لزوم شفاف سخن گفتن نخبگان پرسید که حسینیان گفت : نخبگان سه گروه شدند . گروهی که رسماً در مقابل رهبری و ارمانهای امام و انقلاب ایستاند و همان کارهای دشمن را کردند . سران فتنه در برابر کارهایی که دشمن کرد چه کردند ؟ بعد از سخنان رهبری در نماز جمعه چه کردند ؟ نظام را به بدترین الفاظ متهم کردند . مگر آمریکا چه می کند که اینها نکردند . نباید توجیه کرد . دشمن کسی است که در برابر نظام است . حالا حضرت ا… باشد یا برژینسکی . در آمریکا باشد یا در قم . نباید تلاش کنیم که مسامجه کنیم . نظام جمهوری اسلامی عبارت است از ارکان نظام و رهبری نظام . وقتی کسی قانون اساسی را زیر پا می گذارد و علیه رهبری موضع می گیرد که نمی شود گفت اینها با نظام هستند .

وی افزود: یک عده از نخبگان هم یکی به میخ می زنند یکی به نعل . یکی از مشکلات من در مجلس هم همین بود . وی در این بخش از سخنانش حملات خود را به برخی مسئولان در مجلس اشاره کرد و از آنها انتقاد کرد و گفت اگر هم موضوع بگیرند یکی به این طرف می زنند و از افراطیون می گویند که من درباره افراطیون هم حرف دارم . اما واقعیت این است که یک عده آمده اند آتش زدند و مردم را کشتند و …Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

52 پاسخ به “مناظره دو حامی احمدی نژاد با یکدیگر و حمله به کاندیداهای معترض به نتیجه اعلام شده انتخابات”

  1. هوادار گفت:

    خوشم اومد. اینها هر چه بیشتر این کارها رو ادامه بدن بیشتر ابروشون میریزه. البته این خوشبینانه ترینه یعنی اگر تا به حال ابرویی مونده باشه

  2. alireza f.a گفت:

    خیلی مناظره جنجالی بود من که میخکوب شده بودم از این همه جذابیت (فکر کنم صداوسیما اگه هفته ای دوبار از این معاشقه ببخشید مناظره های جنجالی بذاره کسی دنبال برنامه های ماهواره نره)