سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » بی خبری از وضعیت مصطفی دهقان و محمدرضا احمدی...

بی خبری از وضعیت مصطفی دهقان و محمدرضا احمدی

چکیده :بیش از دو هفته روز از بازداشت مصطفی دهقان؛ روزنامه نگار و محمدرضا احمدی؛ فعال دانشجویی می‌گذرد، هیچ خبری از محل بازداشت، وضعیت عمومی و همچنین علت بازداشت آنها در اختیار نیست....


کلمه:در حالیكه بیش از دو هفته روز از بازداشت مصطفی دهقان؛ روزنامه نگار و محمدرضا احمدی؛ فعال دانشجویی می‌گذرد، هیچ خبری از محل بازداشت، وضعیت عمومی و همچنین علت بازداشت آنها در اختیار نیست.

به گزارش امیرکبیر، دهقان كه در شامگاه 11 دی ماه توسط ماموران امنیتی بازداشت شد، تنها یك بار در روز 14 دی ماه با خانواده خود تماس تلفنی داشته و پس از آن موفق به برقراری ارتباط با خانواده خود نشده است.

دهقان طی تماس كوتاه خود، صرفاً از بازداشتش خبر داده اما در مورد علت بازداشت خود اظهار بی اطلاعی کرده است. وكیل وی نیز علی رغم مراجعات متعدد به دادسرای انقلاب و زندان اوین هنوز نتوانسته وكالت نامه این روزنامه نگار زندانی را در پرونده وی به ثبت برساند.

همچنین محمدرضا احمدی، از فعالان سابق انجمن اسلامی دانشگاه شهید چمران اهواز نیز كه از روز جمعه 11 دیماه بازداشت شده به مكان نامعلومی منتقل شده و خانواده وی نیز از محل نگهداری او اطلاعی ندارند. علی رغم سپری شدن 16 روز از بازداشت این فعال سابق دانشجویی، وی هنوز تماسی با خانواده خود نداشته و این موضوع نگرانی‌ها در رابطه با وضعیتش را تشدید كرده است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “بی خبری از وضعیت مصطفی دهقان و محمدرضا احمدی”

  1. روح الله گفت:

    >> درورد بر سه سيد فاطمي ………………………….. خميني و موسوي و خاتمي <<

    سبز سبزيم ريشه داريم ………..