سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » کیهان: اگر کروبی به حرف شریعتمداری گوش می کرد…!...

کیهان: اگر کروبی به حرف شریعتمداری گوش می کرد…!

چکیده :چنید پیش علی مطهری نماینده تهران در نامه ای به شریعتمداری نوشته بود ستون مخاطبین روزنامه توسط خود اعضای تحریریه نوشته می...


کلمه:روزنامه کیهان امروز در ستون کیهان و خوانندگان به نقل از مخاطب این روزنامه!نوشته است:

¤ به اين شيخ اصلاحات بگوييد اگر چند سال پيش كه آقاي شريعتمداري و كيهان درباره اطرافيان آقاي كروبي هشدار مي دادند كه مواظب اطرافيانت باش، مواظب روزنامه اي كه چاپ مي كني باش، مواظب حرف هايي كه مي زني باش و… گوش مي كرد حالا كارش به اينجا نمي رسيد كه حتي عضو اعتماد ملي هم به آقاي كروبي راي ندهد.

جالب اینکه چنید پیش علی مطهری نماینده تهران در نامه ای به شریعتمداری افشا کرد ستون مخاطبین روزنامه  کیهان توسط خود اعضای تحریریه  و به نام افکار عمومی و مخاطبین نوشته می شود.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

13 پاسخ به “کیهان: اگر کروبی به حرف شریعتمداری گوش می کرد…!”

 1. az Australia گفت:

  پناه بر خدا ،کروبی دلیر را این شیرمرد لر را با عمرو عاص زمانه چکار؟باز با باز ،کبوتر با کبوتر کند پرواز.اما من سخنی با شریعتمداری عمرو عاص زمانه دارم ،اگر تو از روز اول سخن ملت را گوش میدادی و قدم کج بر نمیداشتی ،اگر دروغ نمیگفتی و صادق بودی،اگر تهمت نمیزدی ،اگر جیره خوار نبودی،اگر از انسانیت دور نمیشدی ،اگر با تهمت و دروغ و خیالبافی صفحه‌های روزنامه را پر نمی‌کردی ،امروز عمرو عاص نبودی،امروز لقب دشمن خدا را نمیگرفتی،اگه به ناحق بازجویی نمی‌کردی امروز لقب جاسوس نمیگرفتی،اما در توبه به روی تو باز است،باز ا، باز ا،اگر صد بار توبه شکستی باز ا،درگاه خداوند به روی گناهکاران همیشه باز است.

 2. ناشناس گفت:

  آقی شریعتمداری موجود جالب توجهی هستند!!!!!

 3. ایرانی زاده مظلوم گفت:

  مایه تاسف است ولی مایه تعجب نیست. با درنظر گرفتن هویت آقایانی مانند شریعتمداری وسابقه ایشان در پروژه هایی مانند اعتراف گیری ویا ایجاد بحران این نوع دروغ پردازی ها مایه تعجب نیست ولی بسیار مایه تاسف است که چنین شخصیتهای معلوم الحالی از بالاترین رده های حکومتی منصوب وپشتیبانی میشوند.
  توخود حدیث مفصل بخوان از این مجمل.

 4. شایان گفت:

  آقای شریعتمداری میتونه از روشهای خاص خودشون برای هدایت آقای کروبی استفاده کنه…. رو خیلیها جواب داده.

 5. یکی از بیست دانشجوی خس و خاشاک گفت:

  آقایون سبز تبریک میگم و همچنین خانم ها، کمال هم نشین در شریعتمداری اثر کرد.

  البته این که میگم هم نشین قصد توهین به عزیزان رو ندارم، بالاخره ایجاب میکنه بگم.

  سر انجام بعد از این همه مدت کیهان یاد گرفت به جای فحش دادن و توهین کردن، نصیحت کنه.

  واقعا همچین لحن انسان دوستانه ای از روزنامه ی کیهان بعید بود.

 6. به یاد تمام زندانیان گفت:

  بابا ول کنید این شریعت مداری رو! اصلا در شان مردم ایران نیست که راجع به این آقا یه لحظه فکر کنند.

 7. اميرحسين سبز گفت:

  خدا ان شا الله كه سايه شريعتمداري و امثال ايشان را از سر ما كم نكند چون با وجود اينها قدر انسانهاي نازنيني مثل كروبي و موسوي را بيشتر ميدانيم.

 8. ایرانی واقعی گفت:

  وجود اینچنین افرادی در دولت از جهاتی موجب خنده و از جهاتی هم موجب تاسف میباشد

 9. ناشناس گفت:

  وجود امثال شريعتمداري به نظر من براي هر جامعه اي از واجبات است بدليل انكه ملت نياز به خنده دارند بالاخره بايد يكي بايد انها را بخنداند چه بهتر كه به حرفهاي استاد نظريه توطئه و بزرگترين متوهم دنيا جناب اقاي شريعتمداري بخندند.

 10. محمد رضا گفت:

  ای ول برادر حسین … هر روز بیشتر از دیروز آبروت میره …

  بچه موقع دلتنگی هاتون مقاله های برادر حسین رو بخونید تا یکم بخندید !

 11. ناشناس گفت:

  بله آقای شریعتمداری آن روز هم در ماظره گفتند که چقدر پیشگوییایشان در اینمدت بعد از انتخابات درست از کار در آمده ای کش از ین پیشگوییهای ایشان همه و همه از قبل از انتخابتبهرهمی گرفتند تا کار به اینجا ختم نمی شدجل الخالق

 12. آرمان گفت:

  متن نامه مطهری رو که خوندم یاد اون سوتی افسانه‌ای کیهان که روزنامه ایران (البته آن روزنامه ایرانی که مال مردم ایران بود نه این جریده فعلی) افشا کرد افتادم.
  روزنامه کیهان قرار بوده یه مقاله چاپ کنه ولی بهردلیلی اون روز چاپ نمی‌شه و توی روزنامه فرداش چاپ می‌شه منتهی ستون‌نویس پیام‌های مردمی کیهان در جریان نبوده، نتیجه این می‌شه که توی روزنامه همون روزی که مقالهه چاپ شده بوده یه پیام ستون مردمی هم وجود داشته که از چاپ این مقاله توی روزنامه دیروز تشکر کرده بوده!!
  برادران کیهانی وقتی متوجه می‌شن و شروع به چاپ یه روزنامه جدید با حذف اون پیام مردمی و جایگزینیش با یه پیام مردمی (!) دیگه می‌کن که کار از کار گذشته بوده…

  بهرحال نه تنها خود برادرحسین بلکه خواننده‌های ایشون هم گویا پیشگو هستند و مطلب رو قبل از چاپ شدن پیشگویی می‌کنن!

 13. دروغگو فراموشكار ميشه گفت:

  آقاي شريعتمداري كه هر روز 24 ساعته از روزنامه اش باخبر است بهتر است توضيح دهد در مناظره با آقاي كواكبيان چرا از مطالب اخبار ويژه و سرمقاله روزنامه خودش هم مطلع نبوده كه آقاي كواكبيان به ايشان يادآوري كردند !