سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » هشت سال و نیم حبس برای مجید توکلی...

هشت سال و نیم حبس برای مجید توکلی

چکیده :(۵ سال برای اجتماع و تبانی، ۱ سال برای تبلیغ علیه نظام، ۲ سال برای توهین به رهبری، ۶ ماه برای توهین به رئیس‌جمهور)، ۵ سال ممنوعیت فعالیت سیاسی، ۵ سال ممنوع‌الخروج از...


کلمه:علی توکلی، برادر مجید توکلی، در صفحه فیس‌بوکش نوشته:

روز سه‌شنبه شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب حکم مجید توکلی را اعلام کرد: در مجموع ۸ سال و نیم زندان (۵ سال برای اجتماع و تبانی، ۱ سال برای تبلیغ علیه نظام، ۲ سال برای توهین به رهبری، ۶ ماه برای توهین به رئیس‌جمهور)، ۵ سال ممنوعیت فعالیت سیاسی، ۵ سال ممنوع‌الخروج از کشور.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

7 پاسخ به “هشت سال و نیم حبس برای مجید توکلی”

 1. az Australia گفت:

  با این حساب هر ایرانی‌ به جز لباس شخصیها و دولتیان و کیهان صفتان ،بقیه ملت حداقل ۶ ماه باید در زندان باشند به خاطر توهین به رئیس جمهور،حالا میشه لطفا پاسخ دهید اگر قرار است به خاطر توهین به رئیس جمهور ۶ ماه زندانی کشید پس رئیس جمهور به خاطر توهین به ملت چند ماه باید در زندان باشد،۴۰ میلیون را خس و خاشاک نامید،حتی اگر رای دهندگان به میرحسین را بنا به گفته خودشان ۱۴ میلیون حساب کنیم رئیس جمهور باید ۱۴ میلیون ۶ماه در زندان باشد،عدالت باید در باره همه یکسان اجرا شود،پس این عدالت نیست ، قلم عدالت در دولت شکسته است.

 2. آذر گفت:

  مجید شرف جنبش دانشجوئی است
  مجید نماد ازادیخواهی است
  مجید نماد مظلومیت جنبش دانشجوئی است.

  سال های حبس او بیشتر از عمر… استبداد است.
  با دستانمان دریچه های سیاهچاله های اوین را بروی دوستان مظلوم و دربندمان خواهیم گشود

 3. sayid گفت:

  با این حساب باید یه حصار دور خونه همه مردم بکشن و همه رو تا شیش هفت سال زندانی کنن. این جوری هم سنگین ترن هم راحت تر. ان شائ الله خدا به آقا مجید هم کمک کنه. (البته زندان زندانه. این ور حصار و اون ور حصار زیاد فرق نمیکنه. ما همه تو زندانیم.)

 4. daneshjoo-Sydney گفت:

  Daneshjoohaye Irani bayad yek rooz kafan bepooshand va berizand khiaboon bebinand in bi hameh kasha chand nafar ra mitoonand bekoshannd ya dastgir konand, nefrin bad be ….

 5. sanam گفت:

  مجيد جان تو كمتر از يك سال توي زندان ميموني …

 6. علیرضا گفت:

  آقا مجید به زودی ما پیروز میشویم وتو رو آزاد میکنیم .
  جنبش سبز به افرادی مثل تو افتخار میکند

 7. بهرام گفت:

  خداوند پشت وپناه موسوی ومجید توکلی وبرادر عزیزش.درود بر سبز پوشان