سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » شجونی از جویدن خرخره به پائین كشیدن كركره رضایت داد...

شجونی از جویدن خرخره به پائین كشیدن كركره رضایت داد

چکیده :ما در ممالك امروز نواب صفوی نداریم . باید نواب صفوی باشد تا كركره اینها را پایین بكشد . قوه قضاییه ما آن طور كه باید باشد...


کلمه:حجت الاسلام جعفر شجونی عضو شورای مركزی جامعه روحانیت مبارز در جلسه هفتگی انصار حزب الله تهران ، انتقادات تندی را علیه برخی چهره های سیاسی حامی اصلاح طلبان و خط امام (ره ) مطرح كرد .

به گزارش عصر ایران ، این روحانی حامی دولت در نشست هفتگی انصار حزب الله كه گزارش آن در هفته نامه ” یا لثارات ” منتشر شده است ، گفت : ” بنده معتقدم كه مرد میدان هستیم ؛ چون رهبر من شهید نواب صفوی است . ما در ممالك امروز نواب صفوی نداریم . باید نواب صفوی باشد تا كركره اینها را پایین بكشد . قوه قضاییه ما آن طور كه باید باشد نیست . به شما صریح عرض می كنم همان طور كه در آن جنگ احزاب پیامبر (ص) و در جنگ جمل علی (ع) پیروز شد در جنگ احزاب و جمل ما به یاری خدا ، سید علی پیروز شد “. پیش از این شجونی در مدرسه مروی گفته بود:دیگر صحبت انتخابات نیست و مساله چیزی دیگری است به همین دلیل سفارش می‌کنم بسیجی‌ها ،‌سپاهی‌ها، روحانیت و مردم کوچه و بازار با چنگ و دندان ولایت فقیه و رهبری مقام معظم رهبری نگه ‌دارند و به دشمنان جنایتکار این انقلاب می‌گویم اگر آقا لب تر کند خرخره این آقایان را می جویم.

شجونی در ادامه در شرح جنگ احزاب زمان حاضر گفت : ” چند حزبی كه چشم دیدن یكدیگر را ندارند برای یك دشمن مشترك متحد می شوند و وارد گود می شوند ؛ مثلا كارگزاران ، مجمع روحانیون ، حزب مشاركت ، سازمان مجاهدین انقلاب و… اینها چشم دیدن همدیگر را ندارند ، اما برای كوبیدن نظام فعلا با هم خوب هستند “.

شجونی در ادامه با ذكر مثالی از قاطعیت شهید نواب صفوی ، گفت : ” آقایان این نظام را نمی توان جز با قاطعیت نگه داشت . اینكه قوه قضاییه بعد از شش ماه بگوید من صدای شما را شنیدم باید به او گفت : خسته نباشید . شش ماه حقوقت حرام است . تو بعد از شش ماه تازه صدای ما را شنیدی ؟!

به خدا گاهی یاد شهید نواب صفوی می افتم ، از بی عملی و سستی برخی متعجب می شوم . آن زمان اگر یك روزنامه دری وری می نوشت ، فردای آن روز شهید نواب صفوی با هفت ، هشت نفر از یاران كلاه پوستی و انسان های پاك و خالص خود می رفت و كركره روزنامه را پایین می كشید .

نواب صفوی زمانی در نجف مشاهده كرد شخصی به نام ” حاج علی شلاش ” در بازار نجف طومار جمع آوری می كند تا جنازه رضا خان را كه برای طواف به نجف آورده بودند در آنجا دفن كنند ! نواب صفوی در صحن امیر المومنین (ع) شلاش را گیر آورد و یك كتك مفصلی به او زد و طومارش را پاره كرد و به دور انداخت و از این كار جلوگیری كرد “.

شجونی در ادامه ، گفت : ” می خواهم بگویم شهید نواب صفوی ، مظفر علی ذوالقدر ، محمد واحدی و خلیل طهماسبی مرد میدان بودند ، ولی بعضی ها حاضرند شهید فروشی و امام فروشی هم بكنند . همانهایی كه در جماران جمع شدند و خانه های خوب به نامشان مصادره شده است .

اگر بنده بیست و پنج بار به زندان رفتم و بیست و پنج هزار تومان هم گیرم نیامده آنها خودشان را منتسب به امام می دانند و بخور بخور هم دارند و برخلاف فرمایش های امام شهید فروشی هم می كنند “.

اظهارات شجونی درباب نیاز امروز جامعه ایران به افرادی مانند شهید نواب ،كه رأساً وارد برخورد با مسائلی كه خلاف می دانند شوند ، در حالی است كه رهبر معظم انقلاب صراحتاً هر گونه حركت خودسرانه را منع كرده و اقداماتی در جهت برخورد با كجی ها توسط عناصر خارج از قوای قانونی را مربوط به حكومت های غیراسلامی دانسته اند ولی اكنون كه نظام جمهوری اسلامی برقرار است ، هر گونه برخوردی باید توسط نهادهای قانونی نظام و نه افراد ، صورت گیرد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

7 پاسخ به “شجونی از جویدن خرخره به پائین كشیدن كركره رضایت داد”

 1. mehdi گفت:

  صرف رد كردن يك موضوع در اين شرايط بحراني كافي نيست.چون به نظرهر انسان زيركي(كه البته خود فكر ميكند زيرك است)اين بهترين راه مظلوم نمايي در حين خفه كردن صداي مخالف است.اگر ولايتي است در راستاي آن بايد مسئوليت پذيري هم باشد مضاعف بر اينكه ولايت از نوع مطلقه و در نتيجه انتظار مسئوليت پذيري مطلقه نيز مشود.

 2. خضرایی گفت:

  تئورسین های کتک مفصل زدن کم کم سر از تخم در می آورند!!

 3. قلم فرانسه گفت:

  جهت اطلاع آقای شجونی : نیازی به نواب صفوی نیست چون آقای سعید مرتضوی پیشاپیش نقش ایشان را به بهترین نحو اجرا کرده و کرکره روزنامه ها را آنچنان پائین کشیدند که از جا کنده شد ! و اما در مورد جویدن خرخره به این هم نیازی نیست چرا که تهدید را دست کمی نیست از زلزله !! قلم فرانسه

 4. ناشناس گفت:

  خرخره،کرکره،فرفره،زلزله،هلهله،شرشره،اشکنه،و……ازدیگر فیوضات این آقا خواهند بود.منتظرباشید.

 5. روح الله گفت:

  >> درورد بر سه سيد فاطمي ………………………….. خميني و موسوي و خاتمي <<

  سبز سبزيم ريشه داريم ………..

 6. az Australia گفت:

  این جعفر شجونی که حرف میزنه انگار جعفر کذاب داره حرف میزنه.

 7. مریم گفت:

  چه کسی مقصر است، آن ها که مردم را نا اراضی کردند یا معترضان به ان؟