سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » با پس گرفتن استعفا؛ با تمام قدرت برای ادامه هتاکی به سرما یه های نظام...

با پس گرفتن استعفا؛ با تمام قدرت برای ادامه هتاکی به سرما یه های نظام

چکیده :آرزوی ما اين است و خواهد بود که آقای هاشمی رفسنجانی همواره يار رهبری و يار انقلاب باشند، اما متاسفانه بايد گفت که ايشان در ماه های اخير تعزيه گردان جريان معترض...


کلمه:روح الله حسينيان تاکيد که درپی پس‌گرفتن استعفايش با تمام قدرت و تازه نفس‌تر از هميشه به جنگ با دشمنان ادامه خواهد داد.

به گزارش ايسنا اين نماينده مجلس شورای اسلامی که سه‌شنبه‌شب در مسجد اهل بيت در قم سخن می‌گفت، هم‌چنين با بيان اين که « سه ماه قبل از برپايی فتنه اخير، ايران به عنوان ابرقدرتی درمنطقه در حال تثبيت جايگاه خود بود و دنيا، آمريکا و اروپا آن‌را به رسميت شناخته بودند» اظهار کرد: در آن زمان اوباما پيامی به مسئولان می‌فرستاد مبنی بر اين‌که منازعه به نفع بشريت نيست و بايد بر روی صلح و عدالت جهانی مذاکره کنيم.

وی افزود:۴۰ميليون ايرانی درانتخاباتی بی‌سابقه مشارکت کردند که اگر اين مساله همان جا خاتمه می‌يافت جهان شاهد اين بود که نظام اسلامی چطور صاحب نقش‌آفرينی در تحولات جهانی خواهد شد.

اين نماينده مجلس گفت: هنوز انتخابات به طور رسمی پايان نپذيرفته بود که آقای موسوی در يک حرکت بی‌سابقه در ساعت ۱۰ شب مصاحبه خبری تشکيل داد و در آنجا خود را با تعداد آرای بالا رييس‌جمهور رسمی کشور معرفی کرد، اين درحالی بود که آنها می دانستند با گزارش‌هايی که از شمارش صندوق‌ها در روستاها و برخی شهرهای کوچک به ستاد آنها آمده بود، احمدی نژاد حداکثر آرا را به خود اختصاص داده است!

البته آقای حسینیان گویا فراموش کرده اند هنوز ساعت رای گیری به پایان نرسیده بود خبرگزاری دولتی ایرنا و فارس خبر از ارای 63 درصدی!احمدی نژاد در انتخابات و پیروزی او دادند و صدا و سیما مرتبا اقدام به پخش این اخبار تایید نشده کرد.مصاحبه میرحسین موسوی در ان شب زمانیکه مشخص شد شمارش آرا روند طبیعی طی نمی کند و گزارش ها از صنودق ها حکایت از برتری ارای میرحسین داشت برای اطلاع افکار عمومی تشکیل شد.

حسينيان  اما اضافه کرد: رهبری با صبر و حوصله تلاش کرد اگر شبهه‌ای وجود دارد برای مردم آشکار شود، اما در مجموعه اعتراضاتی که به اصل انتخابات از سوی کانديدای معترض شد حتی يک مورد هم منطقی نبود. برای مثال عنوان کردند چگونه ممکن است در شميرانات تعداد رای دهنده بيشتر از تعداد آمار ثبت احوال باشد؛ درحالی که در دوره قبل در همين منطقه ۸۰۰ درصد نسبت به قبل شرکت‌کننده داشته است که دليل آن وجود افراد غيربومی درمنطقه است.

حسينيان با اشاره به سياست خارجی احمدی‌نژاد تصريح کرد: سياست استکبارستيزی و ايستادگی در مقابل آمريکا و اروپا تمام دشمنان خارجی از منافقين و گروهکهای معاند و سلطنت‌طلب گرفته تا سران استکبار را به يک گروه متفق در برابر ايران اسلامی تبديل کرد و متاسفانه برخی خودی‌ها در داخل نيز خواسته يا ناخواسته در جهت اميال آنها قدم گذاشتند که اين امر ضربه‌های سنگينی را به نظام وارد کرد!

اين نماينده مجلس افزود: آرزوی ما اين است و خواهد بود که آقای هاشمی رفسنجانی همواره يار رهبری و يار انقلاب باشند، اما متاسفانه بايد گفت که ايشان در ماه های اخير تعزيه گردان جريان معترض شدند.

وی تصريح کرد: من به عنوان يک فرد مطلع عرض می‌کنم با وجود انتقاداتی که به احمدی‌نژاد وارد است مثل وجود افرادی چون مشايی، اما بايد پذيرفت در اين دوره دست‌های زيادی از بيت‌المال قطع شد و باندهای زيادی که اشرافيت در آنها فرهنگ شده بود و در درون حکومت شکل گرفته بودند متلاشی شدند، هم‌چنين منافع مادی بسياری به خطر افتاد. به عنوان نمونه در زمان ميرحسين موسوی بخشنامه شده بود که وزرا مادام‌العمر حقوق وزارت بگيرند! ولی احمدی‌نژاد مقابله کرد! و گفت هرکس در کشور مشغول خدمت باشد، حقوق می‌گيرد. همه اينها در مجموع باعث شد يک دشمنی مشترک در داخل عليه او شکل بگيرد و شعار نه به احمدی‌نژاد در انتخابات سازماندهی شود.

اين نماينده مجلس در بخش ديگری از سخنانش تصريح کرد: بعد از سخنان مقام معظم رهبری در نمازجمعه تهران ، عده‌ای به کارهای خود ادامه دادند و مجمع روحانيون مبارز نيز برای حضور مردم در تجمعات بيانيه داده بود. به يکی از اعضای مجمع روحانيون گفته بودم اگر من قاضی بودم اين اعلاميه را محاربه با خداوند می‌دانستم و کسانی را که اين بيانيه را تکذيب نکرده باشند، نيز مسوول می‌دانستم.

حسينيان در ادامه با بيان اين‌که جريان معترض از شعار ابطال انتخابات که در ماههای اول سر می‌داد عقب‌نشينی کرد افزود: آنها در جديدترين جلسه با تحليل اوضاع خود بيان کردند ما به واسطه برگزاری تجمعات مختلف و عنوان شعارهای ساختار شکنانه و جريان‌های روز عاشورا پايگاه اجتماعی خود را از دست داده‌ايم، با راهپيمايی روز ۹ دی ماه نيز جايگاه رهبری مشخص شد؛ حال تنها راهی که می‌تواند جلوی ريشه‌کن شدن اصلاحات را بگيرد آن است که به رهبری نامه بنويسيم و اظهار پشيمانی کنيم و خواهان يک وحدت و گذشت از سوی رهبری باشيم.

وی در ادامه با اشاره به بيانات مقام معظم رهبری در جمع مسئولان ستاد برگزاری دهه فجر مبنی بر اينکه در روزگار فتنه خواص نبايد دوپهلو صحبت کنند، افزود: تا کی می‌خواهيد دو پهلو حرف بزنيد و اغتشاشگران روز عاشورا را مردمی خداجو بناميد؟

حسينيان افزود: آن آقايی که در پرتو ولايت، عضوی از حاکميت است امروز وکيل تسخيری جريان چپ شده و از آنها دفاع و آنان را تبرئه می‌کند.

وی هم‌چنين با استقبال از برگزاری مناظرات در صدا و سيما تاکيد کرد: آگاهی بخشی و شناخت شرايط يک اصل است و کسانی که در مناظرات شرکت می‌کنند بايد در فضايی منطقی و به دور از سياست‌زدگی حرف‌های خود را مطرح کنند و اين از کسی پذيرفته نيست، قطاری را که هر هفته از شيراز به تهران حرکت و مردم را جابجا می‌کند با سياه‌نمايی و دروغ ، عنوان کنيم قطار از ريل خارج شده است و اين گونه با بزرگ‌نمايی، بی‌اعتمادی را در جامعه اشاعه دهيم!

حسينيان در پاسخ به پرسشی درباره استعفايش از نمايندگی مجلس اظهار کرد: آن چه من در اعلاميه انصراف خود نوشتم از سر صداقت بود و از طرفی متن آن هم رسالتی بر عهده داشت که شوکی را در بين مسئولان و جامعه وارد کند، که تا کی بايد وارد مبادلات سياسی يک طرفه شويم؟

وی درادامه با بيان اين‌که مجلس شورای اسلامی کميته‌ای تحت عنوان کميته دفاع از فلسطين دارد و مسئول آن را رييس مجلس منصوب می‌کند، اظهارکرد:۱۴۰ نماينده مجلس نامه‌ای را به رئيس مجلس نوشتند و در آن نامه عزل محتشمی‌پور ، کسی که کميته صيانت از آرا را تشکيل داد، کسی که مسئله تقلب را بعد از انتخابات مطرح کرد، به عنوان رييس کميته دفاع مجلس خواستار شدند که با بی‌اعتنايی رييس مجلس روبه رو شد، از اين رو تصميم گرفتم تا شوکی به مسئولان وارد شود که رهبری ادامه اين کار را نپسنديدند و من هم تابع رهبری‌ام و با نظر ايشان انصرافم را پس گرفتم و با تمام قدرت و تازه نفس‌تر از هميشه به جنگ دشمنان ادامه خواهم داد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

13 پاسخ به “با پس گرفتن استعفا؛ با تمام قدرت برای ادامه هتاکی به سرما یه های نظام”

 1. محمد گفت:

  براستی چرا در سایت شما هیچ اثری از نام نماینده جسور آذربایجان و ایران نیست!؟ آیا شما هم معتقدید که هرکس که دنباله رو امثال موسوی و خاتمی وکروبی که شما از آنها بعنوان بزرگان!! یاد می کنید نباشد و یا به پاچه خوری این قبیل اشخاص روی نیاورد باید حذف شود!؟
  فراموش نکنید که در هنگامیکه آقای موسوی و خاتمی جرئت گفتن ماملایمات کشورمان را نداشتند این مرد تنها کسی بود که با صدای رسا استبداد را به مبارزه می طلبید. یادش گرامی باد.امیدوارم که پیامم را منعکس نمائید.

 2. فرهنگ گفت:

  سعدی :
  حاکم ظالم به سنان قلم دزدی بی‌تیر و کمان می‌کند
  گله ما را گله از گرگ نیست این همه بیداد شبان می‌کند
  آنکه زیان می‌رسد از وی به خلق فهم ندارد که زیان می‌کند
  چون نکند رخنه به دیوار باغ دزد، که ناطور همان می‌کند

 3. avand گفت:

  ” lotfan akhare in hafteh savare hamoon ghatare SHIRAZ \ TEHRAN beshid o az tavahometoon lezzat bebarid.”

 4. پویا گل گفت:

  این آقای حسینیان هم کم کسی نیست ها!! به حرف گوش کرد و برگشت سر دفتر کارش! به که چه شجاعتی! میان این همه دشمن با سلاح “سکوت” این آقای حسنیان هم چه شجاعتی داره!

 5. azade گفت:

  ghezavat az halast, va na 30 sale pish

 6. روح الله گفت:

  >> درورد بر سه سيد فاطمي ………………………….. خميني و موسوي و خاتمي <<

  سبز سبزيم ريشه داريم ………..

 7. az Australia گفت:

  من نمیدونم در مورد کسیکه بیخاصیتی خودش به خودش ثابت شده چه بگویم،به هر حال الان مجلس به خاطر وجود همین افراد بی‌ خاصیت ،خاصیت خود را از دست داده،زمانی‌ افرادی چون مدرس و بهشتی‌ در آن بودند که داروی هر درد بی‌ درمانی بودند و امروز جایگاه کسانی‌ شده که آنقدر بی‌ خاصیت هستند که به درد خودشان هم نمیخورند.

 8. مهدی 55 گفت:

  رفته شمشیرش رو تیز کرده و چندین هزار دروغ و دغل ردیف کرده دوباره تنوره کشیده و اومده افتاده وسط گود
  این دیگه چی از جون ملت سبز ایران میخواد؟؟؟؟؟ خیلی هم هتاک تشریف داره مثل اربابش شریعتمداری همه رو هم به امریکا و اسرائیل میبنده و خجالت و حیا هم سرش نمیشه
  خوب وقتی انسانهای متفکر و با صلاحیت توسط شورای نگهبان رد صلاحیت میشوند نتیجه این است که حسینیان ها هم مجلسی میشوند و به جای وکالت مردم وکالت دولت و حکومت و پول را قبول دارند
  (((( اقای حسینیان همه را مثل خود مبین))))

 9. ناشناس گفت:

  آزادی بیان یعنی دمکراسی . باید هر دو طرف ظرفیت ها را بالا ببرد و روشهای منطبق با اصول و انقلاب و رهبری را در پیش بگیرد .
  خداوند هدایت گر هر دو طرف اصلاح طلب و اصولگرا باشد. و من الله التوفیق

 10. این آقا چرا همان روزها صدایش درنمی‌آمد؟
  در دوره سازندگی ایشان کجابودند؟آیا غیراز این است که به جمع‌آوری مشغول بودند؟ اگر مردم خبر ندارند ، “خواص” که خبردارند ایشان کجا بودند و چه می‌کردند؟و الآن سر در کدام… دارند و اینگونه برای همه پرونده سازی می‌کنند!
  یادمان هست که در مناظره کذایی، آقای موسوی خطاب به طرف مقابلش هنگامی که درباره خانم رهنورد دست به افشاگری!!!! زد ، گفت من آمده‌ام که با همین پرونده سازی علیه مردم مبارزه کنم. این آقا سالهاست که در مرکز پرونده سازی علیه نخبگان و مبارزان مشغول است و جالب اینکه از اسناد رسمی برای منافع شخصی و باندی خود سوئ استفاده می کند.
  شخصا اسنادی از ایشان و همدستانشانسراغ دارم که متاسفانه محل مناسب و بیطرفی برای عرضه آنها سراغ ندارم.بماند الی یوم تبلی السرائر.

 11. mosi گفت:

  به هر حال دوست سابق سعید جان هستند….تغییر اسم خوبی هم از یک اسم پارسی که دل علی و فاطمه رو به درد می آوردداشتند خسرو خوبان=روح الله حسینیان
  قشنگتره نه!!!!!

 12. رهگذر گفت:

  اين نماينده جسور آذربايجان چرا با اسم خودش كامنت نميگذارد؟

 13. بیران گفت:

  یعنی اقای حسینیان چنان فرد مهمی است که مقام رهبری ازش خواسته به دفترش برگرده؟ باشه تو مهمی