سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » پلمپ دفترهفته‌نامه‌ همت وموج اندیشه...

پلمپ دفترهفته‌نامه‌ همت وموج اندیشه

چکیده :علیرغم دستور قضایی صادره، نشریه مذكور بار دیگر منتشر شد كه در پی این اقدام بازپرس شعبه نهم متعاقب اعلام جرم دوباره مدعی العموم، دستور پلمب دفتر نشریه را صادر كرد و مدیر مسوول آن تحت تعقیب قرار...


کلمه:مدیران مسئول نشریه “همت ” و “موج اندیشه ” تحت تعقیب قرار گرفتند.

به گزارش فارس ،دادستان عمومی و انقلاب تهران پیشتر از نشریه همت بر اساس بند 8 و 11 از ماده 6 و بند دال از ماده 7 قانون مطبوعات به اتهام افترا و نشر اكاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی اعلام شكایت و بر اساس تبصره 2 ماده 5 قانون مطبوعات دستور توقیف آن را صادر كرده بود كه مراتب برای اجرا به وزارت فرهنگ و اشاد اسلامی ابلاغ شد.

این گزارش می‌افزاید: علیرغم دستور قضایی صادره، نشریه مذكور بار دیگر منتشر شد كه در پی این اقدام بازپرس شعبه نهم متعاقب اعلام جرم دوباره مدعی العموم، دستور پلمب دفتر نشریه را صادر كرد و مدیر مسوول آن تحت تعقیب قرار گرفت.

در این گزارش آمده است: نشریه موج اندیشه نیز در تازه‌ترین شماره خود با الگوبرداری از شیوه هفته نامه همت، مبادرت به انتشار مطالب كذبی كرد كه با اعلام جرم مدعی‌العموم علیه آن، بازپرس شعبه نهم دادسرای كاركنان دولت با استناد به تبصره 2 ماده 33 و بند دال ماده 7 قانون مطبوعات، دستور داد دفتر این نشریه پلمب گردد و دستور صادره توسط نیروی انتظامی نیز اجرا شد.

این گزارش همچنین حاكیست طبق دستور بازپرس پرونده، مدیر مسوول نشریه موج اندیشه نیز تحت پیگرد قانونی قرار گرفته است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.