سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » پخش برنامه‌های یورونیوز به زبان فارسی...

پخش برنامه‌های یورونیوز به زبان فارسی

چکیده :شبكه ماهواره ای "یورونیوز" كه در شهر لیون در شرق فرانسه مستقر است گفت كه آغاز پخش برنامه ها به زبان فارسی برای اواخر سال 2010 برنامه ریزی شده است. پخش برنامه به زبان تركی قرار است روز 30 ژانویه آغاز...


کلمه:كانال تلویزیونی ‘یورونیوز’ روز دوشنبه اعلام كرد كه قصد دارد پخش برنامه های خبری به زبان فارسی و تركی را در سال جاری آغاز كند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه شبكه ماهواره ای “یورونیوز” كه در شهر لیون در شرق فرانسه مستقر است گفت كه آغاز پخش برنامه ها به زبان فارسی برای اواخر سال 2010 برنامه ریزی شده است. پخش برنامه به زبان تركی قرار است روز 30 ژانویه آغاز شود.

این دو برنامه قرار است از لیون و از طریق ماهواره، تلویزیون كابلی و همچنین به صورت اینترنتی پخش شود. یورونیوز هم اكنون به هشت زبان برنامه پخش می كند.

اخیرا مقام های فرانسوی از مجمع جهانی ارتباطات، موسوم به آی تی یو وابسته به سازمان ملل متحد، خواستند كه دولت ایران را نسبت به توقف پخش پارازیت بر روی شبكه های تلویزیونی ماهواره ای قانع كند.

فرانسوا رنسی، رئیس آژانس فراكانس فرانسه گفت این درخواست از مجمع جهانی ارتباطات، پس از آن مطرح شد كه ایران تقاضاهای مكرر در این زمینه را نادیده گرفت.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

4 پاسخ به “پخش برنامه‌های یورونیوز به زبان فارسی”

 1. دانشجو گفت:

  بابا اینقدر خون به دل دولت نکنید، آخه از کجا بیاره این همه پارازیت بفرسته … آخرش هم هیچ.

 2. بهرام گفت:

  بشنو ای بچه!
  خس و خاشاک باش
  چشم و گوشت را ببند و پاک باش

 3. پيمان گفت:

  آخر يه روز حكومت برق سراسري كشور رو قطع مي كنه مردم نتونن از هيچ وسيله اي استفاده كنن….

 4. پارسی گفت:

  پیمان خیلی باحال زدی توخال !!