سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » نماینده حامی دولت در مجلس: سبزهای تهران بین 700 تا 800 نفر هستند...

نماینده حامی دولت در مجلس: سبزهای تهران بین 700 تا 800 نفر هستند

چکیده :خوب است بدانيد که پس از راهپيمايي 9 دي تعداد حاميان سران فتنه به طرز قابل توجهي کاهش يافت. به نظر من تعداد آنها کمتر از 700 تا 800 نفر...


کلمه: نماینده حامی دولت در مجلس هشتم خواستار محاکمه و مجازات رهبران معترضان به نتایج انتخابات اخیر ریاست جمهوری شد.

” ستار هدایت خواه ” درباره تندروی سیاسی و طرح وحدت ملی ، گفت : ” من با تعبير اينکه عده يي تندروي مي کنند تا وحدت سياسي حاصل نشود موافق نيستم، بلکه به اعتقاد بنده مقابله با جرياني که فضاي کشور را به سمت آشوب ببرد عين وظيفه است و تندروي محسوب نمي شود.

وی در گفتگو با روزنامه اعتماد با اشاره به عملکرد رهبران اصلاحات پس از انتخابات ، با رد اعلام برائت سران اصلاحات از برخی حرکت های افراطی عده ای در روز عاشورا گفت : ” آقايان در اين امر از خود سلب مسووليت مي کنند. خوب است بدانيد اولين جرقه فتنه و آشوب ها از سوي همين ها در شب انتخابات زده شد و تا اين لحظه هم همه آشوب ها تحت مديريت آنها بوده است. آنها بودند که عده قليلي را مقابل اراده نظام قرار دادند.

وی افزود : ” من مقام معظم رهبري را محور اصلي وحدت در نظام مي دانم و ايشان قبل و بعد از انتخابات راه حل حفظ وحدت را در همبستگي اعلام کرده اند اما متاسفانه سران فتنه به آن بي توجهند.”

این نمایده حامی دولت در ادامه با اشاره به آنچه که ریزش شدید حامیان سران فتنه خواند ، افزود : ” خوب است بدانيد که پس از راهپيمايي 9 دي تعداد حاميان سران فتنه به طرز قابل توجهي کاهش يافت. به نظر من تعداد آنها کمتر از 700 تا 800 نفر است. ”

وی افزود : ” صد درصد مطمئن باشيد که حاميان سران فتنه به صورت محسوس کاهش يافته اند و البته اين ريزش آرا طبيعي است، چون برخي افراد فريب شهوت و تيزبيني سران فتنه را خورده بودند که در پي نمايان شدن ساده لوحي و فريبکاري آنها به ملت از طريق رهنمودهاي مقام معظم رهبري، حاميان شان به حداقل ممکن رسيد.”

وی در پیشنهاد خود برای ختم غائله گفت : ” به نظر من در چارچوب قانون و براساس خواست مردم که در راهپيمايي 9 دي به گوش دنيا رسيد سران فتنه بايد هر چه زودتر محاکمه و مجازات شوند تا اين غائله ختم شود. ”

هدایت خواه در پرسش به سوالی درباره دعوت برخی چهره های اصولگرا از آیت الله هاشمی رفسنجانی رییس مجلس خبرگان رهبری جهت وساطت برای ایجاد وحدت ملی ، گفت : ” به عقيده بنده گوش دادن به فرامين قانون اساسي و سرلوحه قرار دادن فرامين مقام معظم رهبري تنها راه پايان دادن به مناقشات سياسي اخير کشور است و به جز رهبر معظم انقلاب کسي شايستگي نقش آفريني براي حصول وحدت سياسي را ندارد. “Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

70 پاسخ به “نماینده حامی دولت در مجلس: سبزهای تهران بین 700 تا 800 نفر هستند”

 1. sayid گفت:

  آمارهاش منو یاد آمارهای مرحوم احمدی نژاد انداخت. البته راست میگه سبز ها ریزش کردن .مثل برف و بارون توی خیابونا. آخه…چرا خودتو مضحکه عام و خاص میکنی؟ اگه فکر میکنی خیلی با مزه ای برو تو یه سیرک کار کن چرا اومدی تو مجلس؟

 2. sabz گفت:

  دوروغ که حلق حناق نیست که!!!
  ولی تو بگو. ایراد نداره.

 3. سعید گفت:

  ایشون ذهنش مشغول حذف صفر از پول ملی بوده آمار سبزها رو هم اینطوری اعلام کرده!!!!!
  اما از شوخی گذشته، گیرم که ما 800 نفر باشیم. به هر حال ما هم آدم هستیم. ما هم مردم این سرزمین هستیم. ما هم حق داریم. نداریم؟ حتی اگر 800 نفر باشیم (که چنین عددی فقط از ذهن متوهم انسان کودنی میتواند بیرون تراویده باشد) باز هم حق انتقاد کردنم را برای خودمان محفوظ میدانیم

 4. احمد گفت:

  به قول سید محمد خاتمی عزیز و دوست داشتنی خودمون:زنده باد مخالف من.وباز هم به قول مرحوم استاد علامه طباطبایی:بهل گر بگیرند بیکارها.

 5. ناشناس گفت:

  ی بيچاره. اين چيزا رو نگه چی بايد بگه؟ فرض كنيد كه واقعا ما 700، 800 نفريم. آخه اين چه حكومتی هست كه با هزار تا نيرنگ نمی تونه از پس اين 700، 800 تا بر بياد؟ بعد جالب اين جاست كه اين 700، 800 نفر همه جا هم هستند. تو خيابانها، تو كوچه ها، تو تمامی شهرها، تو استاديوم ها، تو دانشگاه، تو كارخانه ها، تو زندانها، تو تمامی كشورها، تو ………بچه ها بهشون حق بديد. ترسيدن به خدا.

 6. سبزینه گفت:

  همتون خیلی با حالید بنازم به کلامتون و قلمتون
  زنده باد سبز

 7. پویا گفت:

  16 آذر سر هر چهارراه کوچیک تو انقلاب 100 تا بسیجی و نیرو انتظامی وایساده بود. در ضمن خیلی هم خوشحالم که تعدادمون از 200 تا 300 نفر که آقای ابراهیمی گفتن، بیشتر شده.

 8. وحید گفت:

  بازم تقلب شده

 9. ها! گفت:

  ما همگی، یکی هستیم.
  ولی باز هم تعداد ما خیلی بیشتره.

  سخنی از کیم وو چونگ:
  “در یک مزرعه 100 گاو _ 35 اسب _ 27 الاغ _ 16 اردک و مرغ و خروس _ و یک انسان وجود دارد.
  تعداد کدام بیشتر است؟
  البته که انسان.
  به دلیل قوه ی فاهمه و عاقله.”

  نظر شما چیه؟

 10. Mehdi گفت:

  Sattar joon baba ! khali bandio doos dari baba? begoo …. afarin pesaram…nazi

 11. mehdi گفت:

  Che pesar ! naz beshi sattar

 12. ناشناس گفت:

  لطفا به ما 800 نفر مجوز راهپيمايي بدهيد!
  آخر ديگر 800 نفر كه ترس ندارد !

 13. پیرو امام گفت:

  آخ جون !!!ستار جون الهی قرررررربونت برم ،یعنی ما زیاد شدیم؟ آخه طبق آخرین نظر سنجی من شنیدم که تعدادمون 200- 300 نفره.

 14. nazi گفت:

  boro baba bi savad hanooz to shemordan natavani

 15. saeed گفت:

  سلم به یاران سبز

  میگویند سبزه 700 تا 800 نفرند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تا بحال بیش ار صد نفر کشته اندو3000 نفردستگیر کرده اند.

  سبز باد ایران

 16. سعید گفت:

  امشه اینها رو هم حذف کرد

 17. سعید گفت:

  میشه اینها رو هم حذف کرد.بخدا میشششششششششششششششه.نه فقط با سبز و به رنگ قرمز هم نیار داریم.من هستم

 18. ناشناس گفت:

  من فکر کردم 750 نفریم . نه باید یه امار دیه بگیریم.

 19. سبزقبا گفت:

  کذب گویی روش خودکامگان است.

 20. ناشناس گفت:

  700 يا 800 نفر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟