سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » به دلیل احتمال استقبال کمرنگ مردم ،سخنران22 بهمن، شاید احمدی‌نژاد نباشد...

به دلیل احتمال استقبال کمرنگ مردم ،سخنران22 بهمن، شاید احمدی‌نژاد نباشد

چکیده :به لحاظ میزان استقبال‌های کم رنگ اخیر مردمی از احمدی نژاد در سفرهای استانی به نظر می‌رسد برای نمایش گسترده و عظیم حضور خودجوش مردمی در میدان آزادی سخنران این روز ملی ،انقلابی از میان شخصیت هایی مانند حضرات آیات مهدوی کنی،جوادی آملی،هاشمی شاهرودی،استادی ، امینی و ری شهری به عنوان سخنران مراسم 22 بهمن تعیین...


کلمه:احمدی نژاد احتمالا سخنران مراسم 22 بهمن امسال نخواهد بود.

به گزارش سفیر، یک منبع آگاه با اشاره به حساسیت ویژه مراسم 22 بهمن امسال که روز نمایش اقتدار ملی و انسجام مردم وفادار به آرمان های انقلاب اسلامی و لبیک مجدد به ولایت فقیه می‌باشد ،گفته است: با توجه به بروز شائبه هایی مبنی بر نقش حامیان احمدی نژاد  در برخی التهابات پس از انتخابات ریاست جمهوری، شایسته و منطقی است سخنران مراسم 22 بهمن شخصیتی باشد که دارای ویژگی های وحدت بخش و امید آفرین باشد.

بنا به گفته این منبع، کارشناسان سیاسی معتقدند؛ مراسم با شکوه و دشمن شکن 22 بهمن که به طور معمول همه ساله متشکل از دو بخش راهپیمایی مردمی تا میدان آزادی و مراسم سخنرانی در میدان آزادی می‌باشد و به لحاظ میزان استقبال‌های کم رنگ اخیر مردمی از احمدی نژاد در سفرهای استانی به نظر می‌رسد برای نمایش گسترده و عظیم حضور خودجوش مردمی در میدان آزادی سخنران این روز ملی ،انقلابی از میان شخصیت هایی مانند حضرات آیات مهدوی کنی،جوادی آملی،هاشمی شاهرودی،استادی ، امینی و ری شهری به عنوان سخنران مراسم 22 بهمن تعیین شود تا قدرت وحدت بخش ایرانیان تمامی نقشه ها و طراحی های دشمنان را نقش بر آب سازد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

25 پاسخ به “به دلیل احتمال استقبال کمرنگ مردم ،سخنران22 بهمن، شاید احمدی‌نژاد نباشد”

 1. بینام گفت:

  ببخشید این یعنی اینکه آقای موسوی با بیرون اومدن مردم سبز ایران در روز 22 بهمن مخالف هستند؟!

 2. irani گفت:

  دوستان سبز چهارشنبه 30 دي سکوت سبز فراموش نشه.(عدم استفاده از تلفن،موبايل، sms)

 3. محمد گفت:

  آقای بینام از کجای این خبر شما واست سؤال پیش اومد که آقای موسوی مخالف اومدن سبز ها به راهپیمایی 22 بهمن اند ؟!!!!!

  یا حسین میر حسین

 4. ناشناس گفت:

  مگه ایشون مدعی ۲۴ میلیون رای نیست؟!!!

 5. روح الله گفت:

  >> درورد بر سه سيد فاطمي ………………………….. خميني و موسوي و خاتمي <<

  سبز سبزيم ريشه داريم ………..

 6. 22 بهمن گفت:

  عدم استقبال نه .چون هستند عده ای که به خاطر آب میوه حاضرند به حرف های احمدی «زاد گوش بدند . ولی بهتره بگیم ترس از حضور سبزها و دوربین های خارجی شاید احمدی نژاد نیاد برا سخنرانی

 7. پیش به سوی 22بهمن سبز گفت:

  خودشون دارند اعتراف می کنند که 63 درصد نیستند و این تعداد آدم ندارند که بتونند جمع کنند و بیارند…. در ضمن هر کسی برای سخنرانی بیاید برای سبزها مهم نیست…. ما بیشماریم.

 8. ناشناس گفت:

  خودشون دارند اعتراف می کنند که 63 درصد نیستند و این تعداد آدم ندارند که بتونند جمع کنند و بیارند…. در ضمن هر کسی برای سخنرانی بیاید برای سبزها مهم نیست…. ما بیشماریم.

 9. mohammad sadegh گفت:

  به نظر می آید همه ما به یک نوعی متوجه یک چیز نیستیم و آنهم اصل و فلسفه انقلاب است. نه آقای احمدی نژاد و نه آقای موسوی و سایر دوستان مخالف و موافق به مثابه فردی علرغم شان و جایگاهشان به نسبت منافع ملت و نظام که لاینفک از یکدیگرند مهم نمی باشند. حال شما این صحنه را تصور کنید که آقای احمدی نژاد نه به عنوان فرد خودش بلکه چه درست و یا غلط یا چه بخواهیم یا نخواهیم به عنوان ریئس جمهور مردم ایران و نظام جمهوری اسلامی برود سخنرانی کند و بیش صد نفر هم بیشتر برای سخنرانی او نروند. حال شما فکر می کنید به فرد و شخص آقای احمدی نژاد ضربه وارد شده یا نظام و ملت ایران؟ تمامی بحث که در این هفت ماه گم و ناپیدا است در همین است که ما بیش از واقعیت، اختلافات را فردی کردیم و بیش از همه این نظام و منافع ملی بوده است که آسیب دیده است. یک اصلی است که من نقل از مائو شنیده ام هر چند که نمی دانم شما برای کسی که کمونیست بوده ارزشی قائل هستید یا نه ولی در افکار من سخن و اصالت آن مهم است حتی اگر از دهان دشمن هم باشد. مائو می گوید وقتی انسان و یک فرد انقلابی درد مردم و خلق را داشته باشد دردهای خود را فراموش می کند و به جزئیات پر بها نمی دهد.
  انشاالله که خداوند ما را در غلفت و لغزش هایمان به فراموشی نسپارد و نور عشق و محبت خودش را از ما دریغ ننماید.

 10. اصفهان سبز گفت:

  vaghti ahmadi nezhad esfahan omad esteghbale kheyli kami shod azash va ro divarhaye atraf marg bar diktator neveshte shode bood.in bayad hame ja etefagh biyofte ta bishtar monzavi beshe.

 11. az Australia گفت:

  چه کسی‌ می‌خواهد من و تو ما نشویم خانه‌اش ویران باد،۲۲ بهمن به ملت تعلق دارد ،و مردم هم دوست دارند کسی‌ برایشان سخن بگوید که عطر و بوی امام را داشته باشد،و چه کسی‌ بهتر از میرحسین ؟سخنرانی ۲۲ بهمن حق میرحسین است،شاید با سخنرانی میرحسین عزیز در ۲۲ بهمن زخم مردم کمی‌ التیام یابد.

 12. Silence4N گفت:

  فکر کنم تیتر خبر این باشه بهتره : “عدم حضور احمدی نژاد در سخنرانی 22 بیمن به خاطر استقبال کم هواداران و حضور پرشور و گسترده سبزها”

 13. رضا گفت:

  چه قدر بايد بدبخت (و ساده لوح) باشيم كه ري شهري برامون نقش «ميانه رو» رو بازي كنه!!!

 14. سبز گفت:

  وای چه حالی میده هاشمی رو بزارن .ما هم مسیر راهپیمایی مون رو کج میکنیم به سوی آزادی و کلا 22 بهمن رو سبز سبز میکنیم.

 15. rahim گفت:

  inshaallah hamaeyeh khibanhayeh tehran va sayerehshaherhay iran sabez khahad shod

 16. بهرام گفت:

  خود همان کوهی که خشم و شورشش
  روزِ دو دو، برج بهمن، کرنشش
  بهمنِ شیرافکنِ ویرانگری
  گشت هم فرِّ هُما بر دیگری

 17. ناشناس گفت:

  انشاالله در روز 22 بهمن اکثر مردم ایران در تظاهرات شرکت خواهند نمود و مشت محکمی بر دهان دشمنان ایران اسلامی خواهند زد . 22 بهمن متعلق به خاص نیست متعلق به تمام مردم ایران است و اگر اقای هاشمی هم در این مراسم صحبت نمایند مشقاقانه گوش فرا خواهیم داد .

 18. M گفت:

  Yek ruze 22 bahman, 22 bahman nashod. 22 bahman yek dahe ast, az 12-22! dahe ra sabz konim!

 19. حسين گفت:

  به كوري چشم دشمناش امسال هم كولاك مي كنه.عددي نيستيد دوستان. ما بيشماريم. امت حزب الله

 20. مریم گفت:

  حسین جان بیدار شو باز داری خواب می بینی
  این طرفداران دولت روز به روز تعدادشون کم و کم تر میشه بازم این حسین کبک صفت خواب میبینه آخه پدر آمرزیده واسه کی خودت را داری میکشی واسه کسی که واسه تو و امثال تو پشیزی قائل نیست؟؟
  جالبه وقتی ریس جمهورت رفته کشور دوست و عزیز دلش واسش مارش نظامی دوره شاهنشاهی را زدند یعنی بدبختا نمی دونستند 30ساله انقلاب شده واسه کی داری خودت را میکشی؟؟ امت حزب الله را هم که دیدیم البته امت لبنانی را هم دیدیم شما چند نفر بودید؟63٪؟؟؟؟؟؟بسه دیگه جک نگید
  یا حسین میر حسین
  22 بهمنمدان آزادی از آن سبزهاست
  سبز باشید و مانا

 21. ناشناس گفت:

  مریم خانم 22 بهمن متعلق به تمام آحاد ملت شریف و نجیب ایران است

 22. موسوي گفت:

  شما سبزي ها بعد از اينکه 9 دي رو ديديد هنوز هم خودتون رو به خواب زده ايد
  عجله نکنيد من که با همسر و پسر 1 ساله و مادر 66 ساله و پدر 72 ساله در 9 دي اومده بوديم
  22 بهمن هم مي اييم
  يه خورده عقل هم بد نيست مادر من که عمل ديسک کمر کرده براي سانديس مياد ؟؟؟

 23. سینا گفت:

  جانم فدای ایران تا آخرین نفس بر علیه یزید زمان
  برادر شهیدم رایتو پس میگیرم
  یا حسین میر حسین

 24. بینام گفت:

  محمد جان من با خوندن این متن چنین برداشتی کردم ولی با خوندن بقیه نظرات مطمئن شدم که مردم تصمیمشان را گرفته اند و اگر حرف دو پهلویی هم زده شود تاثیری در رای مردم ندارد.

 25. سرباز زمان جنگ گفت:

  22 بهمن سانديس هم مدن؟
  تكي ميدن يا كارتوني؟
  اگركارتوني ميدن که با همسر و پسر ۱ ساله و مادر ۶۶ ساله و پدر ۷۲ ساله ام بيام ؟
  یه خورده عقل هم بد نیست كه زودتر اطلاع رساني بكنيد تا مادر م که عمل دیسک کمر کرده رو هم برای گرفتن ساندیس كارتوني بيارم .