سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » فك‌پلمب مسجدآیت‌الله دستغیب درشیراز+عكس...

فك‌پلمب مسجدآیت‌الله دستغیب درشیراز+عكس

چکیده :شب گذشته شورای تامین استان مصوب کرد که این مسجد با نظارت اداره اوقاف هیات امنایی جدید تشکیل دهد و فک پلمپ...


کلمه:عضو فراكسیون خط امام(ره)مجلس و نماینده مردم شیراز از فك پلمپ مسجدقبا پس از 2 هفته خبر داد.

احمدرضا دستغیب در گفتگو با «پارلمان‌نیوز»، با اعلام این خبر گفت:«آزاد شدن این پایگاه مبارزاتی مردم علیه رژیم ستمشاهی، به دنبال اعتراضات و پیگیری‌ها انجام شده از طریق وزارت كشور و همچنین مصوبه شورای تامین استان فارس اتخاذ شد.»

در همین ارتباط یكی از اعضای دفتر آیت‌الله دستغیب در گفتگو با پارلمان‌نیوز، اظهار داشت:« شب گذشته شورای تامین استان مصوب كرد كه این مسجد با نظارت اداره اوقاف هیات امنایی جدید تشكیل دهد و فك پلمپ شود.»

وی افزود:«بعد از فك پلمپ استاندار دستور داد كه این مسجد در اختیار آیت‌الله دستغیب و هیات امنای سابق قرار گیرد.»

به گفته عضو دفتر آیت‌الله دستغیب، از امروز نماز جماعت در این مسجد به امامت یكی از شاگردان آیت‌الله دستغیب برپا می‌شود و آیت‌الله دستغیب نیز برای آرام‌تر شدن فضا تا اطلاع ثانوی در این مسجد اقامه نماز نمی‌كند.

گفتنی است، مسجد قبا كه از پایگاه‌های مبارزاتی مردم شیراز علیه رژیم شاه بود، با تصمیم شورای تامین استان فارس 12دی ماه و در پی حملات پی در پی برخی عوامل خودسر به این مسجد پلمپ شد.

در پی آزادی مسجد قبا از دست برخی نیروهای امنیتی مسئول در شهر شیراز، نماز ظهر و عصر در این مسجد با حضور مردم شیراز و به امامت حجت الاسلام و المسلمین علی ترابیان (از شاگردان آیت الله دستغیب) اقامه شد.

این اتفاق در حالی رخ داد كه بر اثر تبلیغات شب گذشته صدا و سیمای استانی و اخبار منتشر شده در روزنامه های محلی، برخی افراد موسوم به حامی ولایت هم به مسجد قبا آمده بودند تا به گمان خود، در مسجد ولایتی های شیراز نماز ظهر و عصر را به جماعت اقامه نمایند، اما هنگامی كه با طلب صلوات یكی از حضار برای سلامتی آیت الله سیدعلی محمد دستغیب و صدای صلوات جمع مواجه شدند، به آرامی و بدون درگیری خاصی، محل مسجد را ترك نمودند.

گفتنی است منابع خبری موثق، از حضور امشب آیت الله دستغیب در مسجد قبا، جهت اقامه نماز مغرب و عشا خبر می دهند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

4 پاسخ به “فك‌پلمب مسجدآیت‌الله دستغیب درشیراز+عكس”

 1. ناشناس گفت:

  بازگشایی مسجد قبا بر همه ازادیخواهان مبارک باد

 2. مریم گفت:

  فکر کنم خدا رفته سند گذاشته!!!!!!!!

 3. ایرانی گفت:

  برای تنبیه منافقها بد نبود

 4. علی گفت:

  این قدرت طلبان برای رسدن به منافعشون از هیچ بی شرمی و وقاحتی خودداری نمیکنند.
  پلمپ کردن مسجد
  امام خمینی کجایی؟