سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » دادستانی5 روز پیش همت را توقیف کرد؛ هیات نظارت بر مطبوعات امروز!...

دادستانی5 روز پیش همت را توقیف کرد؛ هیات نظارت بر مطبوعات امروز!

چکیده :هیان نظارت بر مطبوعات در جلسه امروز خود روزنامه فرهنگ آشتی، از روزنامه های منتقد دولت را لغو امتیاز...


کلمه:هیات نظارت بر مطبوعات در جلسه امروز خود روزنامه فرهنگ آشتی، از روزنامه های منتقد دولت را لغو امتیاز كرد.

به گزارش ایسنا، هیات نظارت بر مطبوعات در جلسه صبح امروز خود همچنین تصمیم به لغو امتیاز دو نشریه «موج اندیشه» و «همت» گرفت.

پیش از این نشریه «همت» از سوی شعبه نهم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب تهران توقیف شده بود.

در پی واكنشهای گسترده به نشریه همت كه هر از چندگاهی منتشر می شد, همت و موج اندیشه را هم لغو امتیاز كرد.این نشریه پیش از این هم توقیف شده بود اما بدون نظارت و کنترل هیات نظارت در تیراژ بیش از 200 هزار نسخه بر روی دکه ها توزیع و در برخی مناطق به صورت رایگان در اختیار مردم قرار گرفت.

این نشریه که از حامیان دولت حاضر بود به هتاکی علیه هاشمی رفسنجانی و برخی از مسوولان پرداخت.

به گزارش  ایرنا، نشریه همت كه در تاریخ 23 دی ماه جاری به دلیل تخلفات مرتكب شده در شماره شش خود توسط دادستانی تهران توقیف شده بود، در جلسه امروز (دوشنبه) هیات نظارت بر مطبوعات لغو امتیاز شد.

بر اساس این گزارش، نشریه همت پیش از توقیف از سوی دادستانی تهران، از معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به دلیل تخلفات مرتكب شده در 20 دی ماه جاری تذكر كتبی گرفته بود.

روزنامه فرهنگ آشتی نیز كه پیشتر توسط معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی توقیف و با ابلاغ مقام قضایی رفع توقیف شده بود با ادعای تكرار در انجام تخلفات در جلسه امروز هیان نظارت لغو امتیاز شد.

بنا بر این گزارش نشریه موج اندیشه نیز كه همان نشریه همت با نام متفاوت بود و در تاریخ دوم دی ماه جاری به دلیل پخش شایعات و مطالب خلاف واقع در مورد رسانه ملی توقیف شده بود در جلسه هفتگی هیات نظارت بر مطبوعات لغو امتیاز شد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.