سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » آیت الله واعظ طبسی : این چه اصراری است که بزرگان را در مقابل انقلاب قرار دهیم؟...

آیت الله واعظ طبسی : این چه اصراری است که بزرگان را در مقابل انقلاب قرار دهیم؟

چکیده :اين چه اصرار و اشتباه بزرگي است كه ما چهره‌ها و شخصيت‌هاي بزرگ كشور را احيانا به خاطر يك اشتباه از انقلاب جدا كرده و آن‌ها را در برابر نظام اسلامي قرار...


کلمه: آیت الله واعظ طبسي گفت: جدا كردن شخصيت‌هاي بزرگ سياسي، فرهنگي و علمي كه مفاخر ملت و كشور بوده و احيانا دچار اشتباهي شده‌اند، از نظام اسلامي اشتباه بزرگي است.

به گزارش ايسنا نماينده ولي فقيه در خراسان و توليت آستان قدس رضوي در ديدار اعضاي شوراي هماهنگي تبليغات و ستاد دهه فجر استان خراسان رضوي افزود: به همه دوستان سراسر كشور عرض مي‌كنم كه اين چه اصرار و اشتباه بزرگي است كه ما چهره‌ها و شخصيت‌هاي بزرگ كشور را احيانا به خاطر يك اشتباه از انقلاب جدا كرده و آن‌ها را در برابر نظام اسلامي قرار دهيم؟

وي افزود: در شرايطي كه كشور بيش از هميشه نيازمند وحدت و آرامش است، بايست با بياني منطقي و اصولي و با نشان دادن حسن‌ظن در فضايي آرام، اين اشخاص را متوجه خطر كرده و به همراهي با نظام اسلامي اميدوار كنيم.

نماينده ولي فقيه در خراسان گفت: معتقدم صرف‌نظر از برخي اشتباهات پيش‌آمده، يك مجموعه فكري حذف نيروهايي كه مي‌توانند براي نظام اسلامي بسيار مفيد، كارآمد و پرنقش باشند را دنبال مي‌كند.

آیت الله واعظ طبسي همچنین در بخشی از سخنان خود گفت: با وجود تلاش صدا و سيما و بعضي رسانه‌ها براي تبيين دستاوردهاي نظام اسلامي، اما هنوز ذهن نوجوانان و جوانان ما در برابر تشكيك انسان‌هاي مشكك مشغول است. اين زمينه‌هايي كه به يك سري ناباوري‌ها منتهي مي‌شود بايد در كنفرانس‌ها و محافل علمي سالگرد پيروزي انقلاب مورد توجه واقع شود.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.