سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » رای دادگاه محسن امین‌زاده به زودی صادر می‌شود...

رای دادگاه محسن امین‌زاده به زودی صادر می‌شود

چکیده :موارد اتهامی امین‌‍زاده طبق كیفرخواست صادره توسط دادستان عمومی و انقلاب تهران، تبلیغ علیه نظام، اجتماع، تبانی و قصد برهم زدن امنیت داخلی كشور، اخلال در نظم عمومی از طریق شركت در راهپیمایی روز دوشنبه 25 خرداد 88 و توهین به احمدی نژاد...


کلمه: وکیل مدافع دکتر محسن امین زاده، معاون وزیرخارجه دولت سیدمحمد خاتمی از صدور رأی دادگاه بدوی این فعال سیاسی در روزهای آینده خبر داد.

دکترعباس شیری گفت: بنا بر آخرین اطلاع به دست آمده، رای دادگاه بدوی محسن امین‌زاده به زودی صادر می‌شود.

به گزارش نوروز، دومین جلسه دادگاه این عضو موسس جبهه مشارکت ایران اسلامی در تاریخ 12 دیماه برگزار شد و قرار بود ظرف 5 تا 6 روز بعد از آن حکم بدوی وی اعلام شود. با اینحال تا کنون رأی دادگاه بدوی صادر نشده است.

همسر محسن امین زاده در مورد اینکه آیا احتمال آزادی وی به قید وثیقه وجود دارد؟ گفته بود که طبق گفته مسئولان مربوطه ابتدا باید حکم صادر شود و بعد از آن بررسی این موضوع در دستور کار قرار می‌گیرد.

گفتنی است، موارد اتهامی امین‌‍زاده طبق كیفرخواست صادره توسط دادستان عمومی و انقلاب تهران، تبلیغ علیه نظام، اجتماع، تبانی و قصد برهم زدن امنیت داخلی كشور، اخلال در نظم عمومی از طریق شركت در راهپیمایی روز دوشنبه 25 خرداد 88 و توهین به احمدی نژاد است.

دکتر محسن امین زاده در روز 25خردادماه و در موج بازداشت فعالان سیاسی دستگیرشد. وی پس از تحمل 4ماه حبس در سلول انفرادی با مصطفی تاجزاده هم سلول شد. ظاهرا در روزهای اخیر کیان تاجبخش ازدیگر متهمان حوادث پس از  انتخابات نیز به آنها افزوده شده است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.