سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » رئیس كمیته ویژه مجلس:جواب مرتضوی را در دادگاه می شنویم/درخواست 55 نماینده مجلس برای ...

رئیس كمیته ویژه مجلس:جواب مرتضوی را در دادگاه می شنویم/درخواست 55 نماینده مجلس برای رسیدگی به پرونده مرتضوی

چکیده :باید دادگاهی در این راستا تشكیل و این موضوعات مورد بررسی قرار گیرد و آقای مرتضوی نیز در این دادگاه مستندات خود را ارائه كند....


کلمه:رئیس كمیته ویژه بررسی وضعیت بازداشت شدگان حوادث پس از انتخابات از تقدیم نامه 55 نماینده مجلس برای پیگیری مجموعه گزارشهای این كمیته به رئیس قوه قضائیه خبر داد.

پرویز سروری عضوارشد فراكسیون اصولگرایان حوادث پس از انتخابات با بیان این مطلب اظهار داشت: این نامه كه به امضای 55 نماینده مجلس رسیده است جهت پیگیری موضوعات بررسی شده در این كمیته و كلیه موضوعاتی كه به دولت و قوه قضائیه باز می گردد ، طی امروز یا فردا به حجت الاسلام آملی لاریجانی رئیس قوه قضائیه تقدیم خواهد شد.

وی همچنین در خصوص انتقادات مرتضوی دادستان سابق عمومی و انقلاب تهران نسبت به گزارش كمیته ویژه در خصوص زندان كهریزك، به  مهر گفت: گزارش كمیته ویژه در این خصوص مستند بوده و بررسیها بر اساس اسنادی صورت گرفته كه این اسناد موجود و غیرقابل انكار است.

سروری با بیان اینكه مطالبی كه ما در این گزارش عنوان كردیم تحلیل نیست و بر اساس اسناد موجود صورت گرفته است، تصریح كرد: باید دادگاهی در این راستا تشكیل و این موضوعات مورد بررسی قرار گیرد و آقای مرتضوی نیز در این دادگاه مستندات خود را ارائه كند.

رئیس كمیته ویژه همچنین تاكید كرد: بنده ورود اینگونه جدلهای سیاسی را در كارهای كارشناسی درست نمی دانم .

گفتنی است پیش از این سعید مرتضوی اصلی ترین متهم كهریزك، تمام بندهای گزارش كمیته ویژه مجلس را تكذیب كرده بود.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “رئیس كمیته ویژه مجلس:جواب مرتضوی را در دادگاه می شنویم/درخواست 55 نماینده مجلس برای رسیدگی به پرونده مرتضوی”

  1. آقای سعید مرتضوی
    ضمن ابراز تاسف از توطئه ای که نسبت به شخص شما انجام شده است، امیدوارم آماده قربانی شدن باشید. خون شما از خون سعید امامی رنگین تر نیست. آن سعید نیز بار همه قتل های زنجیره را فداکارانه به دوش کشید و سرانجام با خوردن آب آهک به دیدار پروردگار خود شتافت.