سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » دیدار جمعی از اعضای ادوار تحکیم با خانواده باقی...

دیدار جمعی از اعضای ادوار تحکیم با خانواده باقی

چکیده :در این دیدار اعضای سازمان دانش آموختگان ایران با تجلیل از خدمات عمادالدین باقی در عرصه حقوق بشر، "شرافت و آزادگی"، "قانون مداری" و "حق طلبی" را از ویژگی‌های آقای باقی دانستند و دفاع از حقوق بازداشت شدگان عقیدتی - سیاسی به ویژه شخصیت‌هایی همچون عمادالدین باقی را تکلیفی انسانی و اخلاقی...


کلمه: جمعی از اعضای شورای مرکزی سازمان دانش آموختگان ایران (ادوار تحکیم) با حضور در منزل عمادالدین باقی، روزنامه نگار و فعال سرشناس حقوق بشر، با خانواده وی دیدار کردند.

به گزارش ادوار نیوز، در این دیدار اعضای سازمان دانش آموختگان ایران با تجلیل از خدمات عمادالدین باقی در عرصه حقوق بشر، “شرافت و آزادگی”، “قانون مداری” و “حق طلبی” را از ویژگی‌های آقای باقی دانستند و دفاع از حقوق بازداشت شدگان عقیدتی – سیاسی به ویژه شخصیت‌هایی همچون عمادالدین باقی را تکلیفی انسانی و اخلاقی خواندند.

در این دیدار همچنین، خانم فاطمه کمالی احمد سرایی، همسر آقای باقی با تشریح روند بازداشت ایشان، گفت: “آقای باقی در تنها تماسی که طی چند روز اخیر داشته‌اند، پخش گفتگوی خود با مرحوم آیت الله العظمی منتظری را که مربوط به تابستان سال 86 می‌باشد به عنوان تنها اتهام خود معرفی کردند”.

فاطمه کمالی با اشاره به اینکه “آقای باقی در بند 240 در انفرادی است” افزود: “همچنین در این تماس کوتاه تلفنی آقای باقی از ما خواستند که به دلیل شدت گرفتن عوارض ناراحتی دیسک کمر، کمربند طبی ایشان را به زندان ببریم و این مساله موجب نگرانی ما شده است”.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.