سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » ابراز نگرانی خانواده مهدی عربشاهی از وضعيت فرزندشان...

ابراز نگرانی خانواده مهدی عربشاهی از وضعيت فرزندشان

چکیده :مهدی عرشاهی از زمان بازداشت تاکنون تنها یک بار در حدود دو هفته پیش با منزل خود تماس تلفنی بسیار کوتاهی داشته است و پس از آن هیچ اطلاعی از وضعیت وی در دسترس...


کلمه:با گذشت حدود يکماه از بازداشت مهدی عربشاهی دبير تشکيلات دفتر تحکيم وحدت، مراجعات و پيگيری های خانواده وی با درب های بسته مواجه شده است.

به گزارش خبرنامه امیرکبیر علیرغم مراجعه مکرر خانواده مهدی عربشاهی به زندان اوین، نتوانسته اند با وی ملاقات داشته باشند.

مهدی عرشاهی از زمان بازداشت تاکنون تنها یک بار در حدود دو هفته پیش با منزل خود تماس تلفنی بسیار کوتاهی داشته است و پس از آن هیچ اطلاعی از وضعیت وی در دسترس نیست.

خانواده عربشاهی اعلام کردند: «متاسفانه هنوز برای ما مشخص نشده است که اتهام مهدی ما چيست؟ و از آن بدتر آنکه چرا اجازه تماس يا ملاقات با فرزندمان را به ما نمی دهند!؟ چرا ما را از حق ديدن فرزندمان محروم می کنند!

ندادن اجازه ملاقات و تماس نگرفتن مهدی و پاسخگو نبودن مسوولين، نگرانی ما را دو چندان و خواب را بر ما آشفته و حرام کرده است!»

گفتنی است شرايط سنی پدر و مادر عربشاهی و عدم اطلاع از وضعيت فرزندشان بر نگرانی ها افزوده است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “ابراز نگرانی خانواده مهدی عربشاهی از وضعيت فرزندشان”

  1. روح الله گفت:

    >> درورد بر سه سيد فاطمي ………………………….. خميني و موسوي و خاتمي <<

    سبز سبزيم ريشه داريم ………..