سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » اعتمادملی:اطاعت یكسال پیش استعفا داد...

اعتمادملی:اطاعت یكسال پیش استعفا داد

چکیده :مشارالیه به عدم همكاری با این حزب اشاره می كردند كه شائبه فرصتی از سوی سیمای جمهوری اسلامی به این حزب در جهت بیان دیدگاه ها پیرامون انتخابات دوره نهم ریاست جمهوری ( 1384) و انتخابات دوره دهم ریاست جمهوری (1388) و پیامد های پس از آن بوجود...


کلمه:روابط عمومی حزب اعتماد ملی در اطلاعیه ای ضمن استقبال از برگزاری مناظره های تلویزیونی و به رسمیت شناختن بخشی از حقوق مردم؛ از اقدام برنامه رو فردا نسبت به القای حضور نماینده آن حزب در مناظره تلویزیونی انتقاد نمود.

به گزارش خبرنگار سحام نیوز متن كامل این اطلاعیه بدین شرح است:

باسمه تعالی

پیرو حضور آقای دكتر اطلاعت و آقای دكتر زاكانی در برنامه رو به فردا در شبكه سوم سیمای جمهوری اسلامی، بدینوسیله به اطلاع میرساند كه آقای دكتر جواد اطلاعت از همكاران سابق و شایسته این حزب بودند كه شش ماه پیش از انتخابات اخیر ریاست جمهوری همكاری سیاسی خود را با این حزب قطع و فعالیت سیاسی خود را با بنیاد باران پیگیری كردند.این تصمیم ایشان علیرغم تغایر با سیاست های مصوب حزب، مورد احترام دبیر كل محترم و سایر اعضا واقع شد.

شایسته بود هنگامیكه مجری محترم برنامه رو به فردا؛ دو مرتبه از ایشان بعنوان عضو شورای مركزی حزب اعتماد ملی نام بردند، مشارالیه به عدم همكاری با این حزب اشاره می كردند كه شائبه فرصتی از سوی سیمای جمهوری اسلامی به این حزب در جهت بیان دیدگاه ها پیرامون انتخابات دوره نهم ریاست جمهوری ( 1384) و انتخابات دوره دهم ریاست جمهوری (1388) و پیامد های پس از آن بوجود نیاید.

حزب اعتماد ملی كه در حال حاضر دفتر آن، دفتر شخصی دبیركل و روزنامه رسمی اش (اعتماد ملی) پلمپ گردیده از تصمیم دیرهنگام مقامات كشور در برگزاری مناظره ها و به رسمیت شناختن بخشی از حقوق مردم استقبال كرده و آمادگی حضور نماینده و یا نمایندگان خود را در برنامه فوق الذكر كه بطور رسمی از سوی دبیر كل محترم حزب اعتماد ملی به سیمای جمهوری اسلامی معرفی خواهد شد، اعلام می نماید.

روابط عمومی حزب اعتماد ملی

26 دیماه 1388Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

2 پاسخ به “اعتمادملی:اطاعت یكسال پیش استعفا داد”

  1. علی گفت:

    بزرگواران تشکیل یک حزب مقتدر به نمایندگی از همه ما صد البته که موثرتر است بیایید همگی فقط سبز باشیم خط کشیدن بین موسوی و کروبی بین مشارکت واعتماد ملی و باران و غیره جز تشتت آرا حاصلی دیگر ندارد حزب محترم اعتماد ملی لطف کنید اول از مطالب آقای اطاعت حمایت کنید سپس در مورد خودی نبودن ایشان نظر دهید اگرچه که شما از قبل از انتخابات هم بر تکروی خود تاکید داشتید ونتیجه اش را هم دیدید

  2. نازی گفت:

    اگر عضو بود شاید دعوت نمی شد.اگر راست می گویند اقایان موسوی وکروبی را در مناظره ها دعوت کنندویا حداقل سایت کلمه و…رافیلتر نکنند .