سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

اخبار ویژه اعتماد شنبه

چکیده : در چاپ دوم نشريه همت تصوير سيدحسين موسوي تبريزي از عکس جلد حذف شد و تصوير محمد موسوي خوئيني ها به جاي آن به چاپ رسيد که البته اين اقدام هم مانع از توقيف نشريه...


چند آزادي

«حسن عابدجعفري» از مشاوران ميرحسين موسوي، شاپور کاظمي برادر زهرا رهنورد و نوشين عبادي خواهر شيرين عبادي روز چهارشنبه آزاد شدند. همچنين به گزارش نوروز زويا حسني از اعضاي جبهه مشارکت تهران و مسلم عارفي فرد و پويا ميرزايي از اعضاي ستاد 88 کرمانشاه نيز آزاد شده اند.

روز ملاقات

برخي از زندانيان سياسي با خانواده هاي خود ديدار کردند. به گزارش کلمه از ميان زنان منصوره شجاعي، شيوا نظرآهاري، مهديه گلرو و برخي از مردان زنداني از جمله عيسي سحرخيز، سعيد ليلاز، شهاب الدين طباطبايي، جلايي فر و برخي ديگر از زندانيان بند 209 اوين، با خانواده هاي خود ملاقات کردند.

تاييد يک حکم

شنيديم حکم دو سال و هشت ماه حبس «اکبر اجدادي» از دستگيرشدگان حوادث پس از انتخابات از سوي شعبه 54 دادگاه تجديدنظر با کاهش چهار ماه از حکم حبس وي تاييد شد.

ديدارهاي رجوي با مقامات امنيتي عربستان و اردن

در حالي که رسانه هاي منطقه کردستان عراق اخيراً مدعي شده بودند که سرکرده گروهک منافقين در وضعيت وخيم جسماني به سر مي برد و تحت مراقبت هاي ويژه پزشکي قرار گرفته است، برخي منابع خبري از ديدار او با مقامات امنيتي عربستان و اردن خبر دادند.به گزارش شبکه ايران، در اين ملاقات در خصوص آخرين وضعيت گروهک منافقين و نحوه همکاري آن با سرويس هاي امنيتي اين دو کشور درباره نجات عناصر منافقين در عراق بحث و تبادل نظر شد.همچنين گفته مي شود در اين ديدار، درباره استقرار منافقين در کشور مصر و همکاري آنان با سرويس امنيتي مصر گفت وگو هايي صورت گرفته است.

سياست بي فرجام

در چاپ دوم نشريه همت تصوير سيدحسين موسوي تبريزي از عکس جلد حذف شد و تصوير محمد موسوي خوئيني ها به جاي آن به چاپ رسيد که البته اين اقدام هم مانع از توقيف نشريه نشد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “اخبار ویژه اعتماد شنبه”

  1. روح الله گفت:

    >> درورد بر سه سيد فاطمي ………………………….. خميني و موسوي و خاتمي <<

    سبز سبزيم ريشه داريم ………..