سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » پرونده پنج نفر از محکومان حوادث انتخابات برای اجرای حکم ارجاع شد...

پرونده پنج نفر از محکومان حوادث انتخابات برای اجرای حکم ارجاع شد

چکیده :پرونده های علی بهزادیان نژاد ،امیر اصلانی ،حسام ترمسی ،محمدرضا نوربخش و امید لواسانی برای اجرای حکم قطعی زندان به به واحد اجرای احکام دادسرای عمومی و انقلاب تهران ارجاع...


کلمه :پرونده پنج نفر دیگر از محکومان حوادث پس انتخابات برای اجرای حکم به واحد اجرای احکام دادسرای عمومی و انقلاب تهران ارجاع شد.

به گزارش دادسرای عمومی و انقلاب تهران اسامی این محکومان عبارتند از:

۱ – امیر اصلانی به اتهام اخلال در نظم و آسایش عمومی و مقابله با نظام از طریق تبلیغ علیه نظام، شرکت در اجتماعات غیر قانونی و طراحی توطئه اختلال در سیستم برق و روشنایی کشور در زمان پیک مصرف با هدف ایجاد آسیب به ژنراتورهای برق و ایجاد نارضایتی عموی به ۵ سال حبس تعزیری محکوم شده است.

2- علی بهزادیان فرزند علی اصغر به اتهام تبلیغ علیه نظام و تبانی به قصد برهم زدن امنیت کشور از طریق ایجاد سایت های مختلف اینترنتی و نشر اخبار و مطالب اهانت آمیز در آنها با هدف هدایت و ایجاد و ایجاد اغتشاشات در ایام پس از انتخابات به ۶ سال حبس محکوم شده است.

۳ -حسام ترمسی فرزند حمید به اتهام اخلال در نظم عمومی از طریق شرکت در آشوب های خیابانی به یک سال حبس تعزیری محکوم می شود.

۴ -محمد رضا نوربخش فرزند حسن به اتهام تبلیغ علیه نظام و تبانی علیه امنیت داخلی کشور از طریق راه اندازی سایت جمهوریت و انتشار اخبار کذب و تبلیغ علیه نظام به سه سال حبس تعزیری محکوم می شود.

۵ -امید لواسانی فرزند محمد حسین به اتهام تبلیغ علیه نظام و اجتماع و تبانی به قصد برهم زدن امنیت داخلی به ۶ سال حبس محکوم می شود.

احکام محکومان یاد شده پس از رسیدگی در دادگاه بدوی و اعتراض نامبردگان به دادگاه تجدید نظر ارسال که مرجع یاد شده با اصلاحاتی احکام مذکور را تایید که مراتب برای اجرا به واحد اجرای احکام دادسرای عمومی و انقلاب تهران ارسال شده استDeprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “پرونده پنج نفر از محکومان حوادث انتخابات برای اجرای حکم ارجاع شد”

  1. روح الله گفت:

    >> درورد بر سه سيد فاطمي ………………………….. خميني و موسوي و خاتمي <<

    سبز سبزيم ريشه داريم ………..