سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » پیام آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در پی ترور استاد علی محمدی...

پیام آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در پی ترور استاد علی محمدی

چکیده :ترور ناجوا‌نمردانه این دانشمند ارزشمند فیزیك كشور، نشان از آغاز خط تازه توطئه علیه نظام اسلامی می‌باشد و مطمئنا مسئوولان مربوطه با هوشیاری تمام برای خنثی شدن این توطئه شوم اقدام خواهند...


کلمه: در پی ترور استاد مسعود علی محمدی، پیام تسلیتی از سوی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، رئیس مجلس خبرگان رهبری صادر شد.

متن این پیام به شرح ذیل است:

«انالله و اناالیه راجعون»

خبر شهادت مظلومانه دكتر مسعود علی محمدی، عضو برجسته هیات علمی دانشگاه تهران باعث تاسف و تالم خاطر گردید.

ترور ناجوا‌نمردانه این دانشمند ارزشمند فیزیك كشور، نشان از آغاز خط تازه توطئه علیه نظام اسلامی می‌باشد و مطمئنا مسئوولان مربوطه با هوشیاری تمام برای خنثی شدن این توطئه شوم اقدام خواهند كرد.

این‌جانب با تسلیت این مصیبت به جامعه علمی و دانشگاهی كشور، دانشجویان ایشان و خانواده داغدار،‌علو درجاتش را از خداوند متعال خواستارم.

اكبر هاشمی رفسنجانی

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و رئیس مجلس خبرگان رهبریDeprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

9 پاسخ به “پیام آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در پی ترور استاد علی محمدی”

 1. حامد گفت:

  تشکر میکنم از اقای رفسنجانی بخاطر دیدی که نسبت به مسائل دارند وخطر را احساس کردند

 2. جهان گفت:

  آقای هاشمی،
  کلی گویی را به کنار بنهید! وقت این گونه سخن گفتن ها دیگر گذشته است.
  من هرچند با اعمال هر گونه خشونت و انتقام جویی مخالفم, ولی اطمینان دارم که همان ها که نداها، سهراب ها و دیگر شهیدان جنبش پس از انتخابات (جنبش سبز مردم ایران) را بشهادت رساندند، همان ها که در روز عاشورا برای اولین بار در تاریخ این سرزمین کهنسال به روی مردم سلاح کشیدند و آن ها را به خاک و خون در غلطاندند، همان ها که موسوی ها را در این روز کشتند، همان ها که با خودروهای نیروی انتظامی از روی مردم رد شدند، همان ها که در شب تاسوعا برای اولین بار در تاریخ این کشور به یک مکان مقدس، یعنی به بیت امام هجوم آوردند، همان ها که به خودروی شیخ اصلاحات، مهدی کروبی شلیک کردند، همان ها هم این فرزند راستین و این دانشمند میهنمان را به قتل رسانده اند. اگر در این باره شک دارید از مردم ایران بپرسید که به این واقعیت باور دارند.
  اگر غیر از این بود، پس چرا هنوز صد ها نفر از همفکران این دانشمند بزرگ هنوز در بدترین شرایط در زندان به سر میبرند؟ چرا هنوز به مادران داغدار حمله می شود و آن ها را روانه زندان میکنند؟ چرا دست اندر کاران این جنایات دست از آزار و اذیت مردم برنمی دارند؟
  نه خیر آقای هاشمی! این آقایان که رای ما را دزدیده اند، امروز در صددند که شهیدان ما را هم بدزدند.
  به خون این شهیدان سوگند که ما آرام نگیریم، اگر هم بمیریم. ما ایستاده ایم تا رای خود را پس بگیریم.

 3. روح الله گفت:

  >> درورد بر سه سيد فاطمي ————– خميني و موسوي و خاتمي <<

  سبز سبزيم ريشه داريم ………..

 4. ناشناس گفت:

  چرا یکی نیست که شک کنه که شاید کار عولمل خودسر! داخلی باشه، آقا جلوی قتلهای زنجیره ای جدید رو بگیرید.

 5. اصولا در تمام کشورها وزارت کشور و شخص رئیس جمهور باید جوابگوی هر نوع نا امنی و ترور در کشور باشند و البته جوابگوی مردم. جالب اینجاست که در کشور ما بعد از چندین ماه بی عدالتی که تعداد قابل توجهی از هموطنانمان کشته و زندانی شدند اصلا کک احمدی نژاد هم نگزید و هیچ ارگان یا شخص مهمی در این مملکت از او باز خواست نکرد.واقعا تعجب اور است.

 6. ناشناس گفت:

  جلوی قتلهای زنجیره ای جدید باید گرفته شود. استاد سبز دانشگاه تهران را به شهادت رسانده اند و همه به زودی باخبر خواهند شد که این پروژه جدید چه کسانیست.

 7. ایمان گفت:

  زحمت شد آقای رییس! ممنون!

 8. هیس گفت:

  منم با همون فرد ناشناش موافقم.یه ذره شک بد نیست.چون اینایی که من دیدم ازشون هر کاری بر میاد.ماجرای کشف حجاب ÷نشنبه رو یادتون نره.سوت و دست عاشورا رو یادتون نره.پرچم امام حسین یادتون نره…
  ماجرای کهریزکم که هیچیش معلوم نیست.اخرشم هون جوری تموم میشه که اقایون میخان.بدون اینکه ابی تکون بخوره…

  عشق است میرحسین
  عشق است سید ممد

 9. دانشجوی ارشد حقوق گفت:

  آقای هاشمی!
  اگر انسان آبرویی کسب کرد خوب است که در مسیر آبرو دهنده خرج کند.